Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 162, kokku 274 EsimeneEsimene ... 62112152160161162163164172212262 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 221 kuni 3 240, kokku 5473
  1. #3221
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Minul näitab PTR et viimati mängisin 29. november. See kuu olen 44k kätt teinud.

  2. #3222
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Äkki targemad härrased oskavad öelda, et mida see Full Tilt huiab alati..Pilt näeb välja selline

    ( Click to show/hide )


    Ühesõnaga, kui klienti avada tahan viskab selle tobeda akna lahti. Ei aita restart ega püssirohi. Uninstallin tildi ja installin uuesti. Kõik töötab. Nüüd jälle see probleem. Varem on ka esinenud toda asja. Igakord päris sama stsenaariumi järgi asi ei käi, kui tildi kliendi avan, aga mõned korrad on ta sellist vingerpussi visanud. Sõber mainis ka, et läpakas mängides tal oli sama probleem koguaeg.

  3. #3223
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    keegi on local banki kaudu raha fullist välja võtnud ?.
    Panin teele paar päeva tagasi teele nüüd sain kirja ,et approved ,ja ütlevad 10-15 tööpäeva tuleb raha üle .

    Mis see ongi mingi standard laks ?. Kaua kellegil on tavaliselt sealt kaudu tulnud ?.

  4. #3224
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Äkki targemad härrased oskavad öelda, et mida see Full Tilt huiab alati..Pilt näeb välja selline

    ( Click to show/hide )


    Ühesõnaga, kui klienti avada tahan viskab selle tobeda akna lahti. Ei aita restart ega püssirohi. Uninstallin tildi ja installin uuesti. Kõik töötab. Nüüd jälle see probleem. Varem on ka esinenud toda asja. Igakord päris sama stsenaariumi järgi asi ei käi, kui tildi kliendi avan, aga mõned korrad on ta sellist vingerpussi visanud. Sõber mainis ka, et läpakas mängides tal oli sama probleem koguaeg.
    ära pane HEMi tervest FTP kataloogist importima vaid täpselt ainult handhistory kataloogist.. see põhjustab sellist jma

  5. #3225
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    +1 rage.

    Keegi oskaks kirjutada selle kohta lühidalt probleemi kirjelduse ja lahenduse. Ise ei viitsi :)

  6. #3226

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mul siuke probleem ,et tegin cashout ja siis tuli emailie kiri ,et mu cashouut on tühistatud ja ma pean saatma oma ID kaardi pildi
    saatsin siis ära ja hakkasin FTP sisse logima ja ütleb ,et vale parool nii siis saatsin endale uue parooli emailie proovisin uuesti ikka
    ütleb ,et vale parool proovisin mitu korda ,mingeid caps locke ja midagi peal polnud ja siis saatsin uuesti uue parooli ja jälle vale parool ütleb.
    Kellegil veel siuke jama olnud?
    Saatsin neile mitu kirja ka aga 24h+ juba möödas midagi vastu pole nad kirjutanud.

  7. #3227

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas AtKehtna Vaata postitust
    Mul siuke probleem ,et tegin cashout ja siis tuli emailie kiri ,et mu cashouut on tühistatud ja ma pean saatma oma ID kaardi pildi
    saatsin siis ära ja hakkasin FTP sisse logima ja ütleb ,et vale parool nii siis saatsin endale uue parooli emailie proovisin uuesti ikka
    ütleb ,et vale parool proovisin mitu korda ,mingeid caps locke ja midagi peal polnud ja siis saatsin uuesti uue parooli ja jälle vale parool ütleb.
    Kellegil veel siuke jama olnud?
    Saatsin neile mitu kirja ka aga 24h+ juba möödas midagi vastu pole nad kirjutanud.
    Mul oli kunagi sama jama, lõpuks ma ei saanud terve kuu mängida, sest nad veel hakkasid kahtlustama et ma kasutan mingeid progresid. Ja support ei vastanud mu kirjadele absoluuutselt, õeldi ainult et vabandame läheb aega veel.
    Sellest parooli saatmisest pole kasu, sest su konto on lukku pandud.

  8. #3228

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ja seda kõigest 150$ pärast :D
    Se on ikka väga masendav ,kui ma nüüd selle 150$ taala pärast ei sa kuu aega kasutajat lahti.
    Aga mis boonustest saab mul pooleli veel boonus.

  9. #3229
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ise sa mainisid, et pead saatma ID kaardi pildi. FTP ei tee enne su kontot lahti kui sa seda teed.


    Kui saadad need ära ja kõik OK siis peaks max 1-2 päeva minema.
    Viimati muudetud taasver poolt : 18.12.10 at 18:16

  10. #3230
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ära pane HEMi tervest FTP kataloogist importima vaid täpselt ainult handhistory kataloogist.. see põhjustab sellist jma
    lol tra ma mängisin kuu aega nii et enne igat tildi avamist tegin reinstalli tänks

  11. #3231

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


  12. #3232
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Oh deem, 10. sai tellitud 87k punkti eest. 50$ boonus läks kaduma:(

  13. #3233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ma olen paar korda vaadanud ja pole siiani aru saanud olen mina loll või milles asi... 5000 punkti eest saab 125 medalit (muideks 100 000 punkti eest antakse kõigest 2000 medalit) ehk 15 kaupa ostes saab 500 medalit rohkem... $600 boonust müüakse 3000 medali eest, mis teeb 120 000 punkti... peale selle et medalite ostmise loogika natu longab pakutakse muid boonuseid rämedamalt kallimalt, kui sama medalite eest ostes... BLACK CARD poe boonused on kõik tunduvalt kallimad: medalite eest saaks 1 100 000 punktiga boonuste näol $5400+, nemad aga pakuvad $5000...

    kas konks on kuskil mujal või neil ongi see süsteem sedaviisi vildakas ja kasumlikum väikeste osadega läbi medalite osta?

    ja veel ma ei ole aru saanud... FT erinevate poodide boonused on insta cash või peab hakkama neid veel lahti mängima?

  14. #3234

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Spend 140,000 or more points to get a free $100 cash bonus

    Tuleb rauda taguda .. ja boonus osta 1kne :D

  15. #3235
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    lypsja, süsteem on ikka teistpidi. Iron man medaleid ei saa osta, neid saab ainult teenida iron man kava järgi. Iron man medalite eest saab osta FTP punkte, mille eest omakorda black memberid saavad osta boonuseid. Kui osta 500$ boonuseid, siis pole vahet, kas konverdid iron man punktid FTP punktideks ja ostad black card poest boonuseid või ostad otsed Iron man medalite eest 600$ boonused (3000 punkti maksavad ja kurss jääb samaks - sama suure punktide arvu eest saad mõlemat teed pidi sama palju raha). Kui ostad odavamaid black card boonuseid, siis on mõtekam iron man punkte mitte konventeerida ja osta 3000 medali kogunemisel 600$ iron man boonus. Kui ostad kallemaid boonuseid black card poest kui 500$, siis on mõtekam iron man medalid konventeerida FTP punktideks (2000 medali eest 100000 punkti) ja osta black card poest rahalisi boonuseid FTP punktide eest. Ja ilmselgelt mida kalleimaid boonuseid ostad, seda parema kursiga saad. Sama moodi konventeerides - mida suurema koguse korraga vahetad (ostad), seda parema kursiga saad.

  16. #3236
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tildi boonuseid peab ostes lahti mängima või kohe free cash?

  17. #3237
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Spend 140,000 or more points to get a free $100 cash bonus
    Tuleb rauda taguda .. ja boonus osta 1kne :D
    Soodsam on osta 500+50 blackcardi poest (140K punne kokku) ja hoida ülejäänud $5K boonuse jaoks. Aga sellele lisanduvale $100 on punkti kurss läbi aegade soodsaim.

  18. #3238
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mulle anti niisama 50$ boonust, ei pea midagi kulutama

  19. #3239

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    fishid ikka saavad ..

  20. #3240

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    to low-flow: no olingi ise loll :) vaatasin valetpidi seda medalite ja punktide asja :))) nüüd kui puust ja punaselt ära rääkisid jagasin matsu lahti...

    aga ikkagi veel küsimus õhus - pean ma seda boonust veel lahti ka mängima või see ikkagi otse cash kontole?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES