Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 41
  1. #21
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    ma paneks pigem: KT5ss flopil QJ-ga raise/call 3bet IP vs utg

    turni kohta ka siis inf siis. see et ta SD on ju savi, saad sellest isegi aru kui paned konkreetse note. ja QJo võid panna kuid ma olen lihtsalt lisamata jätnud kui on teisest mastist suited

  2. #22
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    ma paneks pigem: KT5ss flopil QJ-ga raise/call 3bet IP vs utg

    turni kohta ka siis inf siis. see et ta SD on ju savi, saad sellest isegi aru kui paned konkreetse note. ja QJo võid panna kuid ma olen lihtsalt lisamata jätnud kui on teisest mastist suited
    Jah ikka turni kohta ka.
    Ma mõtlesingi,et ei hakka siin ju panema et QJDD KT5HH flopil...


    Ty infi eest.

  3. #23

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    väga hea artikkel. Ise olen mõned üldisemad noted asendanud lühenditega, näiteks Leo on kodanik, kes callib tõmbeid ja kui riveris kokku ei tule, siis bluff donkbetib neid,
    LSD- laseb showdownile, ehk passiivne mängija, kelle vastu võid rahulikult turni ja riveri checkida oma K high ja väga tihti ees olla, ta ei ürita ära võtta potti oma täiesti ilma showdownväärtuseta käega. Ühesõnaga väike täheühend annab aimu tegelikult paljude erinevate olukordade kohta, kuidas vastane neid mängiks. Aega hoiab kah kokku. HU SNG siis.

  4. #24
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Hea artikkel, printisin kohe välja, et uurida lähemalt ja mingi hea süsteem endalegi luua. Varem, kui väga palju laudu korraga lasin FR siis väga ei kirjutanud notesi ja seega põhjalik süsteem puudus, nüüd 5maxis vähem laudu ja rohkem notesi vaja kirjutada, et mitte mingit joru kirjutada katsun ka süsteemi juurutada.

  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Hea artikkel, tulevikus kindlasti vaja!
    NL25s ma eristan lihtsalt statside või mingi konkreetsede muuvide järgi neid notesid. Kõrgemates limiitides läheb spetsiifilisemaid read'e vaja ja siit hea mõtteid koguda.

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    pisiasi mõnele adminile: ehk saaks selle artikli pokkerikooli linkide alla ka panna, lihtsam leida ja see on kindlasti kohustuslik sisu

  7. #27
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    pisiasi mõnele adminile: ehk saaks selle artikli pokkerikooli linkide alla ka panna, lihtsam leida ja see on kindlasti kohustuslik sisu
    Tehtud.

  8. #28
    Räme Fish Kasutaja ZanniN avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    24

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Ütlen kohe ära, et märkmete tegemine mängijate kohta on minu jaoks täiesti uus ja pean end selle koha pealt veel kõvasti järgi aitama.

    Küll aga jagaksin ühe mõtte, mis mulle on kopikaid mikrolaudades juurde toonud :)

    Nimelt lauda istudes uurin kohe oma kaasmängijate tausta. Kuna mul ei ole suurt mängitud kätte arvu, siis ei saa ma nende kohta põhjapanevaid tell'e anda küll aga näen mitmes lauas nad korraga mängivad ja mida nad mängivad.
    Samasuguse uuringu viin läbi iga uue tulijaga.

    Mängija, kes mängib korraga 8+ lauas on sulle ainult positiivne. Üldiselt mängivad nad väga vähe käsi ja seega pimepanuste varastamiseks piisab 3-4 x BB. Märgin nad värviribaga kenasti ära.
    Mängija, kes mängib korraga 4-8 lauda on vähe tähelepanelikum ning vajab vähe põhjalikumat jälgimist. Siiani olen täheldanud, et kuue lauaga mängija puhul kehtib sama, mis kaheksa või rohkema laua puhul. Nelja lauaga mängija puhul on tema mängitavate käte ulatus vähe laiem ja tabab ka üsna kähku sinu pideva blindide varastamise ära.

    Samuti meeldivad mulle mängijad, kes mängivad korraga erinevaid tüüpe mänge. Pidevalt kohtun mikropanustega mängudes inimestega, kes mängivad ühte või kahte rahalauda ja sinna kõrvale 2+ turniiri. Sellistel puhkudel uurin kui kaugel antud turniir on, sest mida lõpupoole, seda rohkem hakkab ta keskenduma turniirile ja rahalaua otsuste kvaliteet langeb märgatavalt.

    See pole muidugi puhas kuld ja mõni osutub väga oskuslikuks mängijaks vaatamata oma suurele laudade arvule.
    Viimati muudetud ZanniN poolt : 18.06.11 at 16:01

  9. #29

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    HU SNG-s on tavaline, et vastane mängib samalajal mingit turniiri ja kui sealt välja kukub, siis muutub eriti agroks minu HU lauas. Vahest on abiks olnud.

  10. #30

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Kohustuslik.

    soovitaksin veel tänavate lühendid ka võtta kasutusele(ise ei jõuaks ilma lühenditeta üldse kirjutada).

    PF -preflop
    F -flop
    T -turn
    R -river

    Ise kasutan veel(kehvad näited kiiruga):

    30b -30bb deep(hea nt pre 3bet/4bAI puhul, saad aru kuidas vastane mängib erineva stackiga)

    3st - 3 tänavat

    70% - beti suurus
    (-donk 3st 30-40% i-e gs)( donkab 3 tänavat 30-40% potist bette alumise otsa gutshotiga(idiot end))

    r-c-c-3b- eelnev preflop action. Mõnele fishile meeldib nt squeezida väiksema stackiga, üsna pop note mu arust.

    3w - 3way- palju inimesi on potis(mingil tänaval) kui asi aset leiab.
    (-c/c 99 769r 4w, c/rAI T)(check-callib 99ga(topset) 769 flopil mida näeb 4 inimest, check-raiseb Turnis All-in). Hea märkida kuidas MW pottides regularid slowplayvad nt.




    Iga note võiks alustada uuelt realt ja sidekriipsuga "-", hea lugeda nii.

    -c/minR/rAI 568sss F Ar9s 2w 90b (checkib, minraiseb, re-reraiseb All-ini 568mono flopil suvalise ässa ja masti 9ga 2way potis 90bb deep.)


    3b pottide notede ette võib panna nt "..." ehk "...-".
    Ise hoian veel SR pottide omad ülevalpool ja 3b omad allpool. Kuskilt ranka videost tuli see mõte.

  11. #31
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    ma ise teen husng niimoodi notesi, et kirjutan üles kõik käed, mis märkimist vajavad (eriti mis showdownile on jõudnud) ja kui suured levelid on, siis kirjutan selle ka üles. samuti ka uus mäng, uued noted. vahel hiljem kui on pokkerituju aga grindida ei taha/viitsi, siis vaatan üle noted ja lühendan, kirjutan tähtsamad üles, vaatan käed uuesti üle ja nii.
    tulevikus plaanis, kui sama vastasega mänginud 3x (suvalistel aegadel), siis vaadata korralikumalt noted üle. enamuse kohta on ikka hääd eeposed kirjas.

  12. #32
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    blääd mis fishid ikka starsis istuvad 15$stes.
    VP$IP 100
    limp 100
    ma ühe peale läksin nii ketassse, et hea, et arvuti terveks jäi.
    raise palju tahad callib 3bete any2ga j6o, 25o. ja hitib ka veel. zzzzzZZzzz.

  13. #33
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    blääd mis fishid ikka starsis istuvad 15$stes.
    VP$IP 100
    limp 100
    ma ühe peale läksin nii ketassse, et hea, et arvuti terveks jäi.
    raise palju tahad callib 3bete any2ga j6o, 25o. ja hitib ka veel. zzzzzZZzzz.
    Kuda see teemaga seotud on???

  14. #34
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Kuda see teemaga seotud on???
    raise palju tahad callib 3bete any2ga j6o, 25o. ja hitib ka veel. zzzzzZZzzz.

    Üks väärtuslikumaid note ju. Vend hitib alati kui PF 3bettida. Sellise info korral oleks ikka palju lihtsam mängida.

  15. #35
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    raise palju tahad callib 3bete any2ga j6o, 25o. ja hitib ka veel. zzzzzZZzzz.

    Üks väärtuslikumaid note ju. Vend hitib alati kui PF 3bettida. Sellise info korral oleks ikka palju lihtsam mängida.
    väärtuslikudest note'dest veel: olin mõned nädalad tagasi lauas raske otsuse ees, avasin vastase noted ja seal oli kirjas..
    ( Click to show/hide )

  16. #36
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    väärtuslikudest note'dest veel: olin mõned nädalad tagasi lauas raske otsuse ees, avasin vastase noted ja seal oli kirjas..
    ( Click to show/hide )
    Emotsionaalsed noted on tõsiselt -EV mu arust, kisub ego mängu.

  17. #37
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    olgem ausad, ka otsust selle note põhjal on väga keeruline langetada..

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    mina kasutan 3 tänava kohta lühendit FTR (flop,turn, river)
    alates 3wayst panen lihtsalt lühendi mw (multiway)
    kasutusel on ka vbet (valuebet), saab kiirelt kirja panna näiteks mingi 1/3p beti tähenduse riveris või c/minr tähenduse.

  19. #39

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    head mõtted nomerlot.

    Keegi kutsutage OT ära, sh see praegune post. Üritame OT piiridesse jääda mittevajaliku infoga.

  20. #40
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v


Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES