Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 205, kokku 274 EsimeneEsimene ... 105155195203204205206207215255 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 081 kuni 4 100, kokku 5473
  1. #4081
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Aga kui ma saan juba rb'd läbi rakebackpros lehe, obv et ei saa ju kahest kohast saada, kas peaks kõigepealt nendega "äri" ära lõpetama ja siis allles applicationi täitma ja saatma fastrakebacki?

  2. #4082

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kui sa oled juba muu lehe kaudu reikbäkk diiliga liitunud siis vähetõenäoline, et sinna liituda saad ka siis kui eelmisega diili ära lõpetad. Muidugi võid kindluse mõttes kirja saata supporti ja confirmida. Vastama peaksid nad 2-3 päevaga.

  3. #4083
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Krt jama värk. See diiil tõsiselt hea - CR + HEM + RB .. Kuradima jama, ma igaksjuhuks ikka küsin neilt üle.

  4. #4084
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Cardrunnersi saab FT-s niisamagi tasuta. Võinoh, mitte päris tasuta, natuke punkte on ka ikka vaja koguda.

  5. #4085
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas peab nädalas mingi teatud summa rake maksma, et Full tildist rakebacki saada? Regand olen läbi PP ja 2 viimast nädalat pole rakebacki saanud, kuid pole ka väga palju mänginud.

  6. #4086
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas tonis Vaata postitust
    Kas peab nädalas mingi teatud summa rake maksma, et Full tildist rakebacki saada? Regand olen läbi PP ja 2 viimast nädalat pole rakebacki saanud, kuid pole ka väga palju mänginud.
    see ei tohiks määrata. olen mõni nädal ka ainult paar turniiri teinud ja oma tugevad 25c saanud.

  7. #4087
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas tonis Vaata postitust
    Kas peab nädalas mingi teatud summa rake maksma, et Full tildist rakebacki saada? Regand olen läbi PP ja 2 viimast nädalat pole rakebacki saanud, kuid pole ka väga palju mänginud.
    Kui rakeback kinnitatud piisab ühest sendist. Saada mulel PM-iga oma andmed (ees ja perenimest piisab) võimalikult kiirelt, et saaksin uurida, milles probleem.

  8. #4088

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kindlasti sel teemal arutatud ka juba aga mismoodi kõige otstarbekam neid full tilt punkte kasutada? MGR hit tuleb nende eest regatud satikatele, ostetud turna piletitele, kõigele??? m8ingit nänni nagu ei taha kindlasti

  9. #4089

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kõigele peaks tulema hit jah

  10. #4090
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kõige kasumlikum pidavat olema: 1. turna ticketid 2. poest nänni(ostad kui siis kui saiti vahetad) 3. boonused. 10k punkti kulutamise eest tuli 50$ mgr hit, vist oli nii.

  11. #4091
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    AHK skript, mis liigutab lauda hiireklõpsu peale ühte soovitud ekraaninurka, WIN7-ga enam ei tööta. Eile enne FTP uninstalli töötas, aga nüüd enam mitte. Teiste akendega (brauser, msn jne) töötab. Keegi oskab abistada?

  12. #4092
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    proovisid FTP run as admin? lampi pakun, aga proovida ju võid, kui veel pole teind seda.

  13. #4093
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas taasver Vaata postitust
    proovisid FTP run as admin? lampi pakun, aga proovida ju võid, kui veel pole teind seda.
    Ei tööta. Tableninjal tegelikult see laudade liigutamine olemas, aga seal ei saa vist hiire pealt neid asju panna (vähemalt mitte tavalise hiirega, kus ainuke lisanupp on rulliku enda nupp). Lisanuppusid vist saab konfida (rulliku nuppu saab)? Oligi paremat hiirt vaja.

  14. #4094
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Nonii... FT jälle hakkab jamama... Vähemalt minul on mingid hangumised jälle pihta hakanud... Väga pask!

  15. #4095
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tundub, et hoopis nett tegi vigurit.

  16. #4096
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Ei tööta. Tableninjal tegelikult see laudade liigutamine olemas, aga seal ei saa vist hiire pealt neid asju panna (vähemalt mitte tavalise hiirega, kus ainuke lisanupp on rulliku enda nupp). Lisanuppusid vist saab konfida (rulliku nuppu saab)? Oligi paremat hiirt vaja.
    Mul toimib küll ninjaga laudade liigutamine hiire parema klikiga.

  17. #4097

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Blja terve päeva on sitad lauad olnud ja kui lauad lähevad megaks, jõuavad softi jamad lõpuks minuni...

  18. #4098
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    fakk off, üle 2 nädala otsustan tildis natukene mängida ja iga 5 käe tagant freezib rushis:) vahel pikemaks ajaks vahel lühemaks. tilt peaks oma serveriga ikka midagi ette võtma.

  19. #4099
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    fakk off, üle 2 nädala otsustan tildis natukene mängida ja iga 5 käe tagant freezib rushis:) vahel pikemaks ajaks vahel lühemaks. tilt peaks oma serveriga ikka midagi ette võtma.
    Mul varem pole probleeme olnud, kuid täna rushis freezis just hetkel, mil olin nutsi flopanud ja hakkasin c-raise'ma. Lõpuks kui tagasi korda läks (ca 3min hiljem), olid kõik lauad sitout obv. Saatsin supporti kirja, küsides buyini kompenseerimist.
    Viimati muudetud fyte poolt : 25.03.11 at 01:36

  20. #4100
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    lol, praegu oli mul bb AA ja näen ees raise ja reraise ja friisib. tulen tagasi, vaatan hand historyst QQ vs AK. LOL no nice. mul turnade pealt ei ole vist mõtet hakata midagi tagasi küsima...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 26 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 26 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES