Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 41
  1. #1
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt välja

    Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt välja tuua.
    Priit „ESTPatrick“ Türner

    Kirjapanemise stiil:
    • LÜHIDUS. KONKREETSUS. OLULISUS.
    • Suurte tähtedega märksõnad, et oleks kergem märgata, näiteks: LEAD out foldis raise peale.
    • Kasutada lühendeid nt: LC sb – limp/call small blindi peal
    • uus info uuele reale
    • Kui note on saanud kinnitust järgnevatel situatsioonidel siis note järgi kirjutada x2 ja siis juba x3 jne. See annab readile tugevust juurde järgmiseks korraks

    Notede kirjutamise tihedus:
    • Võiks olla iga vastase kohta kellega oled juba 1000+ jaotust koos mänginud (multitablides), 300-500 jaotust 4 lauaga mängides.
    • Tohmanite kohta kohe kui võimalik, sest nemad kaua tavaliselt laudades ei püsi ja iga info on kasulik.


    Toon välja hunniku kasulikke lühendeid, te ei pea neid kasutama nagu mina loomulikult, lihtsalt see on näige minu süsteemist aega kokku hoida, et saaksin võimalikult palju infot väikese vaevaga kirja panna:
     LC – limp/call
     LF – limp/fold
     Cbet - jätkupanus
     C/C – checkis ja siis callis
     C-C – mõlemad checkisime või kui tema checkis järgi siis C-C järgi.
     BvB – blind vs button
     PF - preflop
     TPTK – top paar, top kicker
     TPnK – top paar, olematu kicker
     TPGK – top paar - Q, J kicker, enamasti Q, K. See juba ise ära määrata vastavalt mängustiilile (FR, 6max, HU)
     TP2+ – 2 top paari või parem
     OOP – positsioonist väljas
     IP – positsioonis
     Mix – miksib sarnases olukorras erinevaid valikuid. Nt turnis drawd nii callib kui raisib
     Ax, Kx – Äss suvalise kickeriga, kuningas suvalise kickeriga(2 kuni K)
     p – pot ehk sümboliseerib poti suurust panuse hetkel a la 40%p – 40% potist panustas


    Mida tähele panna:
     Lead out on parim ja kõige tihedamini korduv read .
     Kas ja kui kallilt mängib drawsid turnis. Kas 99% ajast callib, betib või hoopis c/r neid. Kui miksib neid, siis ka seda mainida.
     Timing ja betting patternid üldiselt standard olukordades: drawd, suured käed ja bluffid võrdluses. Näiteks kas panustab tugevate kätega rohkem kui nõrkadega või kui bluffidega. Kiired vs väga aeglased otsused.
     Kui vastane on tõeline tohman, siis proovida vastane eriliselt märgistada: värvide, märkide jne lihtsalt märgatavate instrumentidega.
     Mida tähendab check-raise ja kas check-raise suurus tähendab käe tugevuse erinevust.
     Flopi muster panna kirja stiilis 794r, 794ss või 794sss ehk esimene on rainbow flop, teisel flopil on 2 ühest mastist kaarti ja kolmandal on kõik kaardid samast mastist. Ei ole vahet kas flopis on potid, ärtud, ruutud või ristid, soovitav ikka kasutada üht konkreetset tähte!
     Lisada kas tegemist oli 3bet pot-iga või mitte ja kas vastane tegi konkreetset asja OOP või IP.
     Mida tähendab viimaste tänavate raise? NUTS, bluff, draw ja kui tihti miski a la 80:10:10 stiilis – nõuab suuremat vastase tundmist.
     Floatija või mitte.
     Millega on nõus allinn minema ja callima. OLULINE ON MÄRKIDA erinevus calli ja all-in minemise vahel.
     Kui oli imelik stäki suurus jaotuse algusel ja see tundub antud käe puhul oluline, siis märkida (näiteks mängija kes ei kasuta auto 100bb reloadi).
     EI foldi pildipaari ka ülekaarti korral mitu tänavat.
     Mida tähendavad minbetid?
     Kas oskab eristada positsioone?
     Kas riveri väikene panus on blokkimise ideega (blocking bet) või väärtuse võtmiseks (valuebet).
     Kas on station, bluffitav jne.


    Konkreetsed näited:
    LEAD out pot foldib 2,5x peale (tõlge: kui vastane ei ole enne floppi tõstja, aga flopil panustab esimesena terve poti, siis foldib kahe ja poole kordse tõste peale)
    LEAD out call, raise (tõlge: lead out on väga tugev, ei ole mõtet bluffida)
    Raise LEAD out alati, ei anna alla (tõlge: kui me välja leadime, siis raisib alati ja paneb tavaliselt mitu bulletit (ideaalne vastane kelle vastu tugevate kätega välja leadida ja lasta vastasel meid bluffida))
    Paneb väiksed betid kui hitib x3 (tõlge: vastane on 3 korda juba panustanud väikselt võrreldes poti suurusega kui on väga tugev kombinatsioon)
    c/r min TPnK, muidu suurem (top paar no kicker) (tõlge: vastane check-raisib top paar olematu kickeriga kätt flopin miinimum tõstega, kui parem siis rohkem)
    SUUR käsi = SUUR bet või SUUR BET = NÕRK käsi (tõlge: panustab suuremalt kui on väga tugev käsi näiteks 2 paari või parem kui võrreldes tavalisega. Või panustab suurelt kui on nõrk, et teid välja bluffida. Jälgida seda eriti riveril)
    checkib AJJss peal AQ @btn, 3way (tõlge: checkib buttonil järgi 3 mängijaga potis AJJ flopil, kus on 2 masti kaarti AQ-ga)
    LF vs btn (tõlge: limpis, kuid buttoni 5bb isoleeringu peale foldis)
    LC sb Ax (tõlge: sb peal limp, callib tõste iga ässaga)
    OOP callis 3beti TJo-ga ja T high peal bustoks (tõlge: vastane callis meie vastu positsioonist väljas olles(OOP) TJ-ga offsuitiga ja T kõrge flopi peal tõstsime kordamööda kogu raha potti)
    BvB callis IP 3beti any2 x3 (tõlge: ei ole kolmel korral foldinud blind versus button, cutoff mängus täielikku rääbis mängukätt, proovib flopil üle mängida/hittida)
    K78ss peal läks 1,5x pot allinn AA, INSTA (tõlge: K78, 2 mastikaarti läks instantselt allinn poolteist korda poti suuruse panusega, AA-ga)
    1/3p cbet 3way oli OOP FOLD to raise (tõlge: kolmandik pot jätkupanus 3 mängijaga flopis positsioonist väljas oli fold kui sa tõste otsa)
    Väike cbet on draw, suur cbet suur ülepaar+ (tõlge: väike jätkupanus on tõmme, suur jätkupanus 2 toppaari või parem)
    Floater iga paariga, ka 22 (tõlge: Vastane ei foldi positsioonis olles mitte kunagi jätkupanuse peale ükskõik mis paari, et turnis bluffida)
    c/c turn allinn TPTK – J – 3bet pot (tõlge: checkis ja siis callis turnis allinn panuse 3bet potis J kõrgel boardil)
    65bb ATo allinn vs squeeze (tõlge: 65bb-ga läks AT offsuitiga squeeze vastu allinn enne floppi).
    Minbet nuts, overbet bluff. (tõlge: panustab minimaalselt kui on täielik nuts ja panustab rohkem kui pot kui pole midagi.)
    Sama range iga pos (tõlge: mängib igat positsiooni sarnaste kätega)
    Cbet 30%p fold to raise INSTA (tõlge: vastane tegi 30 protsendi suuruse panuse võrreldes pangaga ja foldis kiirelt tõste peale)
    1/5p blocking bet riveris INSTA fold to raise (tõlge: vastane panustas 1/5 suuruses pangast välja ja foldis kiirelt tõste peale)
    Station. Callis 2nd paar no kicker Q86r xx peal maha (tõlge: ei ole mõtet bluffida, valuebettida kallilt. Vastane lihtsalt ei foldi marginaalset kätt)


    Halb vs Hea NOTE:
    Vigane note: river all in peale minu checki 8 paariga käes j8o
    Selgitus: puudu on kõik kasulik info ja kirjas kõik ebavajalik peale käte, aga puudu on milline oli board, milline aktsioon enne riverit, millised olid stäkid.
    Hea note: 89Tr 5 2 peal vastane callis riverini ja lead out 2/3p allinn J8o-ga

    Vigane note: 24 BB call pfr, set on flop, check minraise+1bb~|~19
    Selgitus: praegune note keskendub postflop peale, aga antud käes on palju olulisem milliega ta selle 24bb PF callis, kui ta callis KK-ga ja hittis seti siis ei ole ju eriti vahet kuna ta oleks ka ilma setti hittimiseta ilmselt suht sarnaselt mänginud. Kui aga 22-ga siis see on ju palju unikaalsem info. 4bet pottides pole set reade vaja, seal mängitakse top paarigi sarnaselt nagu readis toodud. Lisaks toomata kas vastane oli IP või OOP PF.
    Hea note: callis @btn 4beti 66-ga. Jätkab kui hitib tundub

    Vigane note: suur bet buttonilt, 4bettis mu 3beti peale, olin SB
    Selgitus: Kui suur on suur? Järgnevalt pole toodud ka suurusi, lisaks veel ebaoluline info kus sina olid. Põhimõtteliselt oleks saanud panna kirja et BvB.
    Hea note: BvB avas 8bb ja 22bb 3beti peale pani 50bb 4beti.

    Vigane note: AKo, raise pf, cbet on K high flop, check call turn, river
    Selgitus: AK preflop raise on standard seda pole vaja mainida, siis on see mainimist väärt kui kaart oleks 84o või midagi sarnast. Kõik mis on standard on ebaoluline info. Seda tead ju niigi. Täpselt samamoodi ka cbet on flop, oluline oleks see kui ta EI cbetiks, siis tuleks see üles märkida. Antud juhul on oluline just see, et ta turnis ja riveris ainult check – callis mitte ei bettinud ise, samas oleks vaja ära tuua ka flopi muster. Sest mustrid on erinevad, kas ta tegi seda 4 ühest mastist kaardiga boardil või täiesti ideaalsel AK boardil a la 22K46. suur erinevus on siin järgmine kord asjale lähenemisel.
    Hea note: AK-ga callis K high peal 4mast boardil nii turni kui riveri 2/3p panused. Ei ole mõtet bluffida!!!

    Vigane note: halb mängija: UTG openlimp, tuleb sisse mitte-blindil overbetib ilmselt tugeva käega calling-station, callib ülekaartidega
    Selgitus: liiga segane note. Kui on erinevatel ridadel pokkerisaidil siis enam-vähem muidu liigkeeruline aru saada kui kiirelt infot vaja saada. On toodud situatsioonid, aga pole kirjeldatud mida need tähendavad, mis kaartidega, mis situatsioonides, SD nägemata – siis note kirjutada mõttetu, kuna ei saa kunagi kindel olla mis tegelikkuses juhtus. Ainuke kasulik info on siis, et callib ülekaartidega, aga ka seal on puudusi. Näiteks kas OOP või IP callib ja kas ka 3way potis?
    Hea note: UTG LC raise tihti.
    Kas overbetid tugevad???
    OOP callib 9 high peal ülekaartidega

    Vigane note: räägib palju, küsibk aarte näha. 1 table?
    Selgitus: mis selles infos kasulikku on? Kui vastane räägib palju ja küsib kaarte näha, siis üldjuhul on tegemist regulariga, kes proovib fishilt infot saada või siis teh fishiga, mis paistab ta mängust kiirelt välja. See info on seetõttu väärtusetu, kuna see ei aita sul tulevikus mitte ühelgi otsusel kaasa. Väljaarvatud sellel kui tahad teada mis värvi särki täna kanda.
    Hea note: Rahakott.

    Vigane note: donk lükkab top paariga nupud
    Selgitus: sellepärast ta ju donk ongi . Milline board, milline top paar, milline kikker, milline PF aktsioon, milline panustamine postflop, millised stäkid – standard 100bb või kui erinesid palju need, siis välja tuua. Kõik muu on oluline, peale selle mida sa kirja panid.
    Hea note: 60bb tohman check-raisis J86ss boardil allinn JT-ga

    Vigane note: haige setminer 3betted familypotis setmine OOP
    Selgitus: mitu asja halvad siin, esiteks annab edasi halba emotsiooni, mis võib järgmine kord tagasitegemisele õhutada. Teiseks, setminimine 3bet potis ongi ainult siis kasulik kui on multiway potis ja kui sa setminid siis ei ole ju su positsioonil tähtsust, sest setmine tähendabki ju seda hitin siis mängin, ei hiti – foldin.
    Hea note: multyway potis jätkab ainult väga tugeva käega. Set+.


    edu arenemisel ja küsimuste esitamisel eekõige endale! pätrik.
    Viimati muudetud ESTPatrick poolt : 06.05.10 at 12:32

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Vigane note: suur bet buttonilt, 4bettis mu 3beti peale, olin SB
    Selgitus: Kui suur on suur? Järgnevalt pole toodud ka suurusi, lisaks veel ebaoluline info kus sina olid. Põhimõtteliselt oleks saanud panna kirja et BvB.
    Hea note: BvB avas 8bb ja 22bb 3beti peale pani 50bb 4beti.
    siin hea note puhul on siis need bb'd kogu beti suurus, mitte palju juurde pani?

    a la NL100st rääkides.. avas 8 taala peale, mina tõstsin 22 peale, tema 50 taala peale?

  3. #3
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    siin hea note puhul on siis need bb'd kogu beti suurus, mitte palju juurde pani?

    a la NL100st rääkides.. avas 8 taala peale, mina tõstsin 22 peale, tema 50 taala peale?
    ilmselgelt

  4. #4
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tubli töö !

  5. #5
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Kena kodutöö.

    Väga viis värk.Proovin ise ka siis paari asja omal muuta.

    Flopi muster panna kirja stiilis 794r, 794ss või 794sss

    Ma panin alati 794CC või 794SS notesse:D

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    [CENTER]
    TPTP – top paar, top kicker
    typo?

  7. #7
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    typo?
    skillz.

  8. #8
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    parandatud

  9. #9
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Väga võimas artikkel!

  10. #10
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Veits lisan oma asju, ärge pahandage.


    Starsis on uued color-coded ühed coolid asjad, kui vastavalt modida, siis saab need umbed selliseks teha(link) ja installi õpetus:



    Ise kasutan neid nii, et iga kokkupuude fishiga=roheline ring ümber, et lobbys kohe näha oleks. Regularide vastu on asi keerulisem, kuna mul on raskusi klassifitseerimisega mängijaid nittideks, TAG-ideks ja LAG-ideks (paljalt VPIP pealt on seda totter teha, kuna postflop tendencyd võivad ühe suure mixi nendest kokku luua), siis ise panen värvid winrate järgi. Ei leia, et see ka mingi väga tugev mängija identifitseerija oleks, kuna winrate on vähemalt siin foorumis kõvasti ülehinnatud(kuna FR-s on see bumhuntimise/HU-SH mängimise efekt nii suur). Lõppude lõpuks on ikkagi kergem mängida b/e mängijate vastu, kui LAG-ide. Aga see selleks.

    Teine asi, mis ma teen, on see, et ma töötan "vabal ajal" databaasiga. See tähendab, et kui mul saab 1k kätt kellegi kohta täis(see number võib vabalt suurem olla, kuna mul on püsivusega probleeme, siis peab töö ära tegema). Ehk siis, vaatan mängijal kõik statid üles, kirjutan note-desse erilised asjad välja(mängu ajal ei taipa teatud stattide hulgas tuhnida). Lisaks, ma vaatan üle kõik nende suuremad potid ja jällegi kirjutan olulised asjad note-desse. Järgmine kord kui ma selle mängija vastu mängin, siis on mul juba kõva edge, kuna tema lähtub ainult minu stattidest ja heal juhul readidest, mis ta minu vastu mängides kogunenud on, siis minul on pilt kogu tema mängust ja üldistest leakidest(micro fullring mängijatel on neid kohutavalt ja neil on üldine mängupilt koguaeg sama, kõrgemal mängides ei pruugi sellest kasu olla). Loomulikult mul jääb palju ka meelde tema kohta, iseasi kui palju ma note'e kasutangi, info jääb lihtsalt kõvasti tõenäolisemalt meelde, kui see kuskile ümber kirjutada.

    Üks näide (Mi.NcHiA256 Starsis):

    517k kätt NL50-s, 2.20 PTBB

    PF:
    Squeeze % madal
    3-betib ainult for value
    CALLIB 3-BETTE AK JA QQ-GA
    CALLIB 4-BETTE KK-GA
    Isoleeris 20bb-ga mängijat JTs-ga
    CALLIS 4-BETI IP JA FOLDIS CBETILE KQ4r FLOPIL
    Nit EP avangut 3-bettis MP-lt QQ-ga
    Peale AK-ga 3-beti callimist IP ei lähe trickyks ja viib SD-le, võib käelt maha saada.

    Postflop:
    Ei leadinud välja limbitud multiway KQ7r flopil K8-ga, C/C-s 50%.
    Turn blank, C/C-s 40% Riveril hittis 2 paari, C/R võrdlemisi väikselt

    Fishi vastu mängis überdrawd flopil passiivselt

    BLUFFIB IP WET FLOPIL KUI ON CBETTIMATA JÄTNUD, counterplay=donk turn ja tõsta ta re-raise

    Bluffib fishide vastu lollides kohtades (vähemalt HU pottides)
    Praegu märkasin palju vigaseid kohti notes, aga saate vist mingi ettekujutuse. Sorry, et segane jutt sai, hommikuvärk.
    Viimati muudetud lenC poolt : 06.05.10 at 14:53 Põhjus: ment52

  11. #11
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Lisasin lingi, mis näitab, kuidas installida neid ringikesi.

  12. #12
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Hea inimene peab olema, et sellist asja vabast tahtest kirjutada. :)

    lenCi post ka vhea.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Mul on igatahes väga hea meel, et minu väike õhkuvisatud idee foorumist üles korjati ja üle ootuste hästi valmis kirjutati. Well done!

  14. #14
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Väga hea artikkel + head täiendus LenCi poolt, kuna ma tuntud nokkija, siis

    Flopi muster panna kirja stiilis 794r, 794ss või 794sss ehk esimene on rainbow flop, teisel flopil on 2 ühest mastist kaarti ja kolmandal on kõik kaardid samast mastist. Ei ole vahet kas flopis on potid, ärtud, ruutud või ristid, soovitav ikka kasutada üht konkreetset tähte!
    teise ja kolmanda asemel võiks ka lihtsalt 794s ja 794m (m nagu monotone) panna. Hoiab paar tähemärki kokku ja vahel võib 2 s-i asemel 3 minna või mõni muu segadus tekkida nendega.

  15. #15
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    nice1.

    aga imo peaks ka panema juurde mis limiidist note tuli.

    6NL100: = 6max NL100

    9PLO25: = FR PLO25
    jne

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Kiiduväärt töö, Priit!

  17. #17
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    nice1.

    aga imo peaks ka panema juurde mis limiidist note tuli.

    6NL100: = 6max NL100

    9PLO25: = FR PLO25
    jne

    see on neile kes mängivad paljusid leveleid, ise pole kunagi seda teinud ja kui olengi siis olen alati samasid nägusid kohe ära tundnud. ehk miski nädala pärast teen versioon 1.01 ka ja lisan kõik ettepanekud juurde

  18. #18
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Hea inimene peab olema, et sellist asja vabast tahtest kirjutada. :)

    lenCi post ka vhea.
    ma olengi ju lahke ja hea.

  19. #19

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Au ja kiitus autorile :)

  20. #20
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Väike küsimus.

    Oletame,et villian (MP2) callib press QJ UTG Open Raise.
    Ülejäänud mängijad foldivad.

    Flop on KT5,Hero cbetib,villian re-raiseb meid ja callib 3beti.

    Mis note oleks parim antud juhul?

    Kas SD re-raiseb flopis ja callib 3beti
    või
    QJo (kuigi tegelt on suited aga teine mast ju,seega kas võime panna siin offsuit?) re-raiseb KT5ss flopis ja callib 3beti.

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES