Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 274 EsimeneEsimene ... 816171819202868118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 5473
  1. #341
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma sain aru et need rahad loositakse kuidagi. Ja lisaks sellele sisestatakse need ticketid sellele 5% ja 1% ivey üritusele ka.

    "Draws for the previous day will be held at 10:00 ET every morning. Each day from October 8th to November 4th, Daily Cash Draws will award:

    5 $100 cash prizes
    25 $25 cash prizes
    200 $10 cash prizes
    400 $5 cash prizes"

    ja..

    "The tickets that you earn each day will be entered into that Daily Cash Draw. Every ticket that you earn over the entire promotion will also be entered into the 5% of Ivey and 1% of Ivey $50K Freeroll drawings."

  2. #342
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Ahangama
    oskab keegi öelda palju neid FTPsi saab:
    nl10
    nl25
    ja kas first depo ajal rakebacki tuleb ikka või miski teema?
    ning mis vahet on kelle kaudu rakeback diil teha? ft koduka või ppro kaudu?
    Iga reigitud $ pealt saad ühe punkti. Ehk siis kui pot oli nt $2 siis saad 2FTP. Sama moodi on ka kui pot on nt $2,25=2,25FTP ja nii kuni $3ni.
    "Ring Games: For each dollar raked from a pot, every player who was dealt cards for that hand will receive 1 Full Tilt Point. For example, if $2.00 in rake is taken from a pot, each player who was dealt cards will receive 2 points. Fractional points are also awarded; if $2.25 in rake is taken, players will receive 2.25 points. A maximum of 3 points can be earned per hand."

  3. #343

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    pmst. mul nt. 10 ticketit teenitud siis võin kogemata 100buxi saada?
    et mida rohkem ticketeid seda suurem võimalus võita jaah? :)

  4. #344
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sellest loogikast ma ei saagi aru....teoreetiliselt kui loosimine on siis võid 1 ticketiga ka $100 hittida

  5. #345
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Vaatasin, et täna on Iron Mani levelite freerollid. Tegin väikese uurimuse, et kui palju mingi freeroll väärt võiks olla:

    Prizepool Participants Effective buy-in
    Bronze/10000 1348 7,4
    Silver/15000 996 15,1
    Gold/20000 538 37,2
    Iron Man/30000 524 57,3
    One-A-Day/2000 1316 1,5

    Teatavasti on teine option võtta välja medalid:

    Medals Value in USD
    Bronze 25 5
    Silver 40 8
    Gold 70 14
    Iron Man 100 20

    Tegelikult küll võetakse veel rakeback maksu medalitelt 27%

  6. #346
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas keegi on kokku puutunud teemaga, et deposiidi või withdrawali tegemisel võetakse MGRist (mille alusel arvutatakse rakebacki) teatud summa maha.

    Näiteks Moneybookersist kunagi ammu kandsin sisse $1000, maha võeti MGRist $35. Seega see on varjatud maks tehingutelt.

    Kas keegi oskab veel näiteid tuua, kui suur selline maks võiks olla, sest nii affiliate kui FTP annavad sellistele küsimustele segaseid vastuseid.

  7. #347

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kas FTP's ka selline asi on nagu starsassistant? Et automaatselt tambiks time? Kani keeruline on muidu laudu vahetada

  8. #348

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits
    kas FTP's ka selline asi on nagu starsassistant? Et automaatselt tambiks time? Kani keeruline on muidu laudu vahetada
    http://tableninja.com/

  9. #349
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    5% of Ivey

    Full Tilt Poker will hold a draw on Friday, November 6th at 10:00 ET where nine players will be selected to play in the 5% of Ivey Main Event. This will be a standard No-Limit Hold ‘em Sit & Go that will award cash prizes to the top three finishers as follows:

    * 1st place will win an amount equal to 3% of the amount Phil Ivey wins in the WSOP Main Event
    * 2nd and 3rd places will each win an amount equal to 1% of the amount Phil Ivey wins in the WSOP Main Event

    The nine participants will be drawn from a pool consisting of all tickets awarded during the promotion and the tournament will be held on November 7th at 14:00 ET. Winners will be notified by email.

    Prize money will be paid directly into winners' Full Tilt Poker accounts within two business days of the completion of the WSOP* Main Event.

    Eriti F´ing haige oleks sinna SnGle saada ja siis 4ndana lõpetada.
    Kuna juba viimase koha eest saaks 1% 12500$ ehk võitja vähemalt 37500$ kuni 85000$. Vähemalt on sinna saamise võimalus suurem kui royal flushi saamine :).

  10. #350

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Aga ma ei saanud nüüd selle promo pointile pihta, sinna SnG saab 9 kõige enam ticketeid teinud inimesed või kudiagi loositakse?

    Yeah, ise küsin ja ise vastan. Peaks oma inglise keele oskuse kriitilise pilguga üle vaatama.

    The nine participants will be drawn from a pool consisting of all tickets awarded during the promotion and the tournament will be held on November 7th at 14:00 ET. Winners will be notified by email.

  11. #351
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Aga ma ei saanud nüüd selle promo pointile pihta, sinna SnG saab 9 kõige enam ticketeid teinud inimesed või kudiagi loositakse?
    Full Tilt Poker will hold a draw on Friday....

  12. #352

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kas ftp ei viska uusi laudu kohe cascade kui ma mingi 3-4 olen cascade pand et järmgised viskaks juba cascadesse? hetkel loobib lampi :/

  13. #353
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits
    kas ftp ei viska uusi laudu kohe cascade kui ma mingi 3-4 olen cascade pand et järmgised viskaks juba cascadesse? hetkel loobib lampi :/
    puhh cascade osas ma kahjuks ei tea.. tiled modega olen ma ka pigem selle triki teinud.. et võtan miski 16 lauda lahti.. siis lasen tal tiledisse panna ja siis salvestan layouti oma specialite vms alla ära.. ja kasutan seda.. muidu 9 või 12 laua puhul tikub neid nõmeda suurusega panema..

  14. #354
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ei leidnud... aga kas saab ftps kuidagi hand preview ka panna, näitab mis käsi koos on? :D

  15. #355
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Ahangama
    ei leidnud... aga kas saab ftps kuidagi hand preview ka panna, näitab mis käsi koos on? :D
    Ei.
    Miks ?

  16. #356
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    selge. lihtsalt selline harjumus jäänud

  17. #357
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    Ei.
    Miks ?
    mugavus.. aga jah FTP's pole seda kuskil kohanud..

  18. #358
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kuskilt seda maha ei saa keerata, et parema hiireklikiga seda ripmenuud ei avaks, kui laual vajutad:) et saaks ilusti stack modes ka lasta

  19. #359

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    TILT on down . kaua see fcking maintainance k2ib .. 62 minti juba .. lubati 60 :D mul on raha vaja :D

  20. #360
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    zzz

    Regan sngdele ära ja boom system maas sain korra sisse paar kätt ära ja uuesti. Süsteemi teadanne oli, et connectivity probleemid on ja timebanki on aega lisatud.. nice stuff !

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES