Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 70, kokku 70
  1. #61

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Alguse juurde tagasi - üks väga fishine tuba on Cakepoker. Sama hull kui RedCherry(endine Swank), aga rohkem mängijaid. 110% first deposit bonus ka neil. Kuid nad ei luba PT ega HEM´i. Millest pole muidugi väga hullu, sest enamus statse oleksid teistel mängijatel nii suured, et need ei mahuks sinna HUDi ruudukesse ära ;D

  2. #62
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 180

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas Nufik
    Alguse juurde tagasi - üks väga fishine tuba on Cakepoker. Sama hull kui RedCherry(endine Swank), aga rohkem mängijaid. 110% first deposit bonus ka neil. Kuid nad ei luba PT ega HEM´i. Millest pole muidugi väga hullu, sest enamus statse oleksid teistel mängijatel nii suured, et need ei mahuks sinna HUDi ruudukesse ära ;D
    Rusikareegel: Pole HEM'i, Pole PT3, On rohkem pappi ja fishe!

  3. #63

    Re: Kõige fishisem tuba!

    fenomenaalne juhus pokersensationis... mul on läbi mängitud 20 000 kätt (mis on salvestatud PT3'e). kasutan pisut modifitseeritud ranka tabelit ning postflop mäng on siit-sealt ja kogemustest ise külge õpitud. 8BB/100 käe kohta on stabiilne sissetulek. asi peab olema vastastes... või juba pikaajalises upswingis...aga ma siiski kahtlustan vastaseid :D

  4. #64

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    fenomenaalne juhus pokersensationis... mul on läbi mängitud 20 000 kätt (mis on salvestatud PT3'e). kasutan pisut modifitseeritud ranka tabelit ning postflop mäng on siit-sealt ja kogemustest ise külge õpitud. 8BB/100 käe kohta on stabiilne sissetulek. asi peab olema vastastes... või juba pikaajalises upswingis...aga ma siiski kahtlustan vastaseid :D
    Kas Sa ennast ei kahtlusta? :)

  5. #65

    Re: Kõige fishisem tuba!

    ei julge jah eriti - või siis kogu mu eelnev mäng oligi halb sellepärast, et ma ei teinud preflop õigeid otsuseid?! ja nüüd teen või? tundub kuidagi liiga lihtne vastus sellele

  6. #66

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    fenomenaalne juhus pokersensationis... mul on läbi mängitud 20 000 kätt (mis on salvestatud PT3'e). kasutan pisut modifitseeritud ranka tabelit ning postflop mäng on siit-sealt ja kogemustest ise külge õpitud. 8BB/100 käe kohta on stabiilne sissetulek. asi peab olema vastastes... või juba pikaajalises upswingis...aga ma siiski kahtlustan vastaseid :D
    Kas modifitseeritud tabel on väga salajane või saad seda jagada ka ntx!?

  7. #67
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    ei julge jah eriti - või siis kogu mu eelnev mäng oligi halb sellepärast, et ma ei teinud preflop õigeid otsuseid?! ja nüüd teen või? tundub kuidagi liiga lihtne vastus sellele
    Ilmselt pead ikka ennast süüdistama selles. Mängin ka Bossi võrgus, kuid mul ei ole 8BB/100 käe kohta. Või äkki sel pokersensationil mingid oma lauad mis fishidest kubisevad?

    Pigem vist ikka tead mis teed.

  8. #68
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kõige fishisem tuba!

    ..Triobeti PL10 ikka hämmastavaid asju näinud.Mõlemad mängijad olid 200b+ deep.Flop olid kõik spaded.
    Seal juures mõlemad olid flopanud flushi yhel oli k2es miski Q5spade flushi osast ja teisel mängijal oli 93spades.Kumbagil pold ässa.Ja laual olevad spaded olid pudi,ühtegi pilti polnud.Ja mehed lihtsalt reraisesid üksteist all inni.Ma ei uskunud oma silmi,et sellised mängijad istuvad siin lauas ???

    Ka siukseid olukordi Omahas korduvalt ja korduvalt n2inud ja n2en obv ka edaspidi kus juba flopil on olemas maja oht ja mehed fishivad riverini välja oma flushi ja siis reraisevad sind all inni oma flushiga mina hoidmas käes totaalset nutsi ja imestamas jälle.1x on riveril isegi mind all inni kutsutud kui olin just nelja quadsid flopanud.Mhhh,muidugi oli vastasel ju nut flush.Lihtsalt hämmastav.Callitakse top pairiga all inni jms,mis ei ole Omahas absoluutselt mingi mängitav käsi.Reraisitakse flushisel boardil sind straightiga jne :)

  9. #69
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn
    ..Triobeti PL10 ikka hämmastavaid asju näinud.Mõlemad mängijad olid 200b+ deep.Flop olid kõik spaded.
    Seal juures mõlemad olid flopanud flushi yhel oli k2es miski Q5spade flushi osast ja teisel mängijal oli 93spades.Kumbagil pold ässa.Ja laual olevad spaded olid pudi,ühtegi pilti polnud.Ja mehed lihtsalt reraisesid üksteist all inni.Ma ei uskunud oma silmi,et sellised mängijad istuvad siin lauas ???

    Ka siukseid olukordi Omahas korduvalt ja korduvalt n2inud ja n2en obv ka edaspidi kus juba flopil on olemas maja oht ja mehed fishivad riverini välja oma flushi ja siis reraisevad sind all inni oma flushiga mina hoidmas käes totaalset nutsi ja imestamas jälle.1x on riveril isegi mind all inni kutsutud kui olin just nelja quadsid flopanud.Mhhh,muidugi oli vastasel ju nut flush.Lihtsalt hämmastav.Callitakse top pairiga all inni jms,mis ei ole Omahas absoluutselt mingi mängitav käsi.Reraisitakse flushisel boardil sind straightiga jne :)
    mis sa pidevalt imestad ja raiskad siin aega. Parem mine tühjenda fishe :)

  10. #70

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas Nufik
    Kas modifitseeritud tabel on väga salajane või saad seda jagada ka ntx!?
    kui väga tahad võin sulle jagada :D
    aga see on niimoodi läbimängimise käigus tehtud, et ma ei tea kas see nüüd see kõige õigem just on. pead ise proovima. kui vähemalt 50k või 100k läbi tehtud siis saab adekvaatsema vastuse anda.

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES