Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 218
  1. #21

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas vinney
    pokerstars+seb withdrawalites töötab?
    Ja

  2. #22

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tere,
    kas see on normaalne, et pärast pokkerisaidi poolt tehtud väljamakset kulub ligi kolm nädalat enne kui raha minu arvele jõuab?
    Jutt siis krediidkaardiga toimetamise kohta.

    Tervitades,
    Martin

  3. #23
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    On

  4. #24
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas rmartin
    Tere,
    kas see on normaalne, et pärast pokkerisaidi poolt tehtud väljamakset kulub ligi kolm nädalat enne kui raha minu arvele jõuab?
    Jutt siis krediidkaardiga toimetamise kohta.

    Tervitades,
    Martin
    Ma krediitkaarte kasutanud ainult sissemaksetena aga minumeelest krediitkaarditega seonduv peaks alati suht kiiresti käima.

  5. #25

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    ISe kasutasin kunagi skeemi moneybookers----Unibet----Hansapank. Seda kõike sellepärast et Moneybookers ei suvatse mu hansa kontot omaks võtta kuna see on veel Hoiupanga aegne ja erineb senistest kontonumbritest. Peangi endale varsti teise konto ka tegema et saaks moneybookersist raha otse kätte.
    võtab küll kui palju jamada jaksad . Mul läks kuu tihedat kirjavahetust ja 3 väljakannet kuni nad poindile pihta said :)

  6. #26
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas jukuke
    võtab küll kui palju jamada jaksad . Mul läks kuu tihedat kirjavahetust ja 3 väljakannet kuni nad poindile pihta said :)
    Siiamaani nad seda veel ära fixind pole

  7. #27
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    kuidas te MB välja kannate? Ma tahaks raha välja saada, aga tahan SEB kontot aktiveerida, siis nad peavad tegema nn "dummy depositi" aga see ei tööta. Kaua aega läheb tavaliselt raha välja kandmisega mb?

  8. #28
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    kuidas te MB välja kannate? Ma tahaks raha välja saada, aga tahan SEB kontot aktiveerida, siis nad peavad tegema nn "dummy depositi" aga see ei tööta. Kaua aega läheb tavaliselt raha välja kandmisega mb?
    MB tuleb mulle raha arvele max kahe tööpäeva jooksul ja seda alati, kui kannad väksemad summad (kuni 25 000 eeki umbes, siis käivad asjad kiiresti) muidugi kasutan Hansa tähendab Swedpanka

  9. #29
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    millegipärat kui luba ta mul hansapanga kaarti verifyda , ütleb, et pole üige kaardi nr, äki selle pärast, et krediitkaart ka hansas millega sisse kannan?

  10. #30
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    millegipärat kui luba ta mul hansapanga kaarti verifyda , ütleb, et pole üige kaardi nr, äki selle pärast, et krediitkaart ka hansas millega sisse kannan?
    Kas tahad krediitkaardiga tegutseda või konto pealt hansas?

    Krediitkaartide kohta ei ole küll probleeme kuulnud, paned numberi ja verify ning, siis broneerib mingi x summa arvelt, mille sisestad sinna MB verify lahtrisse.

    Kui tahad kasutada,tavalist hansapanga kontot, siis loodan, et konto number algab ikka 22xxxxxxxx mitte 11xxxxxxxxx kunagi oli probleeme 11xxxxxxxxx arve numbrid ei toimi MB minuteada.

  11. #31

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    välja kannan otse pangaarvele, full tildist ja partyst on tulnud umbes 2-4 päevaga

  12. #32
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Mul selline teema, et oleks vaja netellerist saada raha kuidagi moneybookersisse. Oskab keegi soovitada. Ise mõtlesin, et mingi pokkerisait-buddy transfer ja see kellele buddytransfer läheb teeks mulle kande moneybookersisse. Summa hetkel 48$ mida oleks vaja liigutada. Kui keegi nõus siis andke teada.


  13. #33
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Kas MB teeb väljakande kontole siis ka kui see konto pole verified? NAD teevad 10 kordfa mulle juba seda dummy depositit, aga ikka ma seda summat kuskil ei näe!

  14. #34
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Kas MB teeb väljakande kontole siis ka kui see konto pole verified? NAD teevad 10 kordfa mulle juba seda dummy depositit, aga ikka ma seda summat kuskil ei näe!
    Üldjuhul väljakanda ei tohiks saada kanda, vähemalt mina ei saanud, kui kunagi MB soovis aadressi kinnitust.

    Samas mäletan, et Starsi deposiiti sai teha ja sealt Tim-i kaudu välja


  15. #35
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    mul on krediitkaart verified,mul on aadress verified aga pangakonto pole, kuna nad ei tee seda dummy depositit sinna, mis ma nüüd tegema pean?

  16. #36
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    mul on krediitkaart verified,mul on aadress verified aga pangakonto pole, kuna nad ei tee seda dummy depositit sinna, mis ma nüüd tegema pean?
    Kannad raha peale arvelt Moneybookersisse ja peaks olema asi lahendatud, minul vähemalt oli, kuigi see oli väga ammu, kui seda tegin asjad võivad olla ka muutunud.

  17. #37
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    tra küll, ma arvan,et teen endale nordeas konto, ja siis lasen selle verifyda
    ma ei saa aru nad 1 korra on mulle selle verification koodi saatnud, aga see ei tööta enam nüüd olen 10x klikkinud verify accounti aga nad ie saada seda dummy depositit mulle:S

  18. #38
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    tra küll, ma arvan,et teen endale nordeas konto, ja siis lasen selle verifyda
    ma ei saa aru nad 1 korra on mulle selle verification koodi saatnud, aga see ei tööta enam nüüd olen 10x klikkinud verify accounti aga nad ie saada seda dummy depositit mulle:S
    Kas mitte see dummy deposiit ei ole ainult krediitkaardi teema, et arve verify tegemiseks piisaks ainult, raha kandmisest Moneybookersisse.

  19. #39
    Metsapull
    Guest

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Kas mitte see dummy deposiit ei ole ainult krediitkaardi teema, et arve verify tegemiseks piisaks ainult, raha kandmisest Moneybookersisse.
    Ei ole, ma alles dets tegelesin MB-ga ja siis tehti ka dummy deposit mu pangaarve kinnitamiseks. Swedbankis mul sellega igastahes probleeme polnud ja sain selle asja ilusti korda aetud. Mingi paar päeva läks vist ainult sellega.

  20. #40
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Ei ole, ma alles dets tegelesin MB-ga ja siis tehti ka dummy deposit mu pangaarve kinnitamiseks. Swedbankis mul sellega igastahes probleeme polnud ja sain selle asja ilusti korda aetud. Mingi paar päeva läks vist ainult sellega.
    Väga hea, sest väga ammu sai see protseduur tehtud, võisin eksida või on kodukorda muudetud.

Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES