Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 154, kokku 274 EsimeneEsimene ... 54104144152153154155156164204254 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 061 kuni 3 080, kokku 5473
  1. #3061

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mule timezone muudetud ja ikkagi hem perfect .. lasin migni viimase updeidi ka epale novembri oma vms

  2. #3062
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ja lõpuks näitab ka black cardi turnad ära. (Või ma lihtsalt ennem ei osanud vaadata)
    Ja see pühapäev on 2tk.

  3. #3063

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Ja lõpuks näitab ka black cardi turnad ära. (Või ma lihtsalt ennem ei osanud vaadata)
    Ja see pühapäev on 2tk.
    Yep cool, logisin ka just sisse ja viskas tolle ette. Eriti nuts on see, et kui tüüp foldib/raiseb/checkib, siis pidevalt n2eb vastase stacki ..

  4. #3064
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Ja lõpuks näitab ka black cardi turnad ära. (Või ma lihtsalt ennem ei osanud vaadata)
    Ja see pühapäev on 2tk.
    Ei tea, kas ma olen pime või mis, aga ma ikka ei näe.

  5. #3065
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kui lobby-s olles ette ei viska, siis http://w.fulltiltpoker.com/black-card/experience ja seal on 2tk.

  6. #3066

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    wtf, lampi pani ftp lauad kinni ja selline error:


    kellelgi veel esinenud?

  7. #3067

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas mul on iPhone'iga Eestis (EMT) võimalik mingi nipiga kasutada lehte https://mobile.fulltiltpoker.com?

  8. #3068
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kas mul on iPhone'iga Eestis (EMT) võimalik mingi nipiga kasutada lehte https://mobile.fulltiltpoker.com?
    DNS muuda esmalt?

  9. #3069

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    DNS muuda esmalt?
    Kuidas see telefuunil käima peaks?

  10. #3070
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    how to change iphone DNS?
    Viimati muudetud variatsioon poolt : 07.12.10 at 21:55 Põhjus: googlesse

  11. #3071

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    how to change iphone DNS?
    Et siis tavalisel inimesel pole lootustki?

  12. #3072

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    tele2 kasuta

  13. #3073
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Täiesti lampi lendas full tilt kinni kui kahe fishiga mängisin. Mõlemad said duublid ja ma nats tiltis ka olin. Suht heal ajal vähemalt :)

  14. #3074

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tahaks nagu mingiaeg FT kolida, ja tahaks rakebackiga kontot, aga probleem selles, et kunagi mingi 2-3a tagasi konto tehtud, kuhu ma samas ei ole real money mitte kunagi peale kandnud ja viimased aasta+ sisse loginud. Kas teha uus konto (võib sellest mingeid probleeme tulla?) või lihtsalt mitmeid aastaid rake genendes ja affiliate lunides vanale kontole rakeback saada.

  15. #3075
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Saad oma vanale kontole 27% rakebacki kah peale kui tahad.

  16. #3076
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Seletage keegi lahti, mis see On Demand ja Demand seal turnade all tähedab.Sain niipalju aru et sng+mtt.Et kas siis 180man ja 54man kadusid ära ja tulid nagu nende asemele? Et sng ja mtt on liidetud siis ja mingi level 3 lõpeb late reg? Sain ma õieti aru?

  17. #3077
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    On Demand Tournaments: Half Sit & Go, half scheduled tournament, this new tournament type kicks off when the required number of players enter (just like a SNG), but then shows up with late registration in the main Tournament lobby.

    The $2 180 man SNG, 54 man Super Turbo SNGs, and the Rush 135 man SNGs have been converted to On Demand, and depending on their popularity we'll make adjustments from there. Let us know how you like them.

    At the same time, we've changed how the other multi-table SNGs work a bit. Instead of only one registering at a time, a new empty one will always be registering (like how single table SNGs work). This should make it easy to join however many you want to play right away and just wait for them to fill up. Only the SNG with the most players will show up at the top of the Tournament lobby, the rest can be found in the SNG lobby.

  18. #3078
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    On Demand Tournaments: Half Sit & Go, half scheduled tournament, this new tournament type kicks off when the required number of players enter (just like a SNG), but then shows up with late registration in the main Tournament lobby.

    The $2 180 man SNG, 54 man Super Turbo SNGs, and the Rush 135 man SNGs have been converted to On Demand, and depending on their popularity we'll make adjustments from there. Let us know how you like them.

    At the same time, we've changed how the other multi-table SNGs work a bit. Instead of only one registering at a time, a new empty one will always be registering (like how single table SNGs work). This should make it easy to join however many you want to play right away and just wait for them to fill up. Only the SNG with the most players will show up at the top of the Tournament lobby, the rest can be found in the SNG lobby.
    Tänud!

  19. #3079

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Saad oma vanale kontole 27% rakebacki kah peale kui tahad.
    Mis nipiga see toimib?

  20. #3080

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
    Seletage keegi lahti, mis see On Demand ja Demand seal turnade all tähedab.Sain niipalju aru et sng+mtt.Et kas siis 180man ja 54man kadusid ära ja tulid nagu nende asemele? Et sng ja mtt on liidetud siis ja mingi level 3 lõpeb late reg? Sain ma õieti aru?
    Mnjah, Rush pole enam 135 vaid mäng algab 45-ga aga kerib 200 peale või enam.
    Mis mõte on liituda hiljem, ma ei saa aru eriti, ega see added turniir pole ju, saab alla keskmise chipse alustuseks?
    Aga võidufondi suurendab, miks ei.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES