Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 122, kokku 274 EsimeneEsimene ... 2272112120121122123124132172222 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 421 kuni 2 440, kokku 5473
  1. #2421
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kuradima kahju.. Aga eitea kui hästi küsida siis ka mitte v :D

  2. #2422
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Eitea kas nad lubaks mul oma user ID muuta või? :P
    Kui su username kedagi/kuidagi solvav, siis võivad lausa käskida sul muuta seda. Kellelgi siin foorumis oli useriga nii. Vb sedasi saad muuta..
    Viimati muudetud flipmachine poolt : 04.10.10 at 13:40

  3. #2423
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ok ma ajan neile mingit juttu siis, et eestikeeles on see solvav jms lol.. Eks näis :D

    Aa..btw, kas ftp's on ka nii, et see 1st depo boonus kehtib esimesel kolmel depol, nagu Starsis oli?

  4. #2424
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ei kehti. On ainult üks ja ainus depo.

  5. #2425

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mis tra sellel ftp softil viga on .. see sitanikats kasutab mul 16 lauaga 460mb m2lu .. a lampi m2ngides mingih etk jooksevad aknad valgeks ... mõtleb 1 minuti ja siis on jölle ok? samal ajal voin windowsi tegevusi edasi teha ala netis surfata jne .. seega windowsis asi ei ole, internetis pole .. internet on constantly olemas..

    v2ga andekad inimesed neil suppordis ka pole, k2sivad mul ruuterile restarte teha .. nahhui ma sellest ruuterist restardin kui net on ok..nende sitane soft lihtsalt "freezib" .. hakka või tõsiselt starsi minema .. kell ees nendest softi "bugidest"

  6. #2426
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    sul ainukesena on sellised mured...

  7. #2427

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    sul ainukesena on sellised mured...
    pigem mitte

  8. #2428
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    lampi m2ngides mingih etk jooksevad aknad valgeks ... mõtleb 1 minuti ja siis on jölle ok? samal ajal voin windowsi tegevusi edasi teha ala netis surfata jne .. seega windowsis asi ei ole, internetis pole .. internet on constantly olemas..
    Kas HEM töötas sel ajal?

    Mul oli sama, lükkas aknad heledaks ja freezis, 30 sek pärast pani HEM ennast kokku ja FT töötas normaalselt edasi.

  9. #2429

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    hem töötab ikka jah.. mulle tundub, et arvuti hakkan ära koolema nii suure databaasi jaoks vmas..

  10. #2430
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    hem töötab ikka jah.. mulle tundub, et arvuti hakkan ära koolema nii suure databaasi jaoks vmas..
    imho saab nüüd HEMiga ka vanu käsi või limiite kustutada.. kustuta mingi NL4-NL25 ära vms.. ja peale seda lase vacuum vms peale baasile... ehk läheb paremaks....

  11. #2431
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mul tüpselt samad mured, umbes päevas korra jookseb soft konkreetselt kokku. 2+2-s mingi FTP vana lubas tegeleda sellega.

  12. #2432
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mul on selle waiting listiga jama. hüppab imelikult ette.

    st hüppab vahel nagu kaks korda ette, ühe korra, kaob ära ja teist korda. + see, et vahel avanevad uued aknad eri suuruses ja eri kohas

    e: + see, et actid ühes lauas ära, tuleb teine laud ette, (stack mode) ja siis kui tuleb waiting list, hüppab vana laua peale tagasi
    Viimati muudetud nikitheone poolt : 04.10.10 at 20:59

  13. #2433

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ärge pange tähele
    Viimati muudetud jott poolt : 04.10.10 at 22:29

  14. #2434
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kui juba nuriseda,siis mul ka vahepeal peaks waiting listi kastike ette tulema (hääle järgi vähemalt) aga siiski ei tule ja tuleb hiljem hoopis kiri,et sorry sa ei jõudnud lauda õigeks ajaks vms...

    E:Aga see nii harva,et pohlad...

  15. #2435
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    mis tra sellel ftp softil viga on .. see sitanikats kasutab mul 16 lauaga 460mb m2lu .. a lampi m2ngides mingih etk jooksevad aknad valgeks ... mõtleb 1 minuti ja siis on jölle ok? samal ajal voin windowsi tegevusi edasi teha ala netis surfata jne .. seega windowsis asi ei ole, internetis pole .. internet on constantly olemas..

    v2ga andekad inimesed neil suppordis ka pole, k2sivad mul ruuterile restarte teha .. nahhui ma sellest ruuterist restardin kui net on ok..nende sitane soft lihtsalt "freezib" .. hakka või tõsiselt starsi minema .. kell ees nendest softi "bugidest"
    HEM paneb räigelt FTP lagima. Pane korra cascade mood ja ilma HUD'ita siis näed kui sujuvalt lauad liiguvad.

  16. #2436

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    see freezimise värk mida leits kirjeldas, ise pole viimasel ajal eriti täheldanud, aga vahepeal juhtus suht tihti.. (isegi ilma hudi kasutamiseta).. kusjuures ma ei saa üldse aru, milles nagu kala. võiks nagu ongame võrdluseks tuua, et mõni grindib vabalt 5kilose juustarvutiga 10+lauda, teisel aga 20k maksev kompott ja 6 lauaga juba kalab.

  17. #2437
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Rääkides veel rakebackist rakebackpros kaudu siis... sain rakebackiks 11,6%. Olgu mis ta on, eriti ei mõjuta aga kas tõesti oli selline kärbe?

  18. #2438
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Rääkides veel rakebackist rakebackpros kaudu siis... sain rakebackiks 11,6%. Olgu mis ta on, eriti ei mõjuta aga kas tõesti oli selline kärbe?
    Kuidas said selle numbri?

    Kas ostsid midagi vahepeal poest? Depo või withdrawal? Mõni bonuse lahtimängimine?

  19. #2439

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Keegi võiks reaalselt väja arvutada kui palju see systeem muutis ytleme 13/10, 14/10 mängija elu FR .. et kui palju "reaalselt" rakeback v2henes

    Ja blackmemberitel on ju 2x pointsid igal ajal .. Et eile tegin ca 7k kätt, sain mingi 3xxx punkti. Kuidas ma nüüd tean kas need on juba 2'ga läbi korrutatud või ei?

  20. #2440
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Selline kysimus, et kas 1st depo lahtimängimise ajal sab cash outi ka teha või on seal mingisugune ajapiirang?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES