Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 126, kokku 274 EsimeneEsimene ... 2676116124125126127128136176226 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 501 kuni 2 520, kokku 5473
  1. #2501
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    no aga sa ju ei maksa rake nende pottide eest, kus sa ei osale

    e: oot, ma üritan aru saada

    e2: seega enne oli rb rohkem kui 27% ja nüüd on ta = 27% ?

  2. #2502
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    no aga sa ju ei maksa rake nende pottide eest, kus sa ei osale
    Seda sa ei teinud enne ka

  3. #2503
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Seda sa ei teinud enne ka
    jh aga enne sa said sealt rakeback.... ja tänu sellele oli rakebacki % suurem.

  4. #2504
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    jep, got it. värdjad :D

  5. #2505

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas ftp'dega osalenud satikalt saadud ticket (big little tournament) on võimalik kuidagi rhaks ka teha?

  6. #2506

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    IRW, andresega hetkel hirnume. Black Card Stores uued asjad nagu näiteks mercedescls550, 21miljonit punkti. Selle tellides RB hit eekides oleks 335k eeke :D
    - If you have rakeback, the MGR hit for the Black Card bonuses happens as you clear the bonus, not when you purchase it from the store.

  7. #2507

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mis see siis tähendama peaks, et kui ostad boonuse, siis clearimise ajal saad mgr hiti, aga kui ostad kogutud punktide eest mersu, siis mgr hitti ei tule?

  8. #2508

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    2+2 olnud jutu järgi saan ma nii aru jah.

    http://forumserver.twoplustwo.com/28...9-30-a-887601/

  9. #2509

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kui mul ei ole Black Cardi ja ostan punktide eest poest, siis tuleb endiselt hit?

  10. #2510

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    irw.. hakkab pihta sarnane teema nagu kas eurolaudades on suurem rake või mitte (jah on küll)..

    raket maksad täpselt sama palju kui enne.. ainuke vahe on selles, et kui sa enne vanasti said rakebacki ka nende potide eest, kus sa ei osalenud, siis nüüd ei saa enam.. nüüd saad rakebacki ainult nende potide eest kus osaled..
    Aga nende potide eest kus osaled saad rohkem rb ju kui ennem?

    Tsitaat Algselt postitas mass Vaata postitust
    Kui mul ei ole Black Cardi ja ostan punktide eest poest, siis tuleb endiselt hit?
    Yes

  11. #2511

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas jott Vaata postitust
    Aga nende potide eest kus osaled saad rohkem rb ju kui ennem?
    jah aga neid potte kus sa ei osale on sitaks kordi rohkem, nii et pmst jah häving ikkagi

  12. #2512
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    jah aga neid potte kus sa ei osale on sitaks kordi rohkem, nii et pmst jah häving ikkagi
    no vanasti sai jagati kõik potid 10 vahel ära

    nüüd kui sa 10% pottides osaled, saad ikka sama palju kui varem

    kokkuvõttes saab samapalju rakebacki, lihtsalt osad saavad rohkem ja osad vähem, vastavalt oma aktiivsusele

  13. #2513
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    lihtsalt osad saavad rohkem ja osad vähem, vastavalt oma aktiivsusele
    Mulle see uuendus igati sobib. 1 päev enne uuendust sain 96 punkti, aga peale uuendust 331 punkti
    Mängisin umbes sama palju.

  14. #2514
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    mis see siis tähendama peaks, et kui ostad boonuse, siis clearimise ajal saad mgr hiti, aga kui ostad kogutud punktide eest mersu, siis mgr hitti ei tule?
    Mina saan sellest lausest pigem nii aru, et kui ostad boonuse, siis MGR hit ei tule kohe, vaid alles siis, kui boonus 100% vabastatud on (0,04$/per FTP collected). Kui ostad midagi muud (mesa näiteks), siis tuleb kohe hit.

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    no vanasti sai jagati kõik potid 10 vahel ära

    nüüd kui sa 10% pottides osaled, saad ikka sama palju kui varem

    kokkuvõttes saab samapalju rakebacki, lihtsalt osad saavad rohkem ja osad vähem, vastavalt oma aktiivsusele
    Kui vanasti sai iga poti rakest endale 1/9 (FR puhul), siis nüüd 10% pottides osalemine ei anna kindlasti võrdväärset tulemust. Potis ei saa ju üksi osaleda. Ja olgugi, et suur osa potte on HU aktion, siis tuleb ka ette, olukordi, kus on 3 või 4 või enam huvilist ligi. Nii et keskmine arv inimesi potis on kindlasti suurem kui 2. Seega ka 20% pottides osalemine ei anna samaväärset rakebacki kui varasem süsteem. Aga see on kõigest arvutus teoorias, homme tuleb mul esimene oktoobri rackback, saan siis täpsemalt kirjutada, milline löök protsentuaalselt nitidele oli. :P

  15. #2515

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    nitsevoo raisk

  16. #2516
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust

    Kui vanasti sai iga poti rakest endale 1/9 (FR puhul), siis nüüd 10% pottides osalemine ei anna kindlasti võrdväärset tulemust. Potis ei saa ju üksi osaleda. Ja olgugi, et suur osa potte on HU aktion, siis tuleb ka ette, olukordi, kus on 3 või 4 või enam huvilist ligi. Nii et keskmine arv inimesi potis on kindlasti suurem kui 2. Seega ka 20% pottides osalemine ei anna samaväärset rakebacki kui varasem süsteem. Aga see on kõigest arvutus teoorias, homme tuleb mul esimene oktoobri rackback, saan siis täpsemalt kirjutada, milline löök protsentuaalselt nitidele oli. :P
    aga mõtle nii, keskmine pot näiteks nl10 on 1 dollar

    aga kui sa mängid TAGi ja statid 10/9 NÄITEKS, sis ma usun, et sinu keskmine pot on rohkem kui 2 dollarit (2-3 äkki), ehk seega, sa saad ikkagi sama palju rakebacki

    ja ikka rõhutan, kõik oleneb mängijatest ja rakebacki kuskile ära ei kao, keegi saab lihtsalt nüüd rohkem ja keegi vähem, aga FTP ei pane midagi enda tasku sealt rohkem kui varem

  17. #2517
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tuleb mänguga rohkem võita lihtsalt, ez game.

  18. #2518
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    aga mõtle nii, keskmine pot näiteks nl10 on 1 dollar

    aga kui sa mängid TAGi ja statid 10/9 NÄITEKS, sis ma usun, et sinu keskmine pot on rohkem kui 2 dollarit (2-3 äkki), ehk seega, sa saad ikkagi sama palju rakebacki

    ja ikka rõhutan, kõik oleneb mängijatest ja rakebacki kuskile ära ei kao, keegi saab lihtsalt nüüd rohkem ja keegi vähem, aga FTP ei pane midagi enda tasku sealt rohkem kui varem
    obv oleneb mängu stiilist aga mina ikka rõhutan keegi ei võida sellest sest sa peaksid mingi 60/40/7 stiili mängima FR kui tahaksid rohkem rakebacki saada.

    ja keskmiselt annab FTP rakebacki sitaks vähem tagasi sest 60/40 tüüpi vendadel ei ole rakebacki.

    ehk FTP paneb rohkem enda tasku raha kui varem!

  19. #2519
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    aga mõtle nii, keskmine pot näiteks nl10 on 1 dollar

    aga kui sa mängid TAGi ja statid 10/9 NÄITEKS, sis ma usun, et sinu keskmine pot on rohkem kui 2 dollarit (2-3 äkki), ehk seega, sa saad ikkagi sama palju rakebacki

    ja ikka rõhutan, kõik oleneb mängijatest ja rakebacki kuskile ära ei kao, keegi saab lihtsalt nüüd rohkem ja keegi vähem, aga FTP ei pane midagi enda tasku sealt rohkem kui varem
    Pani enne tasku ja paneb ka nüüd. Aga selle vahega, et nüüd paneb rohkem tasku.

    Oletame, et mängitakse 9 jaotust ja kõik potid on HU ning fishil pole RBd ning fish on igas potis käsi. Blinde ei arvesta. Iga poti rake on 1 USD.

    Vana süsteemi järgi pani FTP enda tasku full ringi puhul 1/9 rake, uue järgi aga paneb poole. Vana järgi said kõik nitid ühe ringi pealt enda MRG-ks 1 dollari (9x1/9), nüüd saab nitt ainult oma actioni eest ja selle teeb ta ka fishiga pooleks = 0,5.

    Tegelikkuses ilmselt asi hull pole sest suur osa madinat tehase preflop ära (no flop no drop) ja 100% VPIPga fishe on ikka häbiväärselt vähe (kui 50% lauast sihukesed kalad oleksid, siis võiks RB kukele käia).
    Viimati muudetud rrrr poolt : 07.10.10 at 14:31

  20. #2520
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    no okei, ma seda tõesti ei arvestanud, et pole rakebackiga kontot

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES