Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 118, kokku 274 EsimeneEsimene ... 1868108116117118119120128168218 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 341 kuni 2 360, kokku 5473
  1. #2341
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    black piece of shit pigem.
    muudatustest positiivne on see, et punkte tuleb küll nüüd rohkem. samas pole puntkidega suurt sittagi peale hakata (pole seda boonuse teemat viitsind uurida).

  2. #2342
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    teiselt poolt - sain 2000 käese sessi ajal ~8000 punni (topelt black card punktid + happy hour).

  3. #2343

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    üldiselt veidi parem kui seni on olnud ehk black cardi näol on tegemist ikkagi mingi lisa % rakebackiga

  4. #2344
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tegin eile oma tavapärase +2K kätt NL50 6max. Ma vaatan, et kui keskmiselt kukub koos kõigi lisadega 1500 FTP päevas. So 540K aastas. Selle eest saab $2K boonuse + 2x$100 boonust. Vana ironmani järgi sain ma aastas 2x600 ja Ironmanis osalemine oli mul juba nii kaugel, et oleks võinud iga kuu saada ka $100 boonust, siis Black Cardi järgi on mul aasta boonus 2200 ja Ironmaniga oleks 2400.

    Hetkel on minu limiidis ja mängimise juures seis suht sama. Aga on näha, et uus süsteem laseb kõrgemal ka tunduvalt rohkem teenida ja annab oma mängimise planeerimise osas vabamad käed. Puhas RB% juurde on ca 6-7% (MRG hit on maha arvestatud juba)
    Viimati muudetud rrrr poolt : 01.10.10 at 08:35

  5. #2345
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Keegi võiks nüüd FR hiti ka siia välja arvutada.

  6. #2346
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Tegin eile oma tavapärase +2K kätt NL50 6max. Ma vaatan, et kui keskmiselt kukub koos kõigi lisadega 1500 FTP päevas. So 540K aastas. Selle eest saab $2K boonuse + 2x$100 boonust. Vana ironmani järgi sain ma aastas 2x600 ja Ironmanis osalemine oli mul juba nii kaugel, et oleks võinud iga kuu saada ka $100 boonust, siis Black Cardi järgi on mul aasta boonus 2200 ja Ironmaniga oleks 2400.
    oda, kas ironman siis kaob ära? imho jäävad mõlemad süsteemid kehtima, lihtsalt ironman pluss kaob ära, ehk sa ei saa lisamedaleid kui 500+ punkti päevas teed..

  7. #2347
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    oda, kas ironman siis kaob ära? imho jäävad mõlemad süsteemid kehtima, lihtsalt ironman pluss kaob ära, ehk sa ei saa lisamedaleid kui 500+ punkti päevas teed..
    Sry, my bad. Veel parem. I FTP :) ... rakebackpro nagu ma olen...

  8. #2348
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    sa oled mingi FR 30/20 lag?

    E: ironman+ enam ei ole nii et sa pead ikka väga rõve lag olema kui saad uue updatega parema rakebacki.
    Viimati muudetud variatsioon poolt : 01.10.10 at 09:47

  9. #2349

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kui ma tahan full tilti kahes osas deposiiti teha, siis kui pika aja vahemikul ma pean seda tegema, et bonus jätkuks. Kas kandma enne kui, esimene boonus vabastatud, või kuidas?

  10. #2350
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    sa oled mingi FR 30/20 lag?

    E: ironman+ enam ei ole nii et sa pead ikka väga rõve lag olema kui saad uue updatega parema rakebacki.
    6max NL50 Rushis istub ainult kari nitte kellest üks osa blufib meeleheitlikult ja teine osa on weak tightid ja kolmas osa straightforward. Vahele satub veel üksikuid slowplayereid ja callingstationeid. Kuid kõikide ühine joon on, et VPIP jääb alla 20. Üle 20 tegelasi on väga vähe ja rake jääb samaks - lihtsalt jaotatakse oma panuse järgi ümber. Seega minu jaoks RB $ ilmselt ei muutu s...gi.

  11. #2351
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    oky.. rushis tõesti võib nii olla.

  12. #2352
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma küll surfisin selles teemas, aga vastust ei leidnud.

    Kumb väljamakse variant on rahaliselt odavam?
    Kas Moneybookers või otse panka?
    Moneybookersisse ootan juba kolmandat päeva raha, samas stars kannab MB'sse raha umbes max 1h üle.

    Ja kui palju tuleb teenustasusid
    a) FTP -> MB -> pank
    b) FTP -> pank

    Samuti ka seda, et kumb moodus on kiirem?
    Olen uus FTP-s

  13. #2353
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP-s alguses lähebki mitu päeva, ma ootasin vist 3x niimoodi, et ca3-4 päeva läks MB-sse jõudmisega, aga viimasel korral jõudis 2 tunniga.

  14. #2354

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mul on paar küsimust. Ma läbisin septembris iron man challange-i kuldsel tasemel ja valisin freerolli. Millal see freeroll minu jaoks toimub ja kuidas registreerimine käib? Samuti tahaks teada mis see black chip annab.

  15. #2355

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Local bank transfer!. FTP->Pank, siis ei lähe mb teenustasud maha ja on kiirem ka.

  16. #2356

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
    Mul on paar küsimust. Ma läbisin septembris iron man challange-i kuldsel tasemel ja valisin freerolli. Millal see freeroll minu jaoks toimub ja kuidas registreerimine käib? Samuti tahaks teada mis see black chip annab.
    iron man detailsi alla on kirjas
    "Our monthly Freerolls will be held on November 13, 2010" ehk enamvähem seal ajal ta toimub ka oktoobris. Black chipi kohta saad lugeda ju esilehelt uudisest.

  17. #2357

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas jott Vaata postitust
    iron man detailsi alla on kirjas
    "Our monthly Freerolls will be held on November 13, 2010" ehk enamvähem seal ajal ta toimub ka oktoobris. Black chipi kohta saad lugeda ju esilehelt uudisest.
    Jah, 6. oktoobril pidi olema septembri roll, aga ma ei leidnud seda kusagilt turniiride alt. Ja kas regamine on automaatne ?

  18. #2358
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    9. okt on ironmani freerollid ja regamine on automaatne

  19. #2359
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
    Jah, 6. oktoobril pidi olema septembri roll, aga ma ei leidnud seda kusagilt turniiride alt. Ja kas regamine on automaatne ?
    Request-Registered In Tournaments

  20. #2360
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas jott Vaata postitust
    Local bank transfer!. FTP->Pank, siis ei lähe mb teenustasud maha ja on kiirem ka.
    Oot, kas taoline liigutus Maksuametil mitte harja punaseks ei aja? Ärge unustage, et FTP on litsentsita nurgatagune pokkerituba, mis on kus inimeste raha ei ole sugugi mitte kindlas kohas. Seetõttu võib Maksuamet järgmise aasta deklaris oodata sinult real "Litsentseerimata kaughasartmängust ja altkäemaksudest laekunud tulud" nullist suuremat numbrit.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES