Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 119, kokku 274 EsimeneEsimene ... 1969109117118119120121129169219 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 361 kuni 2 380, kokku 5473
  1. #2361
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
    Kumb väljamakse variant on rahaliselt odavam?
    Kas Moneybookers või otse panka?
    Moneybookersisse ootan juba kolmandat päeva raha, samas stars kannab MB'sse raha umbes max 1h üle.

    Ja kui palju tuleb teenustasusid
    a) FTP -> MB -> pank
    b) FTP -> pank

    Samuti ka seda, et kumb moodus on kiirem?
    Olen uus FTP-s
    Ma eelmine kuu just testisin seda. Kandsin 100 taala nii MB kui ka pangaülekande kaudu välja. Läbi MB liigutamine osutus 24 krooni kallimaks (mis on praktiliselt natuke alla nende teenustasu). Nii et märkimisväärset vahet neil kannetel polnud. Samuti mõlemat teed pidi jõudis raha pokkerikontolt pangaarvele vähem kui 6 tunniga. (Nii et ajalist vahet ka praktiliselt pole tulevastel kannetel).


    Ja ma sügavalt julgen kahelda, et maksuameti huviorbiiti õnnestub sattuda selliste naljasummade kannetega. Pigem paarisaja tuhandeliste ülekannete puhul peaks muretsema natuke ja mõtlema, mis kanaleid pidi raha liigutada.

  2. #2362

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Oot, kas taoline liigutus Maksuametil mitte harja punaseks ei aja? Ärge unustage, et FTP on litsentsita nurgatagune pokkerituba, mis on kus inimeste raha ei ole sugugi mitte kindlas kohas. Seetõttu võib Maksuamet järgmise aasta deklaris oodata sinult real "Litsentseerimata kaughasartmängust ja altkäemaksudest laekunud tulud" nullist suuremat numbrit.
    aasta otsa pohmst kandnud v2lja raha ... neil on suuremaid muresid ... Alati voimalus sul PS ju minna :) Labi MB raha liigutamine on nii fcking tylikas.

    ennem kui emta pole kellelegi midagi teinud, kui raha kantud v2lja litsenseerimata toast .. imo nii kaua savi

  3. #2363
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tra ainid töötavad seal Full tildis. Krat oota juba nädal aega oma 5le kirjale vastust. Okei ühele sain vastuse ,et läheb natuke aega :S

  4. #2364

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
    Tra ainid töötavad seal Full tildis. Krat oota juba nädal aega oma 5le kirjale vastust. Okei ühele sain vastuse ,et läheb natuke aega :S
    Ootan samamoodi 5jandat päeva oma kirjale vastust.

  5. #2365
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Arvutasin et black cardi poes kallim telekas 3.29$/1000ftp ja odavam 3.12$/1000. Standard poes elektroonika hinnad 3.75 - 5$/1k ftp. Jube ekslusiivne tunne on.

  6. #2366
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sa oled jätnud arvesse võtmata, et musta notsuga saad topeltkoguse punkte.

  7. #2367
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas keegi, kes on ca 85kg ja 182 cm on endale FTP poest mõne riideräbala ostnud? Suurused, pls.

  8. #2368
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Kas keegi, kes on ca 85kg ja 182 cm on endale FTP poest mõne riideräbala ostnud? Suurused, pls.
    M ja L mõlemad on täitsa ok. Kui on pigem selline riie, mis pesus kokku tahab tõmmata, siis ikka L.

  9. #2369
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Kas keegi, kes on ca 85kg ja 182 cm on endale FTP poest mõne riideräbala ostnud? Suurused, pls.
    ma olen paar senti pikem ja natuke kergem ning tellisin kunagi t-särgi suurusega M (btw, parim kodu t-särk ever!!), mis on täpselt õige suurus.

  10. #2370
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ei tea kas uut kontot saab teha praegu niiöelda eestist? ja raha sisse laadida uue kontoga, tahaks uut kontot teha, et HEM välja teenida

    btw ma ei mõtle enda nimega

  11. #2371
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ei tea kas uut kontot saab teha praegu niiöelda eestist? ja raha sisse laadida uue kontoga, tahaks uut kontot teha, et HEM välja teenida

    btw ma ei mõtle enda nimega
    hem maksab mälu järgi 50-60 taala. kui selle nimel tasub kogu tulevase konto rahade konfliskeerimise nimel riskida, siis lase käia. tegelikult, soovitan mitu HEM'i välja teenida ja siis paroole foorumis raha eest müüma hakata. rahamasin, põmst nagu hollywoodi piletite trükkimine.

  12. #2372
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    hem maksab mälu järgi 50-60 taala. kui selle nimel tasub kogu tulevase konto rahade konfliskeerimise nimel riskida, siis lase käia. tegelikult, soovitan mitu HEM'i välja teenida ja siis paroole foorumis raha eest müüma hakata. rahamasin, põmst nagu hollywoodi piletite trükkimine.
    kes seda raha konfiskeerib? eesti maksuamet või fulltilt?

    hem on 90 $

    fulltilt ei konfiskeeri mu raha, mis alusel pealegi?

  13. #2373
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


  14. #2374
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    no ütleme, et ma teen teise nimega, laen raha sisse/välja tema enda pangakontoga

    ma mõtlen põhimõtteliselt, kas eestist kontot teha on reaalne võimalus?

  15. #2375
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    loomulikult saad sa teha uue konto kasvõi põhja-koreast. ma proovin osutada sellele, et on olemas üsna reaalne võimalus, et ftp saab su teisele kontole jälile ning konfliskeerib rahad. kui 90 taala nimel tasub riski võtta, siis anna tuld!!

  16. #2376
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    okse

  17. #2377
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    keegi teab mis lisahüved fulltiltrakeback.com vip liikmel on?
    maksin eelmine kuu 2658$rake aga ikka ei saanud vipiks.

  18. #2378
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    suht kasutu sitt jällegi, selle põhjal, mis ma seal lugenud olen, siis: mingeid FTRB punkte teenid mille eest ainult suurtele live turniiridele saad end lasta komandeerida, punktidega siis buyini makstes. aga neid tuleb nii vaevaliselt, et minu arvestuste kohaselt andis see rakebacki kaudselt vaid mõne üksiku protsendi juurde.

  19. #2379
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kas te hiljuti olete cashoute teinud? kui jah, siis mis viisil olete raha kätte saanud?
    lihtsalt vahepeal näen jälle poste, et maksuametile ei meeldi, et me raha teenime, siis tunnen muret, et mingit "lolli" viisi cashouti ei tee

  20. #2380
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Raha saab kätte igal viisil. Ärge krt tekitage siin mingit paanikat jälle oma maksuametiga. Maksuamet ei saa mitte kuidagi teie rahale kombitsaid külge ajada. Ja lisaks veel, et ükski seadus ei keela eestlastel litsenseerimata tubades mängimist.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES