Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 11 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 218
  1. #41
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    krediitkaart on mul verifyed, tegin täna nordeasse konto ja lasin MB sinna teha dummy depositi,vaatame kas tuleb kohale. Kui jah, siis hakkangi raha sinna kandma, krediitkaardiga raha sisse, ja NORDEASSe raha välja, loodame, et funkab ! Nordea üldse väga meeldiv pank, viin vist raha ka sinna üle, ja hakkan asju seal ajama.

    -

  2. #42

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Nii nagu sina foldid 99% juhtudest 72o, et mitte raha lekkida, peab ka pank vaatama, et riskid liiga kõrged poleks. Sulle ette loetud põhjused on kahtlemata kõrgendatud riski allikad panga jaoks. Pank ei ole siiski heategevusasutus ja nendega sõdimine on suht pointless tegevus sellistel alustel nagu sina siin räägid. Mõtle ise korraks pankurina ...
    My 2c.

  3. #43

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Easy fold panga jaoks

  4. #44
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    krediitkaart on mul verifyed, tegin täna nordeasse konto ja lasin MB sinna teha dummy depositi,vaatame kas tuleb kohale. Kui jah, siis hakkangi raha sinna kandma, krediitkaardiga raha sisse, ja NORDEASSe raha välja, loodame, et funkab ! Nordea üldse väga meeldiv pank, viin vist raha ka sinna üle, ja hakkan asju seal ajama.

    Tra kui närvi mind SEB ajas, nimelt on mu kuu palk ca 17k eek kätte, mis tuleb SEB ***** ja tahtsin endale osta järelmaksuga telekat, ja mulle ei ANTUD. Läksin siis SEB karjuma, et miks nii, ma teenin 2 x eesti keskmist palka ja tuli välja, et kuna ma olen teinud korduvaid ülekandeid mängurlusse, samuti olen võtnud 4kuud tagasi korra SMS laenu, siis ma ei saagi seda enne, kui mu SMS laenust on 6kuud möödas. Seletasin neile siis, et jumal mul ju töökoht olemas ning SMS laenu võtsin nii ammu, siis kui veel tööl ei käinud ja vaene tudeng olin, aga ei - see panga poliitika. Nüüd viisin siis palga Nordeasse üle, käigu ***** see SEB !
    SEB olati olnud üks mõttetu pank, hoian eemale. Kunagi sai ka krediitkaarti taodeldud SEBist, kui veel tööl sai käidud, mingi 10k tahtsin vist, et hea kanda ja maksta, mingi kala oli seal, et oled ühest kohast teise tööle läinud mingi 3 kuud tagasi ja ei antud. Läksin hansasse ja insta oli 25k krediitkaart olemas.

  5. #45
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    ma loodan,et see nordea dummy deposit nüüd tuleb, nad tegin mulle sügisel SEB depositi aga siis ma eiu pannud seda koodi millegipärast:(/

  6. #46
    leits
    Guest

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Mul hea sõber ärikliendi haldur SEB's. Neid ei huvita inimesed kas sa paned raha triboetti vms ..
    Mängu tulevadki just SMS laenud, need on ylikillerid panga silmis. Ükski normaalne vend ei võta smslaenu teades protsente.

  7. #47
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    tuli välja, et kuna ma olen teinud korduvaid ülekandeid mängurlusse, samuti olen võtnud 4kuud tagasi korra SMS laenu, siis ma ei saagi seda enne, kui mu SMS laenust on 6kuud möödas.
    Mida ma olen rääkinud kogu aeg! Vaatavad viltu lihtsalt pangas ning peavad gambleriks jne. Antud juhul peeti tõesti ilmselt suuremaks vabanduseks SMS laenu, aga me räägime ju siiski ainult TV liisingust :o ;D

    Ja Tigranoga nõus, SEB ongi alati selline pank olnud, kui tööl käisin siis ainult Hansaga käisid kõik asjad kiirelt ja valutult ning kui olidki mingid minu poolt põhjustatud probleeme siis alati oldi mõistlikud ning saime asjad korda. Mitu korda Hansast laenu võetud ja ka tagasi makstud...

    Aga jah sellise palga juures mina isiklikult ei liisiks pesumasinat või mikrolaineahju nagu enamus teeb.

  8. #48
    leits
    Guest

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    baah ego kaart abiks vms. 17% vms on ka kena.
    Ma võin ise ka sulle selle teleka raha 20% protsendiga laenu anda :D:D
    Tagatiseks paneme ma ei tea, midca sul o n, käime notaris ära ning kõik rahul :)

  9. #49
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas leits
    baah ego kaart abiks vms. 17% vms on ka kena.
    Ma võin ise ka sulle selle teleka raha 20% protsendiga laenu anda :D:D
    Tagatiseks paneme ma ei tea, midca sul o n, käime notaris ära ning kõik rahul :)
    Leits on sündinud ärimees ega ta muidu BMW ei sõidaks

  10. #50

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Lihtsad seitse soovitust arveldamiseks, et panga jaoks "jälge ei jääks":
    1) Võimalusel kasutage arveldamisel e-walleteid (Neteller, Moneybookers) ning neid ka rahade väljavõtmisel. NB. Kui papp laekub mingist kohast, kus on sees sõna "poker", "gaming" või "gambling", siis on pangale näha, et te ju ikkagi kuskil "gämblete"
    2) Ärge kunagi makske pangakaardi- või krediitkaardiga kasiinos! (ka alkoholi vms. eest tasumisel). Kui tahate gämmelda või kasiinos juua, siis kasutage eelnevalt sularahaautomaati.
    3) Kui maksate sõbrale tagasi mingit võlga (mis sai näiteks purjus peaga kasiinos võetud), siis ärge märkide maksekorralduse selgitusse midagi selist nagu näiteks "eilse pokkeri eest", kui summaks on mingi 7200 EEK. Kui aitate sõpra arveldamisel, siis samuti vältige maksekorraldustel pokkeritubade nimesid, sõnu "pokker", "kasiino" jms. See hakkab krediidihaldurile sageli kohe silma ning sellel võib olla kahjulik mõju ka teie sõbra jaoks (kui tema tahab laenu saada ja selgub, et "ta kuskil 7200 krooni peale pokkerit mängib").
    4) Ärge laske tekkida võlgnevusi, mis on avalikult nähtavad (n. Krediidiinfos). Võin omadest kogemustest öelda, et eriti tobedaks ja sagedaseks näiteks on maksmata telefoniarved - väikesed summad, aga neist sageli piisab. Finantsasutus kontrollib ühe esimese asjana laenuvõtja maksehäireid ning nende olemasolul võib tänasel päeval väga kergelt laenust ilma jääda, isegi kui muus osas on kõik ok.
    5) Nn. "Kuue kuu reegel" kehtib sel juhul kui taotlete laenu teisest pangast (kuid ka mitte alati), "oma pank" võib ka pikemat ajalugu kontrollida. Seega tuleb oma taust kogu aeg korras hoida, mitte, et "hakkan heaks 6 kuud enne laenu võtmist ja varem teen mis tahan".
    6) Mida vähem on laenu võtmisel kaelas igasuguseid lühiajalisi kohustusi - peamisel krediitkaardid, arvelduslaenud, tarbimislaenud jne.- seda parem. Need võivad oluliselt muuta maksimaalset laenusummat, mis teile antakse ja kui asi on niigi piiri peal, siis on väga tobe, kui pank kärbib mingi 10K krediitkaardi pärast pikajalise laenu kuumakset 1000 võrra.
    7) Siililegi on selge, et igasuguseid röövelliku intressiga laene (SMS-laenud, BIG, online-laenukontorid) tuleb igal juhul vältida.

    Praegu on finantskriis ja pangad vaatavad ikka väga hoolega, kellele raha antakse. Jutud stiilis "sõber sai pool aasta tagasi" ei pea praegu paika, sest Eesti (sry Rootsi) pankade likviidsus ongi langenud eeskätt tänu sellele, et varem anti igale Vellole nuts kätte küprokkuudi või Hummeri ostmiseks, aga nüüd paraku enam mitte. Panka ei huvita, et teil ainuüksi on raha maksmiseks, vaid eelkõige ikka see, et te ka oleksite reaalselt hea maksja. Ning kui teile tundmatu inimene peaks ikkagi pangas tundma huvi teie mängimiste kohta, siis arvestage, et üsna tõenäoliselt ei usu ega tea ta seda, et kaardimängudega saab teenida ning sõnaga pokker seostub talle Avo Viiol. Lihtsam on öelda, et "jah, tegin ühel korral sõbra eest $200 panuse Chelsea-Arsenali mängule", kui hakata pikalt seletama, kuidas Texas Holdemis võita ning silmnähtavalt ärrituda, kui ametnik sellest aru ei saa.

  11. #51
    leits
    Guest

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Sõbrale lanu andes ideaalne selgitus: alimendid.

    Ise kannan FTP'st otse SEB'i raha. Pole seotud mingi gamblingua. Selgituses on ID number, mis tekib kui FTP'st raha välja kanda. Küsisin ka tuttavalt kes seb's tööl, et näete mingit seost gämblingua v, nemad ütlesid et ei. Lihtsalt pangasisene ülekanne ja ongi kõik

  12. #52

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    ma olen viimased 4 aastat sõpradele võlgu tagasi makstes selgitusse märkinud a'la "valge pulbri eest"

    korteriost jääb kuskile kaugesse tulevikku pmst tundub :)

  13. #53
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    see on lollus, mu sõbrale lennati uksethaa küsiti, et mis gaasi arvet sa maksad sellele tüübile, vend läks kinni narko müügi eest ja siis sõber tegi talle ülekande, nii,et seda ärge tehke. Enam otse triobeti raha kuangi ei kanna pangast, mingeid sms laene pole võtnud ja big maksin 1kord sõbra eest ta laenu ära kuna tean inimest 20 aastat ja tulin vastu, eks sellepärast nad mu ***** saatsidki sõna BIG ja sissemakse pokkerikontole

  14. #54
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Lihtsad seitse soovitust arveldamiseks, et panga jaoks "jälge ei jääks":
    1) Võimalusel kasutage arveldamisel e-walleteid (Neteller, Moneybookers) ning neid ka rahade väljavõtmisel. NB. Kui papp laekub mingist kohast, kus on sees sõna "poker", "gaming" või "gambling", siis on pangale näha, et te ju ikkagi kuskil "gämblete"
    2) Ärge kunagi makske pangakaardi- või krediitkaardiga kasiinos! (ka alkoholi vms. eest tasumisel). Kui tahate gämmelda või kasiinos juua, siis kasutage eelnevalt sularahaautomaati.
    3) Kui maksate sõbrale tagasi mingit võlga (mis sai näiteks purjus peaga kasiinos võetud), siis ärge märkide maksekorralduse selgitusse midagi selist nagu näiteks "eilse pokkeri eest", kui summaks on mingi 7200 EEK. Kui aitate sõpra arveldamisel, siis samuti vältige maksekorraldustel pokkeritubade nimesid, sõnu "pokker", "kasiino" jms. See hakkab krediidihaldurile sageli kohe silma ning sellel võib olla kahjulik mõju ka teie sõbra jaoks (kui tema tahab laenu saada ja selgub, et "ta kuskil 7200 krooni peale pokkerit mängib").
    4) Ärge laske tekkida võlgnevusi, mis on avalikult nähtavad (n. Krediidiinfos). Võin omadest kogemustest öelda, et eriti tobedaks ja sagedaseks näiteks on maksmata telefoniarved - väikesed summad, aga neist sageli piisab. Finantsasutus kontrollib ühe esimese asjana laenuvõtja maksehäireid ning nende olemasolul võib tänasel päeval väga kergelt laenust ilma jääda, isegi kui muus osas on kõik ok.
    5) Nn. "Kuue kuu reegel" kehtib sel juhul kui taotlete laenu teisest pangast (kuid ka mitte alati), "oma pank" võib ka pikemat ajalugu kontrollida. Seega tuleb oma taust kogu aeg korras hoida, mitte, et "hakkan heaks 6 kuud enne laenu võtmist ja varem teen mis tahan".
    6) Mida vähem on laenu võtmisel kaelas igasuguseid lühiajalisi kohustusi - peamisel krediitkaardid, arvelduslaenud, tarbimislaenud jne.- seda parem. Need võivad oluliselt muuta maksimaalset laenusummat, mis teile antakse ja kui asi on niigi piiri peal, siis on väga tobe, kui pank kärbib mingi 10K krediitkaardi pärast pikajalise laenu kuumakset 1000 võrra.
    7) Siililegi on selge, et igasuguseid röövelliku intressiga laene (SMS-laenud, BIG, online-laenukontorid) tuleb igal juhul vältida.

    Praegu on finantskriis ja pangad vaatavad ikka väga hoolega, kellele raha antakse. Jutud stiilis "sõber sai pool aasta tagasi" ei pea praegu paika, sest Eesti (sry Rootsi) pankade likviidsus ongi langenud eeskätt tänu sellele, et varem anti igale Vellole nuts kätte küprokkuudi või Hummeri ostmiseks, aga nüüd paraku enam mitte. Panka ei huvita, et teil ainuüksi on raha maksmiseks, vaid eelkõige ikka see, et te ka oleksite reaalselt hea maksja. Ning kui teile tundmatu inimene peaks ikkagi pangas tundma huvi teie mängimiste kohta, siis arvestage, et üsna tõenäoliselt ei usu ega tea ta seda, et kaardimängudega saab teenida ning sõnaga pokker seostub talle Avo Viiol. Lihtsam on öelda, et "jah, tegin ühel korral sõbra eest $200 panuse Chelsea-Arsenali mängule", kui hakata pikalt seletama, kuidas Texas Holdemis võita ning silmnähtavalt ärrituda, kui ametnik sellest aru ei saa.
    väga mõistlik tekst.
    Ütlen ausalt, et mul küll selle asjaga vedanud.
    Sampo Pank on minu puhul küll vähemalt silma kinni pigistanud või siis nad ei seosta triobeti gamblemisega :) Viimase laenu sain veel augusti lõpp. Võib-olla asi ka selles et ma vana klient juba ja 6 aastat juba nende panka ka nuumanud.

  15. #55
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    väga mõistlik tekst.
    Ütlen ausalt, et mul küll selle asjaga vedanud.
    Sampo Pank on minu puhul küll vähemalt silma kinni pigistanud või siis nad ei seosta triobeti gamblemisega :) Viimase laenu sain veel augusti lõpp. Võib-olla asi ka selles et ma vana klient juba ja 6 aastat juba nende panka ka nuumanud.
    Maheaatom jagab asjalikke soovitusi alati.

    PS. Kui pangast laenu ei anta, ehk Leits aitab asjast välja ;D

  16. #56
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Selle Maheaatomi teksti võiks välja printida ja seinale kleepida ;D
    Nagu üldse tema postituste kohta võib öelda.

    Paraku ma olen liiga mugav, et raha pokkerisaidilt netellerisse kanda ja alles siis panka (tavaliselt avastan ka liiga hilja, et rahasid vaja liigutada). Kui peetakse gambleriks siis mis seal ikka. Laenamine on üldse üks paha asi ja ilmselt alateadlikult saan selle nii blokeerida ;D

  17. #57
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Selle Maheaatomi teksti võiks välja printida ja seinale kleepida ;D
    Nagu üldse tema postituste kohta võib öelda.

    Paraku ma olen liiga mugav, et raha pokkerisaidilt netellerisse kanda ja alles siis panka (tavaliselt avastan ka liiga hilja, et rahasid vaja liigutada). Kui peetakse gambleriks siis mis seal ikka. Laenamine on üldse üks paha asi ja ilmselt alateadlikult saan selle nii blokeerida ;D
    Igasugused vahekandmised tähendavad kulusi ja priskemate summade puhul päris korralikke kulusi. Pigem pokkerimängijana ei ole vaja laenu võtta, sest rahad liiguvad iseenest suured juba. Kui tõesti vajadus midagi suurt osta, siis tuleb lihtsalt kannatada aastake ja see suur asi ostetakse sulas välja. Samas, need suured asjad ei saagi üldjuhul olla, mida on vaja üleöö soetada.

  18. #58
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Ma olen tegelikult sama moodi mõelnud, aga väiksemate summade puhul oleks vist tõesti vaja asi varjatumalt ära teha.

  19. #59

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Sain sõita eile uue S klassi Mercedesega. Siis tekkis küll tunne, et tra homne päev läheks Mercedese müügiesindusse ja võtaks sulas ühe samasuguse. 8) ;D (Bankroll aga peaks olema mul Toweris siis mingi 120k$ :-X)

  20. #60
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Sain sõita eile uue S klassi Mercedesega. Siis tekkis küll tunne, et tra homne päev läheks Mercedese müügiesindusse ja võtaks sulas ühe samasuguse. 8) ;D (Bankroll aga peaks olema mul Toweris siis mingi 120k$ :-X)
    Jah, see on omaette elamus, seda ei saa kirjeldada. Sellepärast peabki vaeva nägema, sest niisamma suhu ei kuku midagi ja bankroll peaks sul olema ikka mill daala, ega bankrolli eest siis kohe mersut ei saa osta, pärast pole bensa raha ;D

Lehekülg 3, kokku 11 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES