Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 70

Niitvaade

  1. #1
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Liisa @ segaduses

    Nonii, teen siis ka endale päeviku, et asjadest selgem ülevaade oleks.

    Endast: Nimeks Liisa, vanust 20 aastat ja elukohaks Tartu.

    Alustasin pokkeriga päris mitu aastat tagasi... 3-4 ehk? Ent aru ei saand suurt midagi, ega eriti ei süvenenud ka, kuni eelmise aasta suveni. Siis proovisin kätt
    Pacificus 6-max SNG laudades (3 taalased). Läks nii ja läks naa, kuni sain suht rahuldava bankrolli, ent siis tabas mind mu esimene ja tõeline downswing, mis lõppes sellega et suutsin tiltis olles ennast täiesti nulli mängida.

    Uuesti proovisin siis kätt aga juba hoopis cashi laudades Pokerstarsis (FR). Alustasin nagu ikka NL2, panin peale PT3, õppisin selgeks Ranka põhitõed, õppisin ära statsid ning nende tähendused ja sealt see algaski. Täpset kuupäeva ei mäleta, kuid vist oli 24. märts see kuupäev, kus PT3 tööle lükkasin ja NL2 algust tegin.

    Praeguseks olen siis NL5 (45 buy ini). Tahaks õige pea NL10'le üle minna. Kuid puudub täpne plaan, mitu buy ini selleks olema peab. Erinevad inimesed on soovitanud erinevat arvu, keskmiseks soovituseks 35 buy ini.
    Tegin 20 buy ini juures paar shotti, mis ei lõppenud eriti hästi, graafikutest ka selgelt näha.

    Seoses väikese arenguga ja plaaniga minna edasi NL10 laudadesse, otsustasin teha päeviku, milles oleks olemas korralik ülevaade minu käekäigust. Kuna õppida on nii palju ja online cash on minujaoks täiesti uudne asi, siis ma loodan et saan siit vajadusel ka abi ja nõustamist, eelkõige valesti mängitud käte põhjal. Ranka tabelist jääb nl10's juba veidi väheks, seetõttu on abi vägagi teretulnud.

    Samuti ei ole ma kõikide statsidega veel väga kursis, ka see abi kulub marjaks ära. Mõtlen eelkõige enda statse. Mõni targem võiks pilgu peale visata ja nõrgad kohad välja tuua.

    Statsid
    ( Click to show/hide )


    Graafik
    ( Click to show/hide )


    Tänan tähelepanu eest!
    Viimati muudetud MissLiz poolt : 07.09.10 at 19:14

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES