Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 206, kokku 274 EsimeneEsimene ... 106156196204205206207208216256 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 101 kuni 4 120, kokku 5473
  1. #4101
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Muul ajal ka freezib või ainult siis kui nuts on?

  2. #4102

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tere!

    Mure siis selline, et FT on Local Bank Transferi kinni keeranud ja see oli mu seni ainuke cashoudi võimalus. Suppordiga suhtlemine tulemust ei andnud, raha kätte ikka ei saa, samuti ei tea nad, millal LBT jälle avatakse eestlaste jaoks.
    Mis variante ise kasutate sealt cashoutimiseks? Kõik need Webmoneyd, Moneybookersid ja muud tahavad iga ülekande eest tasusid ja lisaks mõni veel ka kaardi/accounti hooldustasu. Seega läheks mul päris kulukaks oma raha liigutamine. Keegi seda "check" varianti on kasutanud? Pankade krediitkaardid?

    Aitäh!

  3. #4103
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ämmapets, väga paljud kasutavad Moneybookersi teenuseid ning ma ise ka, kuna see on imo väga hea ning kiire rahade liigutamiseks. Fee on ülekannetel €1.80, mis pole imo palju maksta kui kanda väheke suuremaid summasi kui €20.

  4. #4104

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    LBT avamine on reaalne, kui FT Eestis kunagi litsentsi teeb. Chekki ma väga ei soovitaks, kuna selle pealt võtab pank oma vahendustasu - suurust täpselt ei tea, aga pangast kindlasti ütlevad palju teenustasu on.

    Tee endale vaba tagasimaksega krediitkaart.

  5. #4105

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Check hõljub jah kuni 15 päeva siia suunas ja ega sellega siin muud teha ei saagi, kui pangas rahaks teha.
    Vaba tagasimaksega krediitkaardil on vähemalt SEBis tasu 50 eek/kuu.
    Tundub jah, et tuleb leppida vist Moneybookersiga. Aga kas sellel accountil/kaardil ei ole mingi hooldustasu vms lisaks ülekande fee´le? Kodukalt lugedes jääb natuke segaseks see asi...

  6. #4106
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Moneybookersis ei ole hooldustasu võib-olla siis on kui endale MB kaardi tellid, seda ei oska ma öelda, kuna mul pole kaarti. Aga ülekanded tulevad üpris kiiresti, minul näiteks tuleb MB to Swedbank ~24h'ga. Ning FTP'st on tavaliselt tulnud 48 tunniga, vahest ka 24 tunniga. Et jah päris soodne kuna ainuke, mis nad vahelt võtavad on panka kandmise fee ehk €1,80.

  7. #4107
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas ainult minul oli massive lag FTP's natuke aega tagasi?

  8. #4108
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mul oli eile terve õhtu üks kuradi laaaaag, täna ei hakka üldse proovimagi ja närvi end ajama. Aga MB konto ei maksa midagi, kuid MB mastercardil on aastane hooldustasu €10.
    Ja tšekiga küll ära hakka jamama. See maksab 1,5%, kuid mitte vähem kui 19.17€ ja võtab vähemalt kuu aega pärast tšeki panka esitamist.
    Viimati muudetud ristijeesus poolt : 25.03.11 at 09:30

  9. #4109
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FT maas? mul lauad kinni ja enam sisse ei saa

  10. #4110
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ei saa jah, mingi 20 min juba

  11. #4111
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    sama siin. mul olid turnad lahti:) keegi teab mida tüpselt supporti saata et raha tagasi saada'?:P

  12. #4112
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Just 3betitud pot oli ja lauad seiskusid :D ei no jah , mingit kirja ega infot ka ei ole üleval ,et miks sellised jamad.

  13. #4113
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mis on hetkel parim viis Full Tiltis rakebacki saada kui alguses affliate kaudu ei reganud? rakebackpros.com?

    kas seal on keegi ilma ka jäänud? st taotluse sisse andnud, kuid pole rakebacki saanud?

  14. #4114
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mina sain sealt hiljem küsides.

  15. #4115
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    sama siin. mul olid turnad lahti:) keegi teab mida tüpselt supporti saata et raha tagasi saada'?:P
    Mängisin ka Husngsi.

    Mingi 15 minuti pärast sai sisse ja siis oli mingi 30minutit pausi ,sest nii paljud olid disconnected.

  16. #4116

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Ämmapets Vaata postitust
    Tere!

    Mure siis selline, et FT on Local Bank Transferi kinni keeranud ja see oli mu seni ainuke cashoudi võimalus. Suppordiga suhtlemine tulemust ei andnud, raha kätte ikka ei saa, samuti ei tea nad, millal LBT jälle avatakse eestlaste jaoks.
    Mis variante ise kasutate sealt cashoutimiseks? Kõik need Webmoneyd, Moneybookersid ja muud tahavad iga ülekande eest tasusid ja lisaks mõni veel ka kaardi/accounti hooldustasu. Seega läheks mul päris kulukaks oma raha liigutamine. Keegi seda "check" varianti on kasutanud? Pankade krediitkaardid?

    Aitäh!
    Tee endale mingisugune Visa või Mastercard kaart. Mul on Swedbank'i tudengikaart. Visa, krediiti mulle ei anta aga krediitkaardina saan kasutada kui raha endal peal on, st netist asju tellida, FTi raha kanda. Samuti välja võtmine kestis mul reede tegin cashout, teisipäeva lõunal oli olemas. Uuri oma pangast, kõige soodsam ja kõige parem viis. Saad netist asju tellida ka ja raha kergelt peale kanda. Mina ei maksa igatahes midagi, 1,8 euri cashoudi eest on minujaoks küll veits palju...

  17. #4117
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kui SEB klient, siis soovitan Pildikaarti. Sisuliselt on tegu Visa (krediit)kaardiga, kuid by default on krediidilimiit nii suur kui parasjagu pangakontol raha peal on. Saad ise kujunduse ka valida. Peale kõige muu on tegelt krediitkaart hea asi, eriti kui välismaal käia või netist midagi osta (lennupileteid, kasvõi). Mõnes kohas välismaal ei pruugi tavalise Visa Electron kaardiga maksta saada, isegi kui kaardimaksevõimalus iseenesest olemas.

    Kas ja kui palju küll krediitkaardi kasutamine antud hetkel odavam tuleb, ei oska öelda. MB tasud ju midagi nii hullu polnud ka?

  18. #4118
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    millegi pärast ei taha turna lauas statte kuvada samas cashis on olemas

    edit: tuli välja et ma pole updateinud sada aastat oma hemi
    Viimati muudetud rohelinekonn poolt : 30.03.11 at 15:31

  19. #4119
    Räme Fish
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    2

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Hei !
    Tekkis küsimus Black Cardi cashoutide kohta. Kaua see aega võtab ja kuhu see saadetakse mängukontole või mujale kuhugi... esmapilgul jäi mulje, et saadetakse kodusele aadressile midagi.

  20. #4120
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tilt hangus, kas ainult minul?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES