Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 111, kokku 274 EsimeneEsimene ... 1161101109110111112113121161211 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 201 kuni 2 220, kokku 5473
  1. #2201
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Reedeti ja tavaliselt sel kellaajal on juba olemas olnud nagu history näitab.
    oky tänks.. (siis on fulltiltrakeback-is vana info. )

  2. #2202

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Keegi siin eelnevatel lehtedel soovitas suppordiga ühendust võtta selle uue boonuse suurendamise asjus, on kellelgi vilja ka kandnud?

  3. #2203
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ristijeesus sul t2nane reik ka yle tulnud ? Ma siiamaani ootan

  4. #2204
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Peedu Vaata postitust
    Keegi siin eelnevatel lehtedel soovitas suppordiga ühendust võtta selle uue boonuse suurendamise asjus, on kellelgi vilja ka kandnud?
    omg, ma tegin nalja :D

  5. #2205

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mine sa tea, pärast annavadki :D

  6. #2206
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Peedu Vaata postitust
    Mine sa tea, pärast annavadki :D
    aga proovi, peaasi, et nad küsimise peale hoopis vähemaks ei võta

  7. #2207
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    ristijeesus sul t2nane reik ka yle tulnud ? Ma siiamaani ootan
    Ei ole veel.

  8. #2208
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mis teil sellest nii häda on, millal see rb täpselt üle tuleb? igaks reedeks bustod?:P

  9. #2209
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    mis teil sellest nii häda on, millal see rb täpselt üle tuleb? igaks reedeks bustod?:P
    Rakeback on ametlik joogiraha vast :D

  10. #2210
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    hahaha, siin jalle mehed "nalja teinud".
    mis tegelikult pole ka kahjuks nali, vaid lihtsalt labane lollus.

    esiteks mainin, et change ur attitude ja stop calling the rest of the world FISH, eks fishid :) lol, see, et kui oled aasta jooksul 20k$ valja kandnud, ei tee sind veel gigantseks haiks minu suhtes, eks ole.

    aga asjast, miks sain mina 500$ boonust, teine 100, kolmas 300 ning regularid 50?
    v6iks ylbelt vastata, et mine tseki OT alt teemat "im thinking", mis oli tol korral taie
    t6sidusega tehtud, kuna seosetut paska ilmub periooditi liialt palju.
    aga olgu, kes ise aru ei saa, siis abistan sind, sharkgrinder :D

    online kasiinobusiness on kindlasti yks top10 arisid, kus otseturundus k6ige lihtsamini ja effektiivsemalt teostatav. analyysida/m66ta mu mangimisharjumusi on lapsemang. trendid/k6rvalekalded on boldiga "ekraanil". jarele jaab ainult yks - saada s6num, mis taidab eesmarki! mida ka hetkel yritatakse ellu viia. mis neil kyll ei 6nnestu minu puhul, kuid see on hoopis teine teema, eks ole.

    ma olen FT manginud vahe. aga kui alustasin, siis mangisin mingi aeg nl100-nl400 seal. tyhise arvu kasi/tunde/paevi kuid siiski. lisaks olen donganud seal plo200/400 jne.
    samuti turniire biniga 1$-500$. seega obv, et neil puudub igasugune v6imalus mind tagasi v6ita boonusega 50 v6i 100$, right? samas, kuna mu mangud pole olnud kuigi suured seal, siis 500$ tundub siuke "harju keskmine", et ehk...

    kindlasti on palju mangijaid, kes said boonuseid vahemikus 1k - 5k. ehk siis iga mees saab vastavalt profiilile.

    kui sina, kes sa grindid seal igapaevaselt ja ei saa ikka veel aru, et miks said ainult 50$ boonust, siis soovitaksin m6elda yleyldiselt, kas k6ik see "im smart guy/i do know everything" peab paika. see, kui biitida nl100, ei tahenda, et arusaam random aritegevusest oleks meie tugevamaid kylgi.

    Anyway, partnerlussuhe paistab onlinepokkeris t66tavat. kindlasti yle keskmise tasemel, kui seda on any ettev6te anno 2010. olge rahul sellega, mis teile pakuti.
    suur tykk ajab suu l6hki :)

    glglgl!

  11. #2211
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    oehh.. said valesti aru taaskord.. ma ei pea sind fishiks vms.. ausalt.. sinu nimi jäi niisama ette.. aga põmst ma üritasin seletada, et suuremat boonust saavad need, kes ei ole tükk aega mänginud FTP's et neid kohale meelitada.. ja sisuliselt on nende hulgas ka palju nö fishe, kelle käest regularid nood boonused nii ehk naa kätte saavad... ja regularidele seepärast ei tehta suurt boonust, et sel pole mingit mõtet, regular on nii ehk naa raket genereerimas ja ta ei kao kuhugi.. antud boonus on suunatud depode ja mängijate hulga suurendamisele..
    Viimati muudetud Rage poolt : 03.09.10 at 16:35

  12. #2212
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    rage, ausalt, ei kirjutanud seda kirja "sulle". kirjutasin selle ideega, et kes veel aru polnud saanud, kyllap nyyd saavad :)

    + too Rage poolt toodud naide, et tegelikult naeb asi valja jargnevalt, et fish lootes saada 500$ boonust, mangib suure t6enaosusega "vabastamise jooksul" maha kordades suurema summa on yldjuhul rohkem kui 6ige. its business guys, nothing personal. hasti 6eldud Rage!

    cheers!

  13. #2213
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Macro jutt puha õige!
    Retsept!

  14. #2214

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FullTilt

    Selline probleem kui käivitan fulltilti softi. ON kellegil aimu mis see tähendab. tegin juba regular restart-uninstall-install ning see ei aidanud.

  15. #2215
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Holdem Manager on seadistatud käsi importima FT põhikaustast, aga mitte selle alamkaustast mil nimeks hand history. Nii ta ongi liiga palju faile minema imenud.

  16. #2216

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    wow.

    Thx jesus

  17. #2217
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma sain ka 500! Ilmselt pean mingi valemiga seda seal vabastama hakkama! Pole seal mingi 3kuud mänginud!

  18. #2218
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Küsimus see, et kui ma hakkan full tilt storest checkoutima, siis ta tahab minu aadressit, aga kuna ma elan Võrus ja täpitähti ei saa seal kasutada, siis mida ma "õ" tähe asemele kirjutan? 6/o?

  19. #2219
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    O

  20. #2220
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Võib-olla juba küsitud aga mis vahe on waitinglistis hallidel ja mustadel nimedel?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 20 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 20 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES