Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 52 EsimeneEsimene ... 4149505152 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 1034
  1. #1001

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Nojah me käisime ka kohal a kedagi polnud siis lasime nahhui ja miks sa Sass targutad nii hullult siin ,mingi ränk isa oled v?

  2. #1002
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Ilmselt toimub asi ikka edasi aga praegu siis väike järele mõtlemise aeg rahvale.
    Selline asi ei ole küll mingist otsast normaalne.

    Kas tõesti peab hakkama mingeid pabereid ka allkirjastama seal et mäng toimub omal vastutusel ja kui kaotad siis on kehv run voi ei ole piisavalt kursis pokeriga or liialt alkoholi.

    Igaljuhul jh praegu siis väike järelemõtlemise aeg.
    Ootame ideid kuidas hoiduda sellistest juhtumitest ning hoitke teema ikka elavana.

  3. #1003

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Esmalt tahaksin öelda, et minu arust on see väga tore koht kus paar korda nädalas toredate inimestega mängimas käia. Peale seda juhtumit aga kahtlen ma sügavalt kas seda enam tahan. Pole eriti tore seista vastamisi raha nõudvate märatsevate meestega, kes tooliga nina ees vehivad.Paraku olen ka eelnevalt selliseid konflikte pokkeri lauas näinud. Peamiselt ongi nende põhjustajateks olnud nö võõrad inimesed, kelle meie heast tahtest mängu lubame/võtame. Tean et selliseid konflikte juhtubki alatasa. Ja tean ka seda et nende vältimiseks tehakse üha enam nö kinniseid klubisi, ehk siis kui soovid mängimas käia siis on sul vaja nt kahte soovitajat või et kui tahad mängima tulla, siis sinu eest vastutab inimene, kes su sinna kaasa kutsus(ehk siis kui lõhud midagi, siis tema vastutab ja vajadusel ka maksab)

  4. #1004
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Tsitaat Algselt postitas Stennu123 Vaata postitust
    Nojah me käisime ka kohal a kedagi polnud siis lasime nahhui ja miks sa Sass targutad nii hullult siin ,mingi ränk isa oled v?
    ei ema olen... ja mida ma targutasin :D tasa j2rgmine kord teeme veel piljardit sten rahumeelselt ikka :D pole vaja vaielda

  5. #1005
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    5/5 regud kaovad kah ilmselt ära tähest ja kolivad ümber kinnistesse ruumidesse.

  6. #1006

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Minuarust kestis see värk päris kaua ilma konfliktidetta, see üks jama nende purjus tüüpidega on nüüd nii suur takistus, et ei saa edasi mängida rahulikult?
    Anyway, andke teada kas,kus ja kuidas see asi laheneb, kui laheneb.

    Päikest.

  7. #1007

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Ongi jokk siis?

  8. #1008

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Käisime mingi nvl seal siis öeldi ,et ei tohi enam mängida. Helistasime juhatajale ja juhataja ütles ,et mingi aeg enam mängida ei tohi seega tulevikus saab hakata ikkagi uuesti laskma.

  9. #1009

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Seoses selle viimase reedega, kui jama oli, siis minu triibuline adi müts jäi ühe seltsimehe kätte, kelle kasutajat/nime kahjuks ei mäleta. See oli vist siis kui ma maasikas korraks käisin. Seega võtke ühendust palun :)

  10. #1010
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    suht jama lugu.


    Kuigi see suht tavaline sellistes kohas ,et varem või hiljem on mingi jama.

  11. #1011

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    kellelgi mingit alternatiivi pole pakkuda ?

  12. #1012

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Pakun välja sellise variandi, et edaspidi teeks hoopis mingi turniirisarja.

    Esiteks on asi selles, et inimesed on arvestanud, kui palju nad kaotada võivad ja asi ei lähe käest ära.

    Teine põhjus on see, et cashgames rebuydega jändamine sellises avalikus kohas oli meil kõigil juba tükk aega probleemiks ( rahad ei jagunud; samas oli ka imelik avalikult tuhandeid kroone kättesaadavas kohas hoida )

    Cashgame jaoks tuleb leida mõni parem koht, kus on vaikne ja rahulik ning mitte nii palju rahvast.

    Turniiriseeriast rääkides pakuks välja aga trehvi, mis taasavati hiljuti. Nad on kindlasti hästi meelestatud uue klientuuri tekkimise koha pealt ja seal on minu möödakäija pilgu läbi nüüd ka kahel ruumil sein vahel, niiet oleks võimalik valida vaiksem poolus.
    Olen nõus ka korraldajate punti liituma, kuid kindlasti mitte üksinda enda peale võtma.

  13. #1013
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    thumbs up... edu korraldamisega kuigi endale meeldiks cash rohkem aga noh mis teha.

  14. #1014
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Kui buyinid ületaks iga kord 300kr piiri, siis huviline.

  15. #1015
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    võin aidata korraldusega, aga tahan ise kindlasti mängida.

  16. #1016
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    kiidan ideeeddd!

  17. #1017

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Olgu, täna kui äkki laivi teeme, siis võtame yolpaga regularidel kratist kinni ja arutame läbi, kas ja kuidas

  18. #1018

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    tahan kaaa, aga 1/2 :D

  19. #1019
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Tsitaat Algselt postitas mark112 Vaata postitust
    Olgu, täna kui äkki laivi teeme, siis võtame yolpaga regularidel kratist kinni ja arutame läbi, kas ja kuidas
    ma ilmselt täna ei saa tulla, koolis oli suur töö ja otsustasime kursakaaslastega nottima hakata. Aga eks näis

  20. #1020

    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    täna keegi midagi?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES