Oled postitanud selle prode rubriiki, ma arvan et meie prod ei oskagi sellele võibolla kõige pädevamalt vastata, kuna mikrolimiitides nad väga oma aega ei raiska ilmselt.

Ise olen viimaste kuude jooksul mänginud NL5 ja NL10 sellistes kohtades:

- Ladbrokes. Siiani kindlalt kõige kaootilisemad mängijad. Suht tavaline on, FR preflop 4-6 venda kõik callivad tõstet. Samuti pole kuskil mujal näinud, et nii tihti AI minnakse preflopis ja flopis. Mängivad põhiliselt inglased, kellele mingi 10 taala pole raha. Nad on ilmselt enamus vaadanud telekast Ladbrokeri turniiri, kus näidatakse neid käsi, kus prod AI lammutavad ja arvavad, et nii mängitaksegi pokkerit. Ise lõpetasin seal mängimise, kuna liiga tihti ühendus katkes ja laudu on sellistel limiitidel ikka liiga vähe. Mänguliselt ka ei arene sellise stiiliga.

- Full Tilt. Palju ameerika NITte. Fishid ilmuvad välja kuskil kesköö ja hommiku vahel. Üldiselt suht keeruline juhtum.

- PokerStars. Mängisin seal lahti ühe deposiit boonuse, umbes 10k kätt. Tase suhteliselt tugev, NL10 laudade VPIP tavaliselt alla 20. Lauas 1-2 fishi max. Kalad ujuvad välja 3-4 ajal öösel, aga ei viitsi sellisel kellaajal neid seal püüdmas käia. Kes soovib aga mänguliselt areneda, siis PokerStars on IMHO koht, kus saab super hea kooli.

- Towerisse asusin peale PokerStarsi ja seal omandatud kogemusega tundub esialgu (5k kätt mängitud) NL10 küll üsna lõbusa jalutuskäiguna. Vahel on mul agr faktor alla 0,5, kuna lihtsalt tuleb positsioonis usinasti call nuppu vajutada, et kõik see raha vastu võtta mis pakutakse. Eesti tublisid grindereid leiab küll 1-2 võibolla lauast, aga nendega on ju lihtne ,enamus mängib ju kindlate reeglite järgi.

IMO on NL10 koht, kus laduda endale lihtsalt käte arvuga nö põhi alla. Selleks, et edasi minna, tuleb lihtsalt meeletu käte arvuga läbi mängida erinevaid olukordi, et need kinnistuksid. Siis saab edaspidi improviseerima hakata.

Muidugi oleks positiivne, kui sellele põhja ladumisele ei peaks peale maksma. Edu!