Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 100, kokku 274 EsimeneEsimene ... 50909899100101102110150200 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 981 kuni 2 000, kokku 5473
  1. #1981
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Siin on mitu korda mainitud, kuidas FTP nöörib iga liigutuse eest.... Kas keegi oskab öelda (või viidata kusagile), kui suur on FTP cashout fee?
    Erinevatel cashimisviisidel erineb, ewalletitel peaks suurem olema. MB vist on 3.5% summast (rakebackist maha siis).

  2. #1982
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Selge, tänud. FTP->MB varianti mõtlengi.

  3. #1983
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas bubba Vaata postitust
    kas full tildis on võimalik seda vana lobby kujundust ka veel kasutada, too väiksem halli värvi variant :D.

    Ei ole minu teada enam.

  4. #1984
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Teema selles, et tahtsin endale teha rakebackiga kasutajat FTP'sse ... Kas on üldse võimalik teha rakebackiga kasutajat, kui mingi suvakas kasutaja on juba varem tehtud?

    (Lasin FTP arvutist maha, deletesin cookied ära ja siis kui tahtsin pokkeriprod.com rakeback lehelt FTP alla laadida..siis avanes lihtsalt valge leht. Aka downloadima ei hakanud.)

    E: ja dns on korras, FTP kodukas avaneb korralikult. Ta laeks nagu selle lehe ära (all vasakus nurgas ütleb DONE) ja jääb lihtsalt valge leht ett
    Viimati muudetud TaistoJ poolt : 14.08.10 at 18:28

  5. #1985
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Teema selles, et tahtsin endale teha rakebackiga kasutajat FTP'sse ... Kas on üldse võimalik teha rakebackiga kasutajat, kui mingi suvakas kasutaja on juba varem tehtud?

    (Lasin FTP arvutist maha, deletesin cookied ära ja siis kui tahtsin pokkeriprod.com rakeback lehelt FTP alla laadida..siis avanes lihtsalt valge leht. Aka downloadima ei hakanud.)

    E: ja dns on korras, FTP kodukas avaneb korralikult. Ta laeks nagu selle lehe ära (all vasakus nurgas ütleb DONE) ja jääb lihtsalt valge leht ett
    Kui oled eelnevalt raha peale juba mänginud, siis topelt konto tegemine on keelatud.

  6. #1986
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sisse-välja pole ma FTP's raha kandnud :)

  7. #1987

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Teema selles, et tahtsin endale teha rakebackiga kasutajat FTP'sse ... Kas on üldse võimalik teha rakebackiga kasutajat, kui mingi suvakas kasutaja on juba varem tehtud?

    (Lasin FTP arvutist maha, deletesin cookied ära ja siis kui tahtsin pokkeriprod.com rakeback lehelt FTP alla laadida..siis avanes lihtsalt valge leht. Aka downloadima ei hakanud.)

    E: ja dns on korras, FTP kodukas avaneb korralikult. Ta laeks nagu selle lehe ära (all vasakus nurgas ütleb DONE) ja jääb lihtsalt valge leht ett
    Oled http://rakeback.pokkeriprod.com sisse logitud, kui alla püüad tirida?

  8. #1988
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Pmst firefoxiga sain ma selle alla tõmmatut...panin bonus code ka, aga mil moel saan ma kontrollida, et kas sain ikka rakebackiga accoundi? Ainult siis, kui rakeback aeg käes?

  9. #1989

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Pmst firefoxiga sain ma selle alla tõmmatut...panin bonus code ka, aga mil moel saan ma kontrollida, et kas sain ikka rakebackiga accoundi? Ainult siis, kui rakeback aeg käes?
    3. samm - Saada meile oma info
    Oluline!

    Lõpetuseks palun täida vasakul olev vorm. Kui info on meieni jõudnud, saadame Sulle kinnituskirja. Kui oled selle kirja kätte saanud, oled valmis mängima!
    Full Tilt Poker kasutajanimi:
    http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...offer-FullTilt

  10. #1990
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Krt oli juu reede see päev, kui rakeback peaks laekuma fulltiltrakeback.com-ist ? mulle viimane kanne mingi 26 juuni .. aina koguneb sinna ,aga essugi ei saa kätte.
    FTP->Cashier->History->Past Transactions

  11. #1991

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kindlasti on sellest kuskil kirjas, aga pole isu läbi lugeda tervet teemat :)

    tahtsin eila avada 17 laua ja tuli teade, kus soovitati pöörduda klienditoe poole... kas üle 16 laua saavad pelada ainult väljavalitud? :)) mis FT üldse max laudade arv on?

  12. #1992
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    kindlasti on sellest kuskil kirjas, aga pole isu läbi lugeda tervet teemat :)

    tahtsin eila avada 17 laua ja tuli teade, kus soovitati pöörduda klienditoe poole... kas üle 16 laua saavad pelada ainult väljavalitud? :)) mis FT üldse max laudade arv on?
    FTP ongi max 16 ja rohkem ei saa keegi mängida.

  13. #1993

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    selline tähelepanek veel... kasutan seda uut funktsiooni "esimene vaba seat mis saadaval" laudadesse istumisel... ja vaba koha olemasolul avaneb aknake, kus on vastaste stäkid ja mingi järjekord ning kuskile vahele näitab mind $0-ga... ma algul eeldasin et sinna kuhu mind näitab, pakutaksegi vaba kohta, aga tegelikkus on see, et koha saan hoopis teiste mängijate vahele... kas probleem on selles et mul on määratud laua setingutest alati üks koht ekraaanil kuvamiseks ja "vaba koha otsimise" fiunktioon ning "koha kuvamise funktsioon" ei suuda omavahel infot korrektselt kokku panna? või milles kala?

  14. #1994
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    jep ma olen ka sama fenomeni täheldanud ja üsna nukker selle peale, hea oleks kohe näha, kas saan fishi lähedale istuma või mitte...

  15. #1995
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kui peenelt te tableselecti teete?

    Mina filtreerin eelkõige players per flop numbri järgi ja pakutakse kui laud välja, siis vaatan, et ei oleks liiga palju käsi per hour ja ei oleks palju short-regulare (colorcode). Kui on palju not-fullstack mängijaid ja /või noted fishe, seda parem.
    Aga sealt edasi valiv olemine on jätnud mulle tunde, et siis kulutan liiga suure osa ajast selectimise, mitte mängimise peale. Head lauad on nagunii korraliku waiting listiga, ei saa lauakoha suhtes eriti valiv olla.

    Või mis te arvate, ma heameelega kuulaks, ehk saab midagi kasulikku kõrva taha?

    Aga FTP uus waiting list, mille peale ma alguses pissed off olin... Pärast seda, kui Cypher0 siin teemas tutvustas filteeritud laudade ühist waiting listi võimalust, on see suht nuts.
    Viimati muudetud nomerlot poolt : 16.08.10 at 10:41

  16. #1996
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP's kasutan seda waitinglisti teemat.. aga kotkas1000 videost õppisin strasis hoopis regulare ja fishe täie laksuga värvidega märkima.. ja otsin mitte täis laudade hulgast laudasid kus poleks laud regisid täis, kus oleks mõni fish.. või mõned not-full stackiga mängijad... ja istun siis sinna maha..

  17. #1997
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    hmmm... tegelikult Starsis ma isegi märkisin regulare, FTP-s pole miskipärast seda teinud, peaks kasutusele võtma, siis näeb kohe ära, kuhu lauda pole mõtet istuda.

  18. #1998
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    hmmm... tegelikult Starsis ma isegi märkisin regulare, FTP-s pole miskipärast seda teinud, peaks kasutusele võtma, siis näeb kohe ära, kuhu lauda pole mõtet istuda.
    Kõikjal kus seda süsteemi saab kasutada, et märgistatud mängijaid lobbyst kohe näeb, peaks seda võimalikult palju kasutama.

    Mõnes kohas saab märgistada aga ainult lauas näeb märgistusi, siis ma ei näe eriti pointi märgistamisel, sest siis ju statte saab vaadata.

  19. #1999
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Mõnes kohas saab märgistada aga ainult lauas näeb märgistusi, siis ma ei näe eriti pointi märgistamisel, sest siis ju statte saab vaadata.
    nohh siis on ainuke kasu lauda istudes, et näed ära mis kohale satud ja kas/kus regid/fishid on.

  20. #2000

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    no ise kasutan ka ohtralt sessi ajal märgistamist värvidega et hiljem uute lauda istudes oleks pilt hetkega selge... lihtsalt kohati on nüri nyhkimine selle automaatse süsteemiga ja vahest isegi mitu lauda jutti känseldanud istumissoovi, kuna paremale tuleb üllatuseks hoopis mingi shortstäkk vms

    automaatse lauda istutamise süsteemi pluss on see et ühe klikiga saad selle otsuse teha kui on mängijad märgistatud ja ei pea aega ja tähelepanu raiskama otsingutele (aga jah ainus suur miinus et eelinfot näitab vigaselt, just seda kuhu mängijate vahele ta sind topib)... aga tundub et peab supporti piinama, kui siin pokkeriprode foorumi haid juba vastust anda ei oska :P

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES