Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 106, kokku 274 EsimeneEsimene ... 65696104105106107108116156206 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 101 kuni 2 120, kokku 5473
  1. #2101
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    jopt. tegin ülekande sebi virtuaal kaardiga. raha broneeritud, aga kontol pole midagi, kaua see aega võib võtta?

  2. #2102
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kandsin ka kogu raha Starsist FTP'sse ja nupud tunduvad küll võrreldes Starsiga suhteliselt väikesed ja ebamugavad.

  3. #2103

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    mul oli full tiltis 3 kontot ja mitte ühegagi polnud raha peale mänginud. kuna full tildis rakebacki saamiseks oli aega deponeerimiseks 60 päeva ja muidugi ma polnud seda teinud, siis kõik accoundid olid puuksus. kustutasin igast qookied jms pahna ära, tegin veel uue konto, saatsin isegi verificationi esimest korda ära, kuid fulltildi support kribas vastu et dude sul juba 3 kontot ning xxxxxx on su konto, millega võid mängida. ofc on see konto see millel rakebacki pole juurde poogitud. konto on tehtud läbi fulltiltrakeback.ee, nmad ütlesid, et nad enam aidata ei saa ning pöördu fulltildi poole. kas peaksin supporti kirjutama?

    Mul oli ka sarnane teema FTP et vanal kasutajal rakeback polnud saatsin FTP kirja et kas vana kustutada ei saa midagi või et tahaks mõne rakeback pakkuja kaudu uuesti liituda algul tuli kiri et ei saa ja siis hiljem oli uuesti kiri tulnud et sorry, et nad said algul valesti aru ja saatsid ise kirja rakebackpros.com ja oota sealt vastust kas võimalik, vastus tuli ja regasin ennast sinna ära ja kuidagi asi sujus ja nüüd saan rakebacki läbi rakebackpros.com iga reede ilusti raha kantakse kontole.

  4. #2104

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    See on ainult juhul kui sa pole ühegi affi kaudu liitunud.

  5. #2105

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    sikutasin otse nende kodulehelt progammi ja kirjutasin 2 korda supporti, et kas ma saaksin rb ja nende vastus oli, et nad suunasid kirja kuhugi rakega tegelevasse kohta edasi ja nemad siis vastavad.... siiani ei ole vastanud nii 2 kuud vähemalt ja 2 meilile.... on ikka parajad närakad!

    lisaks tegin väljamakse mb kontole paar päeva tagasi, aga ei ole veel saabunud..... on ikka parajad närakad!

  6. #2106
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Kas uue konto tegid sama nimega või kuidas? Vanal kontol nime muuta ei saa ülejäänud võib sealt ju ära kustutada.
    Sama nimega erinevad aadressid.
    Muidugi uue konto tegin teises arvutis ja teise ip alt.
    btw vana konto oli ka affilate alt tehtud, mis ei paku rb, mitte otse kodukalt.

  7. #2107

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tegin omale fulltilti konto läbi pokkeriprod.com'i . Tegin ka moneybookersisse konto et saaks teisest toast rahad ymber paigutada fulltilti, aga nyyd näitab fulltilt, et saan läbi moneybookersi ainult 350$'lise depositi teha. Tahaks ikka 600$ deposit boonust saada.Kas kellegil on olnud sama probleem?

  8. #2108
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Fulltiltpkr Vaata postitust
    Tegin omale fulltilti konto läbi pokkeriprod.com'i . Tegin ka moneybookersisse konto et saaks teisest toast rahad ymber paigutada fulltilti, aga nyyd näitab fulltilt, et saan läbi moneybookersi ainult 350$'lise depositi teha. Tahaks ikka 600$ deposit boonust saada.Kas kellegil on olnud sama probleem?

    Mina kunagi esmase boonuse tegin pidi ka kahes osas tegema, ehk siis ei saanud mingil põhjusel ühes osas teha (vist oli ühe ülekande limiit või midagi), kirjutasin ennem FT supprotisse ja sain asjad klaariks, pakkusid mulle varjanti, et esmalt saan selle esimese ülekande boonuse lahti mängida ja kui lahti mängitud saatsin uue emaili ja nad lisasid uue boonuse mulle vabastamiseks.
    Sisuliselt oli see ju first depost bonus, aint 2hes jaos (samal päeval) kantud.

  9. #2109

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Hakkasin ka täna siis FT's mängima. Tirisin ka endale tableninja, aga jama selles et kui 16 lauda ees ja viskab mingi laua ette siis ninja hakkab automaatselt seda panust seal panema, ja siis hiir liigub nagu pigi sees :D, et jääb nagu korra kinni ja siis liigub uuesti normaalselt. Loodan et keegi mu segasest jutust aru ka saab.
    On keegi veel siukest asja täheldanud?

  10. #2110
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP ja tabelninja vist ei toimi tõesti nii nagu näiteks Starsis. Mul on selline tunne, et sellega peab leppima või keegi FTP pro ehk teab täpsemalt.

  11. #2111

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    toimib v2ga h2sti ..

  12. #2112
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Jep, alguses kui FT jaoks tehti jamas, aga pikapeale on nad selle täitsa ilusti töötama saanud.

  13. #2113
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma ei tea kas see küsimus/probleem sobib siia, aga... Tegin endale konto pokkeriprod rakebacki kaudu,(firefoxil lasin cookied maha ja tõmbasin sealt full tilti) , nüüd olen 9 päeva mänginud kuid rakeback lehel ei näita midagi sinnapoole, et ma saaksin pokkeriprod rakebacki.
    (otsest rakebacki olen kogunud mingi 12$ vist ja seda ei saa ka vist ennem välja kanda, kui 50$ on olemas? )

  14. #2114
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Ma ei tea kas see küsimus/probleem sobib siia, aga... Tegin endale konto pokkeriprod rakebacki kaudu,(firefoxil lasin cookied maha ja tõmbasin sealt full tilti) , nüüd olen 9 päeva mänginud kuid rakeback lehel ei näita midagi sinnapoole, et ma saaksin pokkeriprod rakebacki.
    (otsest rakebacki olen kogunud mingi 12$ vist ja seda ei saa ka vist ennem välja kanda, kui 50$ on olemas? )
    Mis su kasutajanimi on?

    Sääraste probleemidega soovitan saata kiri rakeback (at) pokkeriprod.com või kasutada RB portaali kliendituge.

  15. #2115
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Poole tunni eest sain meeldiva üllatuse: T-särk jõudis kohale - ootama pidin seda 2-3 nädalat. Eelmine tellimus tuli sealt ca 10 nädalat.

  16. #2116

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas buddy transfer võtab Tildis deposit bonuse ära?

  17. #2117
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Roomet Vaata postitust
    Kas buddy transfer võtab Tildis deposit bonuse ära?
    Minul ei võtnud

  18. #2118
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kust ma saaksin vaadata et kui palju mul reiki on tulnud. või peab lihtsalt ise olema kursis palju ennem account balance oli??

  19. #2119
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    kust ma saaksin vaadata et kui palju mul reiki on tulnud. või peab lihtsalt ise olema kursis palju ennem account balance oli??
    cashier -> history-> post transactions

  20. #2120
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kust ma seda saan kinni panna, et iga kord, kui ma turna lobby kinni panen, lööb põhiakna lahti..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES