Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 61, kokku 61 EsimeneEsimene ... 1151596061
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 213, kokku 1213
  1. #1201
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: kRäuno nolife nurk.

    Edu sulle trippimisel! :)

  2. #1202

    Re: kRäuno nolife nurk.

    30 inimest lennul, krdi luckbox oled:D. Btw, lennujaamas magamine on suht risky business kui keegi pagasit ei valva.

  3. #1203

    Re: kRäuno nolife nurk.

    Tsitaat Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
    30 inimest lennul, krdi luckbox oled:D. Btw, lennujaamas magamine on suht risky business kui keegi pagasit ei valva.
    eriti kuskil uzbekistanis

  4. #1204

    Re: kRäuno nolife nurk.

    suht hull logistika sul tripiga seoses ma vaatan. Muidu edu!

  5. #1205
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: kRäuno nolife nurk.

    uzbekistanis ma olin seal transit zones(need kellel viisa puudub, et riiki siseneda)
    yksi olin seal + t88tajad, v6tsin tunnise riski oma unega.
    Aga kellelgi t88d pole pakkuda? :D
    poleks arvand, et ma seda kysin, aga elu on seiklus, v2hemalt see aasta :D

    vein paneb pea valutama..
    mis aitab..
    joo veel veini ja mine OTSI homme t88d :D

  6. #1206

    Re: kRäuno nolife nurk.

    kus sa asud üldse rauno?

  7. #1207
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: kRäuno nolife nurk.

    Tsitaat Algselt postitas mihkel88 Vaata postitust
    kus sa asud üldse rauno?
    Perth atm.

  8. #1208
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: kRäuno nolife nurk.

    tra siia p2evikusse pole kyll ammu postitanud, ega seekordki midagi tarka ei tule :D

    anyway, pokkeri kohapealt nii palju, et grindin NL1/2 crownis, aeg ajalt eksin 2/3e. M2ngu tase on ysna pehme ja n2dalavahetused on uskumatult magusad.

    Problemaatilised k2ed panen notebooki kirja, ehk peaks arvutisse ka toksima ja vastukaja yritada saada.
    Kui laiskusest v6itu saan, siis teen 2ra. jou

  9. #1209
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: kRäuno nolife nurk.

    perthi satud siis anna teada. mai viitsi üksi ja jumala kainelt mingi reede õhtul ennast kasinni vedada. täielik raiskamini, parem vedelen mingite jõldakutega mudas :D paar korda kui olen käinud siis rexid on rääkinud, et reede-laupa öösel pidi väga ilus olema kui poisid kaevandustest tulevad, taskud raha täis.

  10. #1210
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: kRäuno nolife nurk.

    oi kurja jaa, seal v6ib ju k6rgemates limiitides ikka v2ga fishine olla WA kaevanduste p2rast.
    just t2na r22kisin yhe h6umsiga, kes elab perthis, nagu ka talle sai 8eldud, ei usu ma kyll yldse, et ma tagasi Perthi j6uan.
    Vahest paari Perthi inimest sattunud samasse lauda ja nad mainisid et miski 12 lauda seal or smth?
    kuradi ma panin kogu oma raha k6ige muu ebatervisliku peale perthis auku, et mina seal kasinni ei j6udnudki.

  11. #1211
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: kRäuno nolife nurk.

    kindlasti rohkem kui 12 lauda on. ma olen aint 1/3 või 2/3 mänginud, sest seal on rake 5% vs 1/1 või 1/2 10%. Peaks ennast kätte võtma ja paar-kolm kainet ööd seal veetma, siis saaks aimu. Tavaliselt olen ikka eksinud sinna suht umbjoobes ja ei saa päris täpselt aru, kas ongi nii lebo või teeb alkohol must tunduvalt parema mängija :D

    Seal saab isegi FL Holdemit mängida ja vahel harva PLOd, viimane kord tahtsin proovida, aga kui nägin vendade stäkke 2-3 PLO lauas (3-20k$) ja mõnda kätt, siis ma loobusin.

    EDIT : sa paned tagasi kodumaale kui teine aasta läbi saab ?
    Viimati muudetud vennike poolt : 29.02.12 at 13:03

  12. #1212
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: kRäuno nolife nurk.

    Crownis on ka kirves rake, nl1/2 on 10% cap$15, nl2/3 10% cap $8 + iga tund $5 time rake. My tuleviku plaanid on nii udused, et neist pole m6tet r22kidagi :D

  13. #1213
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: kRäuno nolife nurk.

    No nii, t2na sai siis 300 tundi live game t2is. Olen crowni keldris yle 300 tunni oma elu p6letanud juba.
    Lyhidalt 8eldes tulemus on ysna tagasi hoidlik. Aga olen siiski optimistlik.
    M2ngitud hobi korras Oktoobri l6pust kuni t2naseni,
    Kasum $6AUD tunnis, see on siis p2rast reigi (kytus, transport, joogid, snackid kasiinos) maha arvestamist.
    Mingi hetk m2rkisin ka kui palju aega ma kulutan m2ngu 6ppimise, arenemise peale, aga l2ksin laisaks 2ra, nii et ei tea palju aega sellele kulutanud olen, omajagu, aga ilmselgelt mitte piisavalt.

    M2ngulise poole kallal, tunnen et arenen iga p2ev, aga m2ngus on omajagu vigu, mille kallal tegelen ja usun, et nende likvideerimine v6imaldab sissetulekut julgelt suurendada.

    Mindset on ikka v2ga hea praegu. Neid p2evi kus ma olen korralikult raha p6letand on m6nuga, aga praegu olen rahul suurem enamus otsustega, mis lauas teen.
    Notebook on koguaeg kaasas ja p2rast suuri v6i huvitavaid pote (kus m2ngin halvasti v6i kahtlen kas m2ngisin kasumlikult) lahkun lauast ja teen kiiruga endale HH vihikusse ja kodus vaatan hiljem yle.

    t2na tundsin et p2rast 8 grindi oli tahtmine juba raha p6letama hakata ja t6usin lihtsalt pysti ja panin koduvai ajama.
    nii et tunnen et pole probleemi lauast lahkumisega ega breakeven tagumise vajadus pole.
    Ikka t2iesti pohhui on kui kaotan $300 p2evas, standart, ei saaks ju pokkerit nii m2ngida kui sellise tyhise summa p2rast stressed oled.

    random info siis selle ajaperioodi kohta:
    pikim j2rjest v6idetud periood(p2evade suhtes): 6 p2eva j2rjest +$1801 ( mis ongi pmst kogu summa mis ma praegu kasumis olen) ja mis teeb selle eriti r2ndomiks, et see juhtus esimesel 6l p2eval kui ma alustasin Oktoobri l6pus :D
    Ehk oleks pidanud siis pooleli j2tma ja haige heateri rahad tasku ajama ulmelise winratega? :D
    EI tegelt olen rahul, et j2taksin. Pokkeri vastu lihtsalt nii suur huvi, raha rahaks, aga erinevate situatsioonide lahendamine on v2ga m6nus.

    Longest week: 47,25h Veebruari teine n2dal. Mis oli ikka korralik mindseti proovile panek, neli p2eva jutti siis sai korralikult kaotatud, kuni tuli reede ja sai l6puks $600+ p2ev kirja, mis kyll n2dalat BE peale ei aidanud, aga siiski. P2rast seda sai v2ga jubedas(mitte m2nguga seotud mindseti probleemidega) olekus m2ngitud paar p2eva ja raha p6letatud veel otsa :D (nii et teen oma elu ikka raskemaks ka aeg ajalt)

    TOP3 parimat p2eva:
    +$783
    +$603
    +$440

    Suurim kaotatus:
    -$550


    Biggest downswing:
    -$889 (2 p2eva jooksul)


    Nii et jh, graafik on ysna yles alla. Eks n2is, mis sellest hobist saab.
    cheers.

    E: olen viimasel ajal ysna statistika friik olnud ja k6ik kulutused ka kirja pannud, kisub nerdiks 2ra.

Lehekülg 61, kokku 61 EsimeneEsimene ... 1151596061

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES