Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 41

Hübriidvaade

  1. #1
    Räme Fish Kasutaja ZanniN avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    24

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Ütlen kohe ära, et märkmete tegemine mängijate kohta on minu jaoks täiesti uus ja pean end selle koha pealt veel kõvasti järgi aitama.

    Küll aga jagaksin ühe mõtte, mis mulle on kopikaid mikrolaudades juurde toonud :)

    Nimelt lauda istudes uurin kohe oma kaasmängijate tausta. Kuna mul ei ole suurt mängitud kätte arvu, siis ei saa ma nende kohta põhjapanevaid tell'e anda küll aga näen mitmes lauas nad korraga mängivad ja mida nad mängivad.
    Samasuguse uuringu viin läbi iga uue tulijaga.

    Mängija, kes mängib korraga 8+ lauas on sulle ainult positiivne. Üldiselt mängivad nad väga vähe käsi ja seega pimepanuste varastamiseks piisab 3-4 x BB. Märgin nad värviribaga kenasti ära.
    Mängija, kes mängib korraga 4-8 lauda on vähe tähelepanelikum ning vajab vähe põhjalikumat jälgimist. Siiani olen täheldanud, et kuue lauaga mängija puhul kehtib sama, mis kaheksa või rohkema laua puhul. Nelja lauaga mängija puhul on tema mängitavate käte ulatus vähe laiem ja tabab ka üsna kähku sinu pideva blindide varastamise ära.

    Samuti meeldivad mulle mängijad, kes mängivad korraga erinevaid tüüpe mänge. Pidevalt kohtun mikropanustega mängudes inimestega, kes mängivad ühte või kahte rahalauda ja sinna kõrvale 2+ turniiri. Sellistel puhkudel uurin kui kaugel antud turniir on, sest mida lõpupoole, seda rohkem hakkab ta keskenduma turniirile ja rahalaua otsuste kvaliteet langeb märgatavalt.

    See pole muidugi puhas kuld ja mõni osutub väga oskuslikuks mängijaks vaatamata oma suurele laudade arvule.
    Viimati muudetud ZanniN poolt : 18.06.11 at 15:01

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES