Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 166, kokku 274 EsimeneEsimene ... 66116156164165166167168176216266 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 301 kuni 3 320, kokku 5473
  1. #3301
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    no türra küll, see fulldild on nji jobu!! ma ka saatsin oma tokumenti pilti, kags poolt ja puha. ja siis nad tahtsid veel ja ma ei saadnud ja siis bokkeribrod aitasid, kui mölisesjin siin! subber!
    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Tähenärija.
    Sellele ma juba juhtisin tähelepanu teemas "mis eestlastel viga on?": http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post293740

    Ilmselgelt abiküsija ei emakeel ei ole Eesti keel ja hea, et üldse üritab. Selle peale tehakse ta maatasa.... ? Kui ISEGI leveldab las siis leveldab.

    TO Atkehna: Neil on kindlald reeglid, et kuidas peavad talitama. Dokumendi mõlemad pooled, kõik nurgad paistma. Aadressi kinnitusega arve ei tohi olla rohkem kui 60 päeva vana ja samuti kõik ääred peavad paistma. See, et nende support vastab 24h+ jooksul on täiesti vana nali.

  2. #3302

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Õpi esmalt kirjutama ... sa ei pea igale poole entereid taguma, kursor läheb ise järgmisele reale, kui su esimene rida on täis kirjutanud. Näe ...

  3. #3303

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Õpi esmalt kirjutama ... sa ei pea igale poole entereid taguma, kursor läheb ise järgmisele reale, kui su esimene rida on täis kirjutanud. Näe ...
    Probleem lahendatud.

  4. #3304
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    51

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kellegil veel probleeme FTP-s Unet depositi kasutamisel? Teist päeva ütleb juba et not available ....

  5. #3305
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ka väljamakse venib ja venib (küll Moneybookersisse, mitte panka).

  6. #3306
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mu sõbral oli sama probleem.


    Rb tulemine venib kah jälle.

  7. #3307
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Rakeback tuli ära, kuid väljamakse ootab juba 3 päeva. Ei tea, kas jõulude aegne alamehitatus või tehnilised probleemid või mõlemad kokku, aga lubadustest (24-48 tundi) võiks ju kinni pidada...

    või siis neid üldse mitte anda

  8. #3308
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Rakeback tuli ära, kuid väljamakse ootab juba 3 päeva. Ei tea, kas jõulude aegne alamehitatus või tehnilised probleemid või mõlemad kokku, aga lubadustest (24-48 tundi) võiks ju kinni pidada...

    või siis neid üldse mitte anda
    Kindlasti jõulud pikendavad väljamakseaega aga samas nende viimane "serveri" crash lükkas mul netelleri wihtdraw meetodi oma 12-neks tunniks maha ja panga oma vähemalt 20h+ tundi. Rohkem ei ole checkanud

  9. #3309
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    pole otseselt selle teema küsimus, kuid mis Nettelleris MB-ga võrreldes paremat on?

  10. #3310
    Räme Fish
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    2

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sooviks tellida 500 chipiga kohvrit FTP store´ist. Seal on kaks varianti pakkuda... ons neil mingit vahet ka?
    ... ja kui kiirelt postitus tavaliselt kohale jõuab?

  11. #3311
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Eestisse ei saadeta 500 chipiga kohvreid, ainult 300-ga. Kui stores ringi vaatad, siis pane linnuke üles paremasse nurka "my country". Denomination variant on chipidele pealekantud väärtustega 1, 5, 25 jne., teine on ilma. Paki kohalejõudmise aeg kõigub tavaliselt 3-8 nädalani. Mul ükskord tuli isegi 15 päevaga, aga see on väga haruldane juhus.

  12. #3312
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mul on 5 päeva ironmani medalist puudu.. kas ma peaks need päevad kuidagi ostma et saada suuremat boonust?

  13. #3313
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Osta saad max 4 päeva kuus. Ma arvan, et sa peaksid hoopis mängima, kuu lõpuni on veel 7 päeva

  14. #3314
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma ei tea, palju see lisaks maksma läheb ja kas FTP lubab asju suvalistele aadressidele tellida (äkki lubab), siis www.netikuller.ee aadressile tellides ja sealt Eestisse saatmine peaks ka nende kaupade puhul iseenesest ju toimima, mis mõeldud US only.

  15. #3315
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Ma ei tea, palju see lisaks maksma läheb ja kas FTP lubab asju suvalistele aadressidele tellida (äkki lubab), siis www.netikuller.ee aadressile tellides ja sealt Eestisse saatmine peaks ka nende kaupade puhul iseenesest ju toimima, mis mõeldud US only.
    Väga omapärane lahendus, aga see maksab ilmselt liiga palju raha, et see ära tasuks.

  16. #3316
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ees oli paar küsimust panka kandmise kohta. Mul ka ei töötanud ja saatsin blacki supporti kirja ning öeldi, et kahjuks ei ole panka kandmine minu piirkonnas enam võimalik.

    Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

    Unfortunately the Local Bank Transfer is no longer available for your
    location. We recomend you to use alternative method for deposits or
    withdrawals. Please accept you sincere apologies for any inconvenience
    this has caused.

    Please verify your Cashier window to see the options available for your
    Full Tilt Poker account.
    Viimati muudetud PokerDevil poolt : 26.12.10 at 16:21

  17. #3317

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma mingi kuu tagasi veel sain? Millalgi hiljuti on ära canceldatud siis v?
    e: proovisin .. ei saa jah :(
    Viimati muudetud leits poolt : 26.12.10 at 17:07

  18. #3318
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Ma mingi kuu tagasi veel sain? Millalgi hiljuti on ära canceldatud siis v?
    ju siis, ma eelmine nädal alles kandsin välja ja kõik toimis veel ilusti

  19. #3319

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    jube kahju, et bank transfer ära kaotati. Hea mugav oli otse panka kanda.

  20. #3320
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    pole otseselt selle teema küsimus, kuid mis Nettelleris MB-ga võrreldes paremat on?
    Mõlemal on oma plussid ja miinused. MB-l on token aga VIP levelit on raskem saavutada. Minuteada ka limiidid peaksid olema väikesed. Omal ajal neil support oli väga aeglane ja lugedes hiljutisi kommentaare on siiani neil suht slow klienditugi. Netelleril on mul VIP level, klienditugi vastab viie minuti jooksul.

    Just eile suhtelsin netelleriga, et oli vaja konto USD-ist Eurodeks teha. Vastati viie minuti jooksul ja oma üllatuseks öeldi, et VIP liikmed võivad kahte netelleri kontot omada. Seega jääb mulle alles nii USD kui ka EUR konto. Küsiti viisakalt, et millal võime sulle helistada ja nii teha verbaalse kinnituse ära. Siis saan omale ka EUR konto VIP tasemega. Väga soliidne lahendus, sest pm. ühest kontost (USD) saab bankroll konto ja teisest siis kulutamise konto.

    Lisaks VIP liikmed saavad mingit pappi tagasi kuigi ma ei ole saanud aru, mille pealt see tuleb. Äkki miski väljavõtmiste rahad vms. tagasi. Vahepeal olid ka punktide kampaaniad, et sai nendega lotodel osaleda kus iga nädal loosit ivälja $1000 ja kuu lõpus $5000 võitjaid.

    Aga raha liigub suht aeglaselt. Kui esmaspäeval teen kande siis hiljemalt reedeks jõuab pangakontole aga uuel aastal euro siis suht suva, sest kaardiga makstes peaks minu andmetel feed puuduma.

    Aa ja kõige suurem miinus - väga kallid võrgusised transferid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 20 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 20 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES