Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1

    Müüa osakud Unibet Openile

    PS! See postitus on tehtud ilma saamata luba administraatorilt/moderaatorilt kuna nad ilmselgelt joovad kuskil ning mul pole 500 postitust tehtud, sest pole nonsens spammer.

    Minust:
    ( Click to show/hide )

    Suurim võit live pokeris, 4. koht:
    ( Click to show/hide )

    Pakun müügiks osakuid Unibet Openile 3.-6. juunil toimuvale Unibet Openi turniirile.

    Sisseost turniirile on 1650€, pakun müügiks 30% osakuid. Ühe osaku hind on 16,5€ ehk 255 krooni. Üks osak = 1% auhinna rahast. Võimalik osakuid osta ainult läbi panga ülekande(ei oma kontot PS ega FT).

    10% müüdud keissile
    1% broneeritu ylole
    1% broneeritu Skrunda
    Viimati muudetud lenn17 poolt : 15.05.10 at 00:51

  2. #2

    Re: Müüa osakut Unibet Openile

    räägi enda live kogemustest rohkem
    vana oled?

  3. #3

    Re: Müüa osakud Unibet Openile

    Coca näkku paned ve:D, ise oled minuga Tartu Olympsis mänginud. Heaküll obv, et sa ei mäleta aga vihjeks annan, et minu alustatud topic " Nädalavahetus Tartus" vääris aasta 2009 mingi *** topicu tiitli.

    Kõigile teistele siis vanus soliidne 25.
    Nädalavahetuse Tartus, toimus turniir pokeri huviliste seas ja jõudsin ausalt top10mnesse. Tegin head mängu, mell vist võib kinnitada.
    Muidu suht mullipoiss olnud kahjuks, mõned cash kohad olümpsi donk turnadelt. Märkimist väärib ka 2010 hooaja esimene kodu liiga esimene turniir (kajamehe korraldatud), kus sain suhteliselt arvestatava tulemuse (oli kuskil mullipoisi ligidal 11-13 koht umbes oli) arvestades päris head taset. Ning teisel turniiril 1,5h eemal olekut ning hiljem pimedad allinnid, et lahkuda ning siiski saavutatud soliidne tulemus (top25 vähemalt)

  4. #4

    Re: Müüa osakud Unibet Openile

    ei pane näkku :D, ma ei tea nimepidi ju :D
    lives näen paljusid mängijaid ning kuna su live history on väike, siis pilti sinust mulle silmadesse ei tule :D

    teinekord lives karju:"AAEEEEEEEEEEEEEEE MA OLEN LENn17 :D"

  5. #5

    Re: Müüa osakud Unibet Openile

    aa ja no ma ei pane näkku, miks peaks, ma tahaks infot :D
    nagu öeldud, live history on väike, sp tahaksi rohkem infot sinu ja sinu tegemiste kohta :D


    edit: aaa kurat, vist meenub tegelt :D
    +
    tookord ma polnud kõige kainemas olekus 8-)

  6. #6
    Bännitud Kasutaja Skrunda avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    102

    Re: Müüa osakud Unibet Openile

    Prooviks ka lucki ja bronniks/võtaks 1%

    Ehk siis PM teel anna asjad kuhu raha toimetada.

  7. #7

    Re: Müüa osakud Unibet Openile

    Aga täpsemalt siis, mul on alati väga hea read vastaste kohta.. aga neid 3 outereid lives saada on alati halb.. olen kindel, et ma pole meeldiv vastane need, kes teavad kelle vastu mänginud olen.

    Ausalt öeldes on live kogemused vast nõrgad võrreldes coca ja muude staaridega.

    Minu põhiline miinus on LIVE KOGEMUSE PUUDUMINE, osakuid müün puhtalt sellepärast et variatsiooni vähendada ning minu jaoks on 1650€ BI ikkagi suur raha. Ma ei mängi halvasti absoluutselt mitte. Julgustuseks võin öelda, et keiss ja rdx kellega osakuid vahetanud oleme on ilusti plussis :).

    Minu mängu kohta võivad kommentaare anda Keiss, Alex ja vast Mell, kui kahtlusi on. Ennast ise hinnata on alati raske.

  8. #8

    Re: Müüa osakud Unibet Openile

    Coca ära jaura:P, kui ma sul kätt surusin olid just olümpsi jõudnud ning tegid oma teist jooki, purjus olekust oli asi kaugel. Siiski annan andeks, ma arvan et Svenza kindlasti mäletab mind, kui valus ahv ja tropp pe*erast värdjas ma olen - loodetavalt ilusas võtmes, sest asi oli siis puhtalt rahas/meelelahutuses ja regularide närvi ajamine/fishidega sõber olemine on isegi minu, (kui algaja) jaoks elementaarne.

  9. #9

    Re: Müüa osakud Unibet Openile

    orgunni starsi account endale, siis oleks huvitatud vb.
    Panka ei julge saata.:)

  10. #10

    Re: Müüa osakud Unibet Openile

    Kahjuks ei kavatse starsi kontot teha, (on olemas, aga psw + kasutaja ammu meelest ununenud). Võimalus on ka MoneyBookersisse kanda.

  11. #11
    Bännitud Kasutaja Skrunda avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    102

    Re: Müüa osakud Unibet Openile

    Saad ju maili ja kõik asjad vahetatud kui vaid starsi supportiga suhelda.

  12. #12
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Müüa osakud Unibet Openile

    Hetkel paraku teema kinni.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES