Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 172, kokku 274 EsimeneEsimene ... 72122162170171172173174182222272 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 421 kuni 3 440, kokku 5473
  1. #3421
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mul netelleris ja ftp-s olid aadressid samas aga netelleris oli "õ" tähe asemel "o" täht ning FTP-s Õ. Isegi siis ei läindu withdrawal läbi. Pidin Õ tähe FTP-s muutma O täheks ja läks läbi. Jutu point - isegi pisidetailid loevad.

  2. #3422
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sain oma FT särgi kätte ..mingi 1.5 nädalat peale tellimist ja kohal :P aga need numbrid. Olen pikka kasvu .. ja tavaliselt ostan ikka XL särke, mis nii parajad piikusest ja laiusest, aga krt mis särk sealt tuli! Obv seekõige odavam valge 20 eegune särk , kus ft logo peal..aga see laius !! mind mahuks sinna 2 tk , samas kui pikkus tavaliste xl-idele omane.

  3. #3423
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mhm.. mul sõber sai ka särgid kätte.. peab oma postkasti ka vaatama minema, ehk tuli ka kohale, tellisin detsembri alguses terve pinu asju.. kui jälle obv tolliagentuur oma trikke tegemas ei ole.. mine hullu tea, äkki arvavad, et tellitud noolelaud on kullast tehtud jms...

  4. #3424
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sain üleeile ühe tüübi kaudu tellitud FTP nänni kätte, läks kusagil 35 päeva aega. Rahakott on väga bueno minu arust.
    Aga enivei, siuke küsimus, et kui palju rakebacki maha läheb nt 1000 kulutatud punkti eest (kui tellid sealt poest midagi)?

  5. #3425
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    1000 punkti on $1.35 nätakas rakebacki pihta.

  6. #3426
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas snap Vaata postitust
    aga mul pole sama email full tiltis ja moneybookeris kas see loeb kui ma muudan full tiltis emaili samaks mis on full tiltis? mingeid probleeme ei teki sellega?
    aga "local bank transfer" kas keegi teab kuna see võiks tagasi tulla?
    Moneybookersis saab mitu emaili olla. Rega oma FTP email ka seal ära ja pane igaks juhuks primaryks. Siis saad selle järgi ka väljamakset teha.

  7. #3427
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Üks küsimus, kas keegi FTP'st selle kaardihoidja on tellinud? Nahast, pangakaartide jms taskutega.

  8. #3428
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    miks te tellite FTP stuffi? rämedalt kallis ju?
    amazon.com - odavam + väga palju kvaliteetsem/stiilsem.

  9. #3429
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Sain üleeile ühe tüübi kaudu tellitud FTP nänni kätte, läks kusagil 35 päeva aega. Rahakott on väga bueno minu arust.
    Ärge ainult `magic wallet`it tellige :D Sinna mahub 3 krediitkaarti ja 1 pildiga dokument. Raha võid omale taskusse toppida lol
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 07.01.11 at 20:03

  10. #3430

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Moneybookersis saab mitu emaili olla. Rega oma FTP email ka seal ära ja pane igaks juhuks primaryks. Siis saad selle järgi ka väljamakset teha.
    Tänan abi eest :)

  11. #3431
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Üks küsimus, kas keegi FTP'st selle kaardihoidja on tellinud? Nahast, pangakaartide jms taskutega.
    ehk mõtled seda magic wallet'it?
    ise tellisin money clip'i
    nüüd kulutaisn kõik punktid step ticketite peale :)

  12. #3432
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Ärge ainult `magic wallet`it tellige :D Sinna mahub 3 krediitkaarti ja 1 pildiga dokument. Raha võid omale taskusse toppida lol
    Seda mõtled, jah? http://st.fulltiltpoker.com/images/i...large_bk_1.jpg
    Ma ei hoia rahakotis 10t erinevat kaarti, seega ei saa kurta. Raha ju käib sinna vahele ning see kumm nö pakib kupüürid ära ka, nii et milles probleem?

  13. #3433
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Riiete suuruse eest tahaks hoiatada jah, sai kunagi customized jersey tellitud ning see oli tõepoolest märksa suurem kui mida (Euroopas) poest ostes oleks eeldanud saada. Ei teagi, kas probleem on USA vs Euroopa mingites erinevates mõõtudes (ka see, mida kasutatakse XL, XXL jne taga) või siis on Full Tilt seal mingit isetegevust teinud.

  14. #3434
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Seda mõtled, jah? http://st.fulltiltpoker.com/images/i...large_bk_1.jpg
    Ma ei hoia rahakotis 10t erinevat kaarti, seega ei saa kurta. Raha ju käib sinna vahele ning see kumm nö pakib kupüürid ära ka, nii et milles probleem?
    Seda mõtlen jah. Kuidagi kahtlane sinna vahele raha panna, võib ära lennata kui hooletult lahti teed vms. Ning nüüd, eurode ajal, on sul kindlasti senditaskut ka vaja. Ma küll ei taha, et sendid taskus koliseksid.

  15. #3435
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Seda mõtlen jah. Kuidagi kahtlane sinna vahele raha panna, võib ära lennata kui hooletult lahti teed vms. Ning nüüd, eurode ajal, on sul kindlasti senditaskut ka vaja. Ma küll ei taha, et sendid taskus koliseksid.
    Sentide jaoks on obv eraldi mündikott ; )
    Ja btw - suuremaid rahatähti saab väga edukalt ka seal kaardivahes hoida (nt 50+ euriseid).

  16. #3436
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mulle 'magic wallet' meeldib, aga praegu euro tulekuga on veidi jama. Hoian walletis ainult 10-30 euri ja maksan kaardiga.

  17. #3437
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    +1, Pahvak

    Ei tea kui suuri rahapakke Meelis tahab sinna ära mahutada, et ruumi puudu jääb :D

  18. #3438
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Eile just proovisin sinna eurosid vahele panna. Kui kokku voltisin, siis hästi nad sinna vahele küll ei mahtunud. Ma ei kujuta ette kui kluppi sellisega minna ja joogisena hakata sinna eurosid voltima ja sobitama ning taskud münte täis. :D Ja siis proovisin ka kaarte nendesse krediitkaardi taskutesse toppida ja üle 1 kaardi ühte taskusse küll ei mahu. Rääkimata 50 eurose sinna toppimisest. Aga noh, maitse asi. Mul igastahes vedeleb see kapi peal.

  19. #3439
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Eile just proovisin sinna eurosid vahele panna. Kui kokku voltisin, siis hästi nad sinna vahele küll ei mahtunud. Ma ei kujuta ette kui kluppi sellisega minna ja joogisena hakata sinna eurosid voltima ja sobitama ning taskud münte täis. :D Ja siis proovisin ka kaarte nendesse krediitkaardi taskutesse toppida ja üle 1 kaardi ühte taskusse küll ei mahu. Rääkimata 50 eurose sinna toppimisest. Aga noh, maitse asi. Mul igastahes vedeleb see kapi peal.
    Moneyclip FTW.

  20. #3440
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sul on liiga palju eurosid lihtsalt. :P Aga tegelikult on mul ka vaja uut rahakotti, sest münte pole kusagile panna.

    EDIT: Coinclip FTW?! :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 25 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 25 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES