Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 70
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Kõige fishisem tuba!

    Koguaeg on räägitud, et Pacific pidi olema kõige fishisem tuba.
    Samuti on olnud jutte, et Tower on fishine tuba aga nüüd kuna meil seal palju eesti poisse koos ei tundu see enam üldse nii fishine.

    Igal pool käivad sahinad, et Trios on päris fishid vastased.
    Keegi on maininud, et RedKings on väga fishine tuba.

    Kus siis on need fishid.

    Small Stakes Only


    ARUTAGEM SEDA SIIN:


    Kirjandus:
    http://www.sitandgoplanet.com/rooms/...tan_Party.html
    http://www.sitandgoplanet.com/rooms/...te_rating.html
    http://www.bankrollboost.com/easiest-poker-sites.php
    http://www.fullcontactpoker.com/poke...p/t109309.html


  2. #2

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Swank poker? Sex, drugs & ROCK'N ROLL?

  3. #3
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Ma arvan, et NL5, NL10 ja NL20 on igalpool ääretult fishine. Mõnes natuke vähem, mõnes rohkem. Võibolla NL50st või siis NL100st hakkab mingi väike erinevus sisse tekkima, et tõesti eelistatakse mõnda tuba teisele, sest fishide osakaal suurem ja saavutatakse tugevam winrate.

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kõige fishisem tuba!

    mängiks hea meelega pacificus aga KUNA nende soft lithsalt jookseb kokku ei ole see võimalik:/

  5. #5
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Redkings ja Tower jagavad mängijaid btw. Ongame tundus mulle üsna nitine tbh.

    Ladbrokes saab minu hääle.

  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    Redkings ja Tower jagavad mängijaid btw. Ongame tundus mulle üsna nitine tbh.

    Ladbrokes saab minu hääle.
    ladbrokers :O miks nii?

  7. #7
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Sest kuskil mujal ei ole mulle vastu sattunud lauda, kus kõigil mängijatel vpip 50+.

  8. #8
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Minu meelest päris loll teema, kui sa microt beatida ei suuda, ei ole asi vales toas. Jääge ühe toa juurde - miks mitte Stars, õppige, mõelge ja mängige. Ajapikku tuleb skill ka ja kui jõuate NL100-ni või suure volüümiga NL50 mängijaks, siis tasuks hakata alles mõtlema, kus on parimad tingimused. ja ma väga kahtlen et mingi 10 Eesti NL10-e mängijat teevad terve Ongame võrgu mingiks sharkidepesaks.

  9. #9

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Minu meelest päris loll teema, kui sa microt beatida ei suuda, ei ole asi vales toas. Jääge ühe toa juurde - miks mitte Stars, õppige, mõelge ja mängige. Ajapikku tuleb skill ka ja kui jõuate NL100-ni või suure volüümiga NL50 mängijaks, siis tasuks hakata alles mõtlema, kus on parimad tingimused. ja ma väga kahtlen et mingi 10 Eesti NL10-e mängijat teevad terve Ongame võrgu mingiks sharkidepesaks.
    IRW @ sharkipesa :D

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    Sest kuskil mujal ei ole mulle vastu sattunud lauda, kus kõigil mängijatel vpip 50+.

    seal mängib muidu ju ülivähe inimesi palju ntx on NL20 laudu? NL50?NL10? ja kuidas rahade sisse-välja kandmisega on.. ma vaatasin, et neil 30% rakeback, kas peab mingi affiliate läbi liituma või saavad seda kõ´ik nagu trioski?

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Koguaeg on räägitud, et Pacific pidi olema kõige fishisem tuba.
    Samuti on olnud jutte, et Tower on fishine tuba aga nüüd kuna meil seal palju eesti poisse koos ei tundu see enam üldse nii fishine.
    Pacific ongi ma arvan üks kõige fishisemaid tubasid ja rigged ka, sest mina seal võita ei oska.... preflop callib sind mingi A7o kui sinul on AK ning maha tuleb A72 ning sellist jama juhtub 10x järjest.
    Tower(ongame) on kindlasti ka üks väga fishi paik ja ma arvan, et Eesti fishid ei suuda seda küll vähem fishiseks teha.
    Pokerstarsis on NL2, kuhu saab 5$-ga sisse osta, väga fishy koht! Aga juba NL5 alates on ta kindlasti vähem fishi kui ongame või pacific.


  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kõige fishisem tuba!

    ongame nüüd ma mõistan

  13. #13

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Oled postitanud selle prode rubriiki, ma arvan et meie prod ei oskagi sellele võibolla kõige pädevamalt vastata, kuna mikrolimiitides nad väga oma aega ei raiska ilmselt.

    Ise olen viimaste kuude jooksul mänginud NL5 ja NL10 sellistes kohtades:

    - Ladbrokes. Siiani kindlalt kõige kaootilisemad mängijad. Suht tavaline on, FR preflop 4-6 venda kõik callivad tõstet. Samuti pole kuskil mujal näinud, et nii tihti AI minnakse preflopis ja flopis. Mängivad põhiliselt inglased, kellele mingi 10 taala pole raha. Nad on ilmselt enamus vaadanud telekast Ladbrokeri turniiri, kus näidatakse neid käsi, kus prod AI lammutavad ja arvavad, et nii mängitaksegi pokkerit. Ise lõpetasin seal mängimise, kuna liiga tihti ühendus katkes ja laudu on sellistel limiitidel ikka liiga vähe. Mänguliselt ka ei arene sellise stiiliga.

    - Full Tilt. Palju ameerika NITte. Fishid ilmuvad välja kuskil kesköö ja hommiku vahel. Üldiselt suht keeruline juhtum.

    - PokerStars. Mängisin seal lahti ühe deposiit boonuse, umbes 10k kätt. Tase suhteliselt tugev, NL10 laudade VPIP tavaliselt alla 20. Lauas 1-2 fishi max. Kalad ujuvad välja 3-4 ajal öösel, aga ei viitsi sellisel kellaajal neid seal püüdmas käia. Kes soovib aga mänguliselt areneda, siis PokerStars on IMHO koht, kus saab super hea kooli.

    - Towerisse asusin peale PokerStarsi ja seal omandatud kogemusega tundub esialgu (5k kätt mängitud) NL10 küll üsna lõbusa jalutuskäiguna. Vahel on mul agr faktor alla 0,5, kuna lihtsalt tuleb positsioonis usinasti call nuppu vajutada, et kõik see raha vastu võtta mis pakutakse. Eesti tublisid grindereid leiab küll 1-2 võibolla lauast, aga nendega on ju lihtne ,enamus mängib ju kindlate reeglite järgi.

    IMO on NL10 koht, kus laduda endale lihtsalt käte arvuga nö põhi alla. Selleks, et edasi minna, tuleb lihtsalt meeletu käte arvuga läbi mängida erinevaid olukordi, et need kinnistuksid. Siis saab edaspidi improviseerima hakata.

    Muidugi oleks positiivne, kui sellele põhja ladumisele ei peaks peale maksma. Edu!

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Väga hea ja põhjalik post.

    Teised võiks veel oma kogemusi jagada :)

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Võrreldes Toweriga on Triobetis palju lõbusam.

  16. #16
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Võrreldes Toweriga on Triobetis palju lõbusam.
    toweris donke ju rohkem:) tr

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Ju ma siis olen seal alati valel ajal olnud...

  18. #18
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Kõige fishisem tuba!

    minuarust on lõbus oma fellowgrinderitega ka metagamei seal taguda, kuna jh, tegtl peaks kõik suht ühes augus kinni olema. Jäigi üks käsi postitamata, kus ranka ütles, et kõik oli täielik pask minu poolt, aga a olin nii kindel, et nii saan selle käe korralikult ära executeida. pärats otsin

  19. #19

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tegin väikese statistika. Olen mänginud rohkem käsi Pokerstarsi NL10-s ja Toweri NL10-s.
    Vaatasin, kui suur on mängijate osakaal, kelle VPIP suurem kui 30%. Tingimuseks seadsin, et oleks mängitud vähemalt 40 kätt.

    Tulemused:
    Poker Stars - 18% (600 mängija põhjal)
    Tower - 34%! (840 mängija põhjal)

    No comments.

    Kui keegi saaks teha veel sellist statistikat, ka teiste tubade kohta, oleks huvitav.

  20. #20
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Tegin väikese statistika. Olen mänginud rohkem käsi Pokerstarsi NL10-s ja Toweri NL10-s.
    Vaatasin, kui suur on mängijate osakaal, kelle VPIP suurem kui 30%. Tingimuseks seadsin, et oleks mängitud vähemalt 40 kätt.

    Tulemused:
    Poker Stars - 18% (600 mängija põhjal)
    Tower - 34%! (840 mängija põhjal)

    No comments.

    Kui keegi saaks teha veel sellist statistikat, ka teiste tubade kohta, oleks huvitav.
    Väga hea statistika, keegi võiks näiteks Starsi nl50 ja nl100 statistikat teha. Räägitakse koguaeg, et Starsi nl50 on jube kõva tase, siis näeks mingit üldist joont.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES