Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 52 EsimeneEsimene ... 334142434445 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 1034
  1. #841
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Tsitaat Algselt postitas Carl Vaata postitust
    Ühte fishi huvitab (mind), palju teil miinimum buy in on? Tuleks läbi, kui Tartu satun.
    100ga lastakse 1/2te vist juba.

  2. #842

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    mina arvan ka, et peaks leti taha kohvri jätma ja igaüks kes mängima tuleb viskab 25 kulli jotsitopsi baari inimestele ja siis kui käid jooki ostmas teed ühtlasi oma rebuy ka ära.. see pole enam naljaasi kui iga 3. kord umbes on kohvrist ~1k puudu. olen ise olnud kohal, kui 2k ka puudu jäi, aga siis üks purjus tüüp oli rämedalt plussis ja ta ei saanud aru, et tonnist ilma jäi.. :D

    minu vote läheb igatahes kohvri letti jätmisele. Ilmselgelt hetke olukord ei toimi ja soosib neid kes varem mängust lahkuvad. iga kord hakatakse muidu 30 min enne lõppu lahkuma, et mitte rahast ilma jääda. Eriti nukker on kui oled 2k sisse ostnud ja buyini ka tagasi ei saa nt.. ka nii on juhtunud.

  3. #843

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Tsitaat Algselt postitas mark112 Vaata postitust
    mina arvan ka, et peaks leti taha kohvri jätma ja igaüks kes mängima tuleb viskab 25 kulli jotsitopsi baari inimestele ja siis kui käid jooki ostmas teed ühtlasi oma rebuy ka ära.. see pole enam naljaasi kui iga 3. kord umbes on kohvrist ~1k puudu. olen ise olnud kohal, kui 2k ka puudu jäi, aga siis üks purjus tüüp oli rämedalt plussis ja ta ei saanud aru, et tonnist ilma jäi.. :D

    minu vote läheb igatahes kohvri letti jätmisele. Ilmselgelt hetke olukord ei toimi ja soosib neid kes varem mängust lahkuvad. iga kord hakatakse muidu 30 min enne lõppu lahkuma, et mitte rahast ilma jääda. Eriti nukker on kui oled 2k sisse ostnud ja buyini ka tagasi ei saa nt.. ka nii on juhtunud.
    +1
    see tundub nii haige teema. JA OLGEM AUSAD, petta on tegelt sitaks lihtne, Näide nr 1, sinised(10eeki) ja mustad (100eeki) on nii sarnased, et paned ühe sinise mustade vahele ja kasum 90 eeki. Näide nr 2, cashid outi ja võtad kohvrist mõned 100 eegised chipid(lükkad tasku), mille siis järgmine kord cash outid(tuuas märkamatult lauale). Süsteeme kindlasti veel, aga point selles, et asi lihtsalt abusitav ja midagi peab muutuma. Ma ei õpeta kedagi chiitima, vaid ma loodan, et süsteem muutub, sest mina kui paadunud gambler ei näe enam mõtet tulla tagasi, kui pidevalt jääb raha puudu, mis siis jaotatakse viimaste mängijate vahel. So unfair

  4. #844
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    ma ei tea kes üldse tahab minna sinna peale sellist juttu kui mingid ahvid käivad seal rottimas

  5. #845
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    a miks teil 1 pankur niiöelda pole lihtsalt, keda usaldate? või arvate on kõik on sulid?
    et temale annate sulli, ta annab chipi vastu, see ei võta rohkem kui 40 sekundit, ega pole suur vaev

  6. #846
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Tavaliselt ongi üks pankur

  7. #847
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Tsitaat Algselt postitas isenseven Vaata postitust
    Tavaliselt ongi üks pankur
    kuidas siis mööda saab minna? Pankur on mängu lõpuks sodi või valite kellegi kes ei oska arvutada. 1-2k chippides mööda lugeda on suht ulme ikka

  8. #848

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    olen korraldanud päris palju kodumänge,siis on loogiline,et kohvriga ja rahaga tegeleb ainult korraldaja teistel asja kohvrisse pole.selle eest nüüd reiki võtta,et zetoone anda makstud raha eest ja pärast nad uuesti rahaks vahetada pole mul isegi pähe tulnud.kui seda ei viitsi teha ,siis ära korralda mängu.vastutab ikka see,kes korraldab.siiani pole veel kunagiprobleeme olnud.ja kui mängime kellegi teise pool on pankur kohaomanik.

  9. #849
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    ma arvan, et need naised seal letitaga paneks veel rohkem pange :D

  10. #850

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Täna toimub midagi ? On mõtet kohale ronida ?

  11. #851

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Tsitaat Algselt postitas thetankist Vaata postitust
    Täna toimub midagi ? On mõtet kohale ronida ?
    kindlasti toimub, iga kolmap ja reede on keegi ikka kohal, kui foorumis ei väideta vastupidist.


    Eelmise teema jätkuks ütlen veel seda, et ainuõige variant on see, et on üks pankur, kes vastutab puudujääkide eest, keegi endale chippe ise võtta ei tohi, siis on selge, et vigu on kas vähem või on pankur saamatu.
    Kuna mina olen tavaliselt kohal ainult kolmapäeviti, siis oleksin nõus ennast sellesse rolli ohverdama korra nädalas.
    Teine võimalus on see, et iga mängija kes sisse astub lisab 25 krooni oma buyinile, mis peab katma võimalikud kulud, mik is tekivad vigade korral. Kuid ka seljuhul võiks olla ainult 1 pankur ja kui kõik toimib ilma tõrgeteta, siis saab ta selle buyini lisa endale hea töö eest boonusena.

  12. #852

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    ütlen ausalt: kuda v**** teil saab kohvrist raha puudu tulla :D?

    OK, saan aru, kui 1x see juhtub....
    aga mitmeid kordi ja summad 1000-2000ni....no wtf ?

    ma ei taha kuri olla, aga obv et peab süü korraldajate kapsaaeda viskama.
    vaadake mitmeid kordi üle see summa, mille eest chipse ostetakse ning see summa, mis cashouditakse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pange vaid 1 inimene kohvrist raha jagama.
    Ma loodan, et pole õelaid inimesi kellel samasuguste chippidega kohver ja võtavad kodust paar 100st chippi ja vahetavad kesklinnas selle rahaks...

    ise ka ei soovi mängima tulla, kui tahaks nt cashoutida 1000 eek, aga saan hoopis 650 eek vms....


    edu

  13. #853

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    see 25 on ikka nagu pisike reik või kuidas.see iseenesest ok kui pankurile tahate anda,aga selle eest valearvestust kinni maksta poleks kull õige.et lähed nagu poodi ja arvele maksad igaksjuhuks juurde,et äkki kassapidaja eksis.see,et tullakse oma zetoonidega pole suht tõene.kohvris kindel arv zetoone ju.tagasi võtad ju niipalju kui välja andsid.kuigi teistpidi võttes see võimalik.ennem kellegile välja ei maksa kui zetoonid üleloetud.seal ju laudu küll,et eraldi hunnikud panna ja vaadata,kas rahaga ja kohvri summaga klapib.pärast seda võimalik ju igalt võrdne summa maha võtta.ilma alguses 25 maksmata.

  14. #854
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Kui asi nii suureks on läinud, siis ei aita muu, kui custom žetoonid või žetoonide märgistamine

  15. #855
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Vist tulen täna isegi kohale, mis ajal alustate?

  16. #856

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Tsitaat Algselt postitas boxer37 Vaata postitust
    see 25 on ikka nagu pisike reik või kuidas.see iseenesest ok kui pankurile tahate anda,aga selle eest valearvestust kinni maksta poleks kull õige.et lähed nagu poodi ja arvele maksad igaksjuhuks juurde,et äkki kassapidaja eksis.see,et tullakse oma zetoonidega pole suht tõene.kohvris kindel arv zetoone ju.tagasi võtad ju niipalju kui välja andsid.kuigi teistpidi võttes see võimalik.ennem kellegile välja ei maksa kui zetoonid üleloetud.seal ju laudu küll,et eraldi hunnikud panna ja vaadata,kas rahaga ja kohvri summaga klapib.pärast seda võimalik ju igalt võrdne summa maha võtta.ilma alguses 25 maksmata.
    mis iba sa ajad? et ok kohvris on 100 sajalist zetooni, aga ütle mulle siis milline cashoutija on see, kes chippe juurde toob, hui sa tuvastad, kes petab???? error error? See kes on nõus kohvri enda kanda võtta, siis kuna ise sai lastud rahvaga 5/5 cashi, siis 25 eeki maksta(juhul kui midagi puudu ei jää) ei tundu üldse midagi tapvat.
    Ja mis mõttes kõigilt lõpetajatelt võrdne summa maha??? error error jälle?, et tavaliselt lõpeb kolmap kel 00:00, aga kui ma lähen minema mingi 23:30, siis ei maksa ?? ja need kes lõpuni mängivad need maksavad?? selle vastu polegi muud süsteemi, et kui on kindel kohvripidaja, kes saaab, siis igalt mängijalt väikese summa nt( obv kui chipe puudu jääb, siis ta peab lükkama omast taskust), aga nt täna kivisaba naine tegi väga ilusa töö. respekt!

  17. #857
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    kuda kohvri seis jäi? mina andsin nagu lubatud selle 25 talle.

  18. #858

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    kuda kohvri seis jäi? mina andsin nagu lubatud selle 25 talle.
    kõik oli õhtu lõpuks ok

  19. #859
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Respekt ka minu poolt. pakun et see viga siiski seisneski nende 10eeguste ja 100eeguste chippide taga...
    Aga nagu näha siis kui on ühed nendest chippidest kasutusest väljas siis tekib chippidest tihti justkui puudus... Vähemalt mulle tundus nii... Vb siis tulekski hakata erilise tähelepanuga 10eeguste chippide cash outimisse suhtuma..

    ja nõustun sellega et kohvrit tohib puutuda vaid üks isik terve õhtu jooksul.

  20. #860

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Eino selgelt oli viga selles, et kõigil oli ligipääs kohvrile. Seekord olid kõikrhul ja vigu ei tekkind. Seda ma küllei usu, et keegi meelega vigu oleksteinud, aga näha on et üksi kohvri haldamine on ainuõie variant. pankur sai 300 kokku tippi ka ja kõik jäid rahule..
    Eriti mina :D

Lehekülg 43, kokku 52 EsimeneEsimene ... 334142434445 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES