Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 36
  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Otsin treeningukaaslast

    Asi lihtne...kuna ma ei suuda ennast iseseisvalt sundida trenni tegema ning punu juba kasvab vaikselt, siis oleks vaja midagi ette võtta. Nüüd siis asja juurde, otsin kedagi kellega koos tartus trennis käima hakata. Plaan siis Eedeni treeningsaali kasutama hakata. Vajadusel aeroobset kuid enemasti ikka jõusaali trenn???!!?? Ei tea väga nendest asjadest midagi. Samas ootaks ka toitumisnõuandeid ja treeningnippe kuna olen võhik sellel alal. Taustast niipalju, et põhikooli ajal olen kossu mänginud, kuid peale seda on mu füüsiline koormus piirdunud kaitseväe teenistusega. Samas päris nuudel ka ei ole kuna töökoht sisaldab kohati päris palju asjade tõstmist :)

    Kellelgi huvi on siis andke teada. Vajadusel saaksin ka transportida linnapiires. PLaan siis 2-3x nädalas tööd teha enda vaimukapsliga.

    Igasuguseid muid nõuandeid ootaks ka siia teemasse. Tahaks miski 10kg kaalu vähendada ning siis lihasmassiga samasse kaalu tagasi jõuda kus ma olen ehk siis 90+. Võis sinna lähedale.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Kõige lihtsam on käia üksi trennis. Ei teki tahtmist kellegagi rääkima jääda, vaid keskendud trennile ning sellest tulenevalt on trenn ka korralikum.

    Minuga samadel päevadel käib saalis ka üks tüüp, kes minu arust tuligi sinna vist lihtsalt aega veetma. Räägib harjutuste vahel, ajal ja pärast duširuumis kajab ka ta hääl üle terve maja.

  3. #3

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Kui tahad kaalu langetada, siis soovitan midagi aeroobset: ilusate ilmadega jooksma, rattaga sõitma (tartus natu nadid olud selleks küll, aga kui maanteed ei vihka, siis seal mõnus) - ise olen jalgrattur (endine :P).

    Jõusaalis on parem käia talvisel ajal, kui õues väga teha midagi ei taha (siis on suusatamine muidugi nuts, aga no meie suusailmasid teavad kõik). Jõusaali trennikava kohta ma täpsemat midagi öelda ei oska, aga igas jõusaalis on treenerid, kes sulle nõu annavad (täieliku kava koostamine vist maksab eraldi).

    Muidu trenniga on järjepidevus kõige olulisem. Paned endale eesmärgiks näiteks nädalas 10h trenni teha ... ja teed ka. Lisaks on oluline et sa mitte ei tee kaks korda nädalas 5 tundi, vaid ikka ca 1,5 h korraga ja 6 päeva nädalas.

    Toitumine: selle kohta on ka eestis häid raamatuid kirjutatud, hea ja lõbus lugemine on Zilmeri ja Kokassaare " Normaalne toitumine" . Pole küll otseselt spordiga seotud aga hea.

    Kui trenni tahad tartus trenni teha, siis ma oleks huvitatud millesti aeroobsest (jalgrattaga käin ise ka maanteel pidevalt praegu, jooksmine tuleks ka kõne alla).

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Eedeni MyFitness on solid koht, edu!

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Eedeni MyFitness on solid koht, edu!
    Eedenis on siiski fitest mitte myfitness. Vimane asub lõunakeskuses.

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Kui tahad kaalu langetada, siis soovitan midagi aeroobset: ilusate ilmadega jooksma, rattaga sõitma (tartus natu nadid olud selleks küll, aga kui maanteed ei vihka, siis seal mõnus) - ise olen jalgrattur (endine :P).

    Jõusaalis on parem käia talvisel ajal, kui õues väga teha midagi ei taha (siis on suusatamine muidugi nuts, aga no meie suusailmasid teavad kõik). Jõusaali trennikava kohta ma täpsemat midagi öelda ei oska, aga igas jõusaalis on treenerid, kes sulle nõu annavad (täieliku kava koostamine vist maksab eraldi).

    Muidu trenniga on järjepidevus kõige olulisem. Paned endale eesmärgiks näiteks nädalas 10h trenni teha ... ja teed ka. Lisaks on oluline et sa mitte ei tee kaks korda nädalas 5 tundi, vaid ikka ca 1,5 h korraga ja 6 päeva nädalas.

    Toitumine: selle kohta on ka eestis häid raamatuid kirjutatud, hea ja lõbus lugemine on Zilmeri ja Kokassaare " Normaalne toitumine" . Pole küll otseselt spordiga seotud aga hea.

    Kui trenni tahad tartus trenni teha, siis ma oleks huvitatud millesti aeroobsest (jalgrattaga käin ise ka maanteel pidevalt praegu, jooksmine tuleks ka kõne alla).

    Jalgratta jaoks on vaja korralikku investeeringut. Hetkel pole ratast olemas. Püüan jääda esialgu siseruumidesse.

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Ah kurask, ajasin segamini, sorry.

  8. #8
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust

    Kui trenni tahad tartus trenni teha, siis ma oleks huvitatud millesti aeroobsest (jalgrattaga käin ise ka maanteel pidevalt praegu, jooksmine tuleks ka kõne alla).
    Palju korraga sõidad ja mis kiiruseid arendad?

    Proovin ise ka ikka paar kolm korda nädalas käia sõitmas, aga üksi on jube nadi see asi.
    Vb kui meil tasemevahe väga suur pole, siis saab kampa lüüa mõnikord (kuigi ma kahtlen, endised ratturid on teada hullud )

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Ma arvan, et soojal ajal võiks ikka väljas sporti teha. Ma ka kunagi keskaajal mängisin kossu, äkki ajaks mingi pundi kokku ja käiks nädalas paar korda kuskil mängimas - parem, kui niisama jooksmine.

  10. #10

    Re: Otsin treeningukaaslast

    tulen näd pärast tartu koju ja kindel plaan käia ratast sõitmas siis suht regulaarselt. Tase on harrastaja oma, nii et hullu ei jaksa panna, kes käsi oleks sõitma tulema koos andke teada!

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja heido24 avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    UK
    Postitusi
    402

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Ma arvan, et soojal ajal võiks ikka väljas sporti teha. Ma ka kunagi keskaajal mängisin kossu, äkki ajaks mingi pundi kokku ja käiks nädalas paar korda kuskil mängimas - parem, kui niisama jooksmine.

    olen k2si...tammekal hea k2ija...aga ei ole kindel kas seal matid tagasi maha pandud

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Ma võiks ka kossu tiba teha, kuigi suht koba olen selles mängus...

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Otsin treeningukaaslast

    tammekal on selliste ilmadega kõik 4 korvi suht kindlalt kinni. Ja mis mattidest siin jutt käib? ma arvan, et ajasid jooksmisega sassi. Muidu ise käin igapäevaselt veerikul, aga nüüd mingi tropp tõmbas ka viimase rõnga puruks, niiet peab kas seal väikestel jalka väjakutel loopimas käima, või siis skate pargi juures, aga seal halvad korvid.

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja heido24 avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    UK
    Postitusi
    402

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    tammekal on selliste ilmadega kõik 4 korvi suht kindlalt kinni. Ja mis mattidest siin jutt käib? ma arvan, et ajasid jooksmisega sassi. Muidu ise käin igapäevaselt veerikul, aga nüüd mingi tropp tõmbas ka viimase rõnga puruks, niiet peab kas seal väikestel jalka väjakutel loopimas käima, või siis skate pargi juures, aga seal halvad korvid.

    ei ajanud ma sassi midagi...eelmine suvi pandi tammekale mingisugusest kummist matid maha et olex parem m2ngida, aga talveks v6eti yles ja ma ei tea kas on nyyd maha saanud uuesti :)

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Tsitaat Algselt postitas heido24 Vaata postitust
    ei ajanud ma sassi midagi...eelmine suvi pandi tammekale mingisugusest kummist matid maha et olex parem m2ngida, aga talveks v6eti yles ja ma ei tea kas on nyyd maha saanud uuesti :)
    aap, midagi meenub jh vaikselt, kuigi ise seal pole mängimas käinudki kui selline asi oleks maas olnud, seal lihtsalt koguaeg nii palju rahvast.

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja heido24 avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    UK
    Postitusi
    402

    Re: Otsin treeningukaaslast

    ise olen suviti suhteliselt tihe kylaline seal, enamus ajast sama seltskond kogueg kohal....liiga hooaeg l2bi saab siis tuleb t2navakorvpalli hooajax vormis hoida ennast :)

  17. #17
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Tammekal tegelt jah see ruumiprobleem, et kunagi kui käisins eal mängimas oli alati raske vaba platsi leida. Ma usun, et praegu koguneb seal umbes sama rahvas, kes aastatid atgasi - noored spordikooli venand. Nende hulludega mudugi võidu joosta mina enam ei jõua :)

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Annelinn on vabasid korvpalliväljakuid täis :)
    Eriti head väljakud on Kivilinna gümnaasiumi kõrval, selle kunstmuru jalkaväljaku kõrval.
    Enamasti kõik väljakud tühjad.

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Miski vene lütseumi juures samamoodi korralikud platsid. Uuel tänaval siis.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Otsin treeningukaaslast

    Tsitaat Algselt postitas olavike Vaata postitust
    Annelinn on vabasid korvpalliväljakuid täis :)
    Eriti head väljakud on Kivilinna gümnaasiumi kõrval, selle kunstmuru jalkaväljaku kõrval.
    Enamasti kõik väljakud tühjad.
    sa sealset asfalti oled näinud?

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES