Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    NLHE ja teised

    on siin veel keegi, kes hablab natsa NLHE ja ei oma teadmisi teistest mängudest? ma vaatan, et rahvas vabalt paneb "huilo"-t ja PLO8 jne, ning ma olen ainuke donk.

    vastab tõele, et teiste mängude pelamine aitab kaasa ka NLHEs?

  2. #2

    Re: NLHE ja teised

    Ma ise oskan natuke PLOd, Studi olen mänginud ja sutsu teooriat lugenud. Aga üldiselt ainult NLHE pelaja.

    Ja see on tõsi, et kui õpid teisi pokkeriliike, aitab see sind ka su põhimängus. Pokerstrategy english community esimese blackmemberi üks soovitustest:P

  3. #3
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: NLHE ja teised

    Mängin ainult NLHE-d (ja ainult HU-d), mõndade teiste mängude reegleid võib-olla tean, aga mängima pole midagi õppinud peale NLHE (alguses ainult Fixed Limitit veidi, aga mitte rohkem kui 2 kuud).

    Selline väide olemas küll jah, et aitab, aga ise ei usu ja pooldan ainult 1-le kindlale mängule keskendumist kui sinu eesmärk on raha teenida. Võib-olla highstakes+ on sellel väitel mingi tõepõhi all, kus väga teravate pliiatsitega madistades pead pidevalt sügavalt mõtlema ja siis saad teistest mängudest häid ideid, aga midstakes ja madalam väga sügavat mõttetööd ei vaja.

    Kui tahad matti õppida NLHE jaoks ei pea sa selleks Fixed Limitit mängima, õpi konkreetselt NLHE jaoks matti, võta mingi käsi ette, paber ja pliiats kätte ning PokerStove lahti, kui tahad distsipliini ja mindsetti treenida ei pea selleks PLO-d mängima, vaata parem Tommy Angelot.

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: NLHE ja teised

    8-game on näiteks värskendav nendel olukordadel, kui holdemit on liiga palju mängitud või ei ole aega multitableda ja vajad vaheldust. uute asjade õppimine on pigem positiivne.

    8-game tase netis on saastane, umbes nagu holdem 5 aastat tagasi.

    seda ei saa küll kinnitada, et teiste mängude mängimine holdemile midagi juurde annab.
    Viimati muudetud chrosmos poolt : 12.05.10 at 13:01

  5. #5

    Re: NLHE ja teised

    kõige hullem on see, et ma alles oskasin üsna hästi microtasemel 6maxi ja fullringi, aga kui praegu mängida proovin, siis oleks nagu ajupesu tehtud. Handranged on täiesti meelest läinud. Preflop tabelit heal juhul mäletan.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: NLHE ja teised

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    kõige hullem on see, et ma alles oskasin üsna hästi microtasemel 6maxi ja fullringi, aga kui praegu mängida proovin, siis oleks nagu ajupesu tehtud. Handranged on täiesti meelest läinud. Preflop tabelit heal juhul mäletan.
    mida sa nüüd mängid siis?

  7. #7
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: NLHE ja teised

    husng

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES