Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 128, kokku 274 EsimeneEsimene ... 2878118126127128129130138178228 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 541 kuni 2 560, kokku 5473
  1. #2541
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
    Kas piisab ainult vana softi uninstallimisest või on vaja veel midagi teha?
    Ainult uninstallist ei piisa. Pead ka kõik küpsised kustutama. Kõige kindlam oleks ccleaneriga arvuti üle käia.

  2. #2542

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
    Mida teha kui tahan läbi fulltiltpoker rackback saidi liituda aga arvutis juba full tilti soft olemas. Seal on kirjas et peab läbi selle lingi tõmbama sealt softi. Kas piisab ainult vana softi uninstallimisest või on vaja veel midagi teha?
    Uninstall FTP-le, kustuta kõik cookied brauserist ära ja tee arvutile restart. Üldiselt oleks veel parem, kui sa saaksid registreerimist teha läbi mõne sellise arvuti, kus pole FTP kodukal käinud ega FTP-d installinud.

    Küsi abi, kui vaja on.

    Kui FTP kohta juba rääkida, siis viimasel ajal on nad muutunud väga nahaalseteks affiliatede suhtes. Näiteks oled regatud läbi sõbra rakeback lehe ja saadad FTP supporti kirja ala "Kus mu rakeback on?" vms. Nemad saadavad sulle vastu kirja koos tekstiga, et MINE PAREM SAADA AVALDUS "SIIA" SAIDILE JA SAAD KENASTI RAKEBACKI KIRJA!

    See "SIIA" sait on nende enda oma, mis on eriti haige.

  3. #2543

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    oskab keegi aidata, kuidas 40$ baltic freerollile ligi pääseda? kui viimati mõned kuud tagasi seda mängisin polnud registreerimisega mingeid probleeme, nüüd ei saa ei proxide ega Ip hiderigagi ligi...

  4. #2544
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kui teen full tildist cashoudi kas fulltilt kysib mingit pilti ka dokumendist vms? ja kaua cashout tuleb MBsse?

  5. #2545

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas see uus rake'i jaotus RBd ka kuidagi mõjutab?

  6. #2546
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ( Click to show/hide )

  7. #2547
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    kui teen full tildist cashoudi kas fulltilt kysib mingit pilti ka dokumendist vms? ja kaua cashout tuleb MBsse?
    Minul ei küsinud.
    Cashout on paar tundi (esimesed korrad läks 1-3 päeva). Hiljuti tegin õhtul ja läksin magama, hommikuks oli ära tulnud ilusti.

  8. #2548
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Minul ei küsinud.
    Cashout on paar tundi (esimesed korrad läks 1-3 päeva). Hiljuti tegin õhtul ja läksin magama, hommikuks oli ära tulnud ilusti.
    Mul oli ka alguses mitmel korral 3 päeva, aga viimasel korral läks umbes... 2 minutit:)

  9. #2549

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Minul ei küsinud.
    Cashout on paar tundi (esimesed korrad läks 1-3 päeva). Hiljuti tegin õhtul ja läksin magama, hommikuks oli ära tulnud ilusti.
    Ma ka mingi kolm neli korda cashoutinud, kõik korrad läinud 3päeva ja viimane cashout mis tegin ootasin 3 päeva siis support pani accounti kinni ja ei saatnud isegi kirja miks.
    Pidin ise välja uurima et tahavad ID ja adressi kinnitust.
    Sai siis kõik ära tehtud ja saadetud, ootasin üle 48h (24h) jäi selles nvsse.
    Ja ei saanudki vastust saatsin uuuesti kirja koos vajalike asjadega siis vastati et adressi kinnitav dokument ei tohi olla vanem kui 60päeva. mul oli 75päeva.
    Ja nüüd sai jälle uus kiri teele panudud ja ootan et ehk nüüd on kõik okei, pole juba terve nädala sellepärast mängida saanud.
    Aga sul on võimalus neile ise ka need pildid ära saata et nad ei hakkaks sult neid küsima kui sa cashoutid vms.

  10. #2550

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas take2 ajal saan veel lisaks 2x FTP punkte, kui olen black card member? Et siis 1000 iron mani punkti = 4000 FTP punkti ? :O:O

  11. #2551
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kas take2 ajal saan veel lisaks 2x FTP punkte, kui olen black card member? Et siis 1000 iron mani punkti = 4000 FTP punkti ? :O:O
    Ei saa, kokku saad 3kordselt ilmselt, 2x Black Card + 1x Take 2 eest.:) Nagu praegu saad Happy Hour ajal 3x mitte 4x punkte.

  12. #2552
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kas take2 ajal saan veel lisaks 2x FTP punkte, kui olen black card member? Et siis 1000 iron mani punkti = 4000 FTP punkti ? :O:O
    take2 peaks olema ainult 2 laua kohta, kui mängid rohkemaid laudu, siis ülejäänud laudadel tavalised punktid.

  13. #2553

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    take2 peaks olema ainult 2 laua kohta, kui mängid rohkemaid laudu, siis ülejäänud laudadel tavalised punktid.
    Seal on öeldud, et atleast 2 tables.

  14. #2554

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    lihtsalt saad topeltpunkte kahe laua eest, kus teenid enim punkte - mängi kas või 16lauda.
    peaks nii olema vist

  15. #2555

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas altzie Vaata postitust
    lihtsalt saad topeltpunkte kahe laua eest, kus teenid enim punkte - mängi kas või 16lauda.
    peaks nii olema vist
    Õige jutt

  16. #2556

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP pani mu konto kinni mõniaeg tagasi.
    Sai saadetud ID ja adressi tõestavad pildid.
    Nüüd sain vastuse, et mu konto jääb suletuks kuni on välja selgitatud kas ma olen kasutanud keelatuid programme botte vms. Ehk siis mind kahtlustatakse, et olen rikkunud nende tingimusi vms.
    Endale tuleb see väga suure üllatusena ja ei tea millest selline asi üldse tulla võis.
    Äkki keegi oskab midagi õelda või on millegi sellisega varem kokku puutunud.
    Lisan siia kirja ka mis FT mulle saatis.
    ( Click to show/hide )

  17. #2557
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    http://www.fulltiltpoker.com/prohibited_programs - kas kasutasid siis mõnda neist?

  18. #2558

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    EI , peale hemi pole mittte ühtegi programmi kasutanud.
    Kui nüüd PTR kõrvale jätta, aga seda kasutavad ju enamus mängu kõrval ja kas neil on üldse kuidagi võimalik see kindlaks teha et ma seda mängimise ajal kasutanud olen?

  19. #2559
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ostsid PTR HH ehk?

  20. #2560
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kuidas nad seda muidu kontrollida saavad, kas kasutad PTR HH`? Ja on seda kudagi näha kui mängimise ajal PTR lahti on olnud?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES