Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
Kui tahad kaalu langetada, siis soovitan midagi aeroobset: ilusate ilmadega jooksma, rattaga sõitma (tartus natu nadid olud selleks küll, aga kui maanteed ei vihka, siis seal mõnus) - ise olen jalgrattur (endine :P).

Jõusaalis on parem käia talvisel ajal, kui õues väga teha midagi ei taha (siis on suusatamine muidugi nuts, aga no meie suusailmasid teavad kõik). Jõusaali trennikava kohta ma täpsemat midagi öelda ei oska, aga igas jõusaalis on treenerid, kes sulle nõu annavad (täieliku kava koostamine vist maksab eraldi).

Muidu trenniga on järjepidevus kõige olulisem. Paned endale eesmärgiks näiteks nädalas 10h trenni teha ... ja teed ka. Lisaks on oluline et sa mitte ei tee kaks korda nädalas 5 tundi, vaid ikka ca 1,5 h korraga ja 6 päeva nädalas.

Toitumine: selle kohta on ka eestis häid raamatuid kirjutatud, hea ja lõbus lugemine on Zilmeri ja Kokassaare " Normaalne toitumine" . Pole küll otseselt spordiga seotud aga hea.

Kui trenni tahad tartus trenni teha, siis ma oleks huvitatud millesti aeroobsest (jalgrattaga käin ise ka maanteel pidevalt praegu, jooksmine tuleks ka kõne alla).

Jalgratta jaoks on vaja korralikku investeeringut. Hetkel pole ratast olemas. Püüan jääda esialgu siseruumidesse.