Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 207, kokku 274 EsimeneEsimene ... 107157197205206207208209217257 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 121 kuni 4 140, kokku 5473
  1. #4121

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Karel Vaata postitust
    Hei !
    Tekkis küsimus Black Cardi cashoutide kohta. Kaua see aega võtab ja kuhu see saadetakse mängukontole või mujale kuhugi... esmapilgul jäi mulje, et saadetakse kodusele aadressile midagi.
    Black cardi cashoudid? Mida sa silmas pead?

  2. #4122
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


  3. #4123
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    miinus rakeback hit mu meelest.

  4. #4124

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ja olle raha juhuu ..

    Kõige naljakam on et migni aeg alles tuli mingi survey alles ftp selle rakeback systeemi kohta .. panin kõik horribleks ... Huvitav kas nad teevad seda niisama kõvatamiseks või reaalselt vaatavad ka .. pohmst see uus rake system ie päästnud peaaegu ju kedagi, kui siis HUd minimaalselt aga mis krdi rake genejad nad yldse on?

  5. #4125
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ja olle raha juhuu ..

    Kõige naljakam on et migni aeg alles tuli mingi survey alles ftp selle rakeback systeemi kohta .. panin kõik horribleks ... Huvitav kas nad teevad seda niisama kõvatamiseks või reaalselt vaatavad ka .. pohmst see uus rake system ie päästnud peaaegu ju kedagi, kui siis HUd minimaalselt aga mis krdi rake genejad nad yldse on?

    See uus Black Card süsteem on minule (6max RUSH NL100) nagu kompu. Teen kuus ca 3K raket ja keskmine punktide teenimine on päevas hetkel 1420 (NL100 sai alles hiljuti mindud) ja minu arvestuste kohaselt peaks koos ironmaniga tulema lisaks 20-24%RB-d kui selle 1500 punkti piiri kätte saaks.

  6. #4126
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    See uus Black Card süsteem on minule (6max RUSH NL100) nagu kompu. Teen kuus ca 3K raket ja keskmine punktide teenimine on päevas hetkel 1420 (NL100 sai alles hiljuti mindud) ja minu arvestuste kohaselt peaks koos ironmaniga tulema lisaks 20-24%RB-d kui selle 1500 punkti piiri kätte saaks.
    Tell me more :)

  7. #4127

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kas see ca 20% juurde rb on lampi võetud või keegi on reaalselt kuskil arvutanud ka?

  8. #4128
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mina saan ca 36% rakebacki.

  9. #4129
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas teil ka make a deposite lahti ei tule ?

  10. #4130
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kas see ca 20% juurde rb on lampi võetud või keegi on reaalselt kuskil arvutanud ka?
    Ma olen iga kuu ironman - see on $73 (võtsin MRG hiti maha) nutsu juurde
    Ma teenin kuus umbes 45K FTP punne seega multiplier on 3 ja lisame mingi 10K punkte ka happy hour ajal mängimisest peaks saama kokku 145000. Punktidele tuleb lisa Ironi poest ostetud medalite näol. Minu kuu saak hetkel on ca 700 medalit, mille eesta saab lunastada 35K punne. Kokku 180K punne mis 1.1M punni = $5000 boonuse juures teeb $600 (MRG hiti võtsin maha maha). Kokku 673 raha. Minu poolt genereeritu on kuus ca 3K ja rb ca $800, väike vea% juurde aga umbes sinna auku ta tuleb.

  11. #4131

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    wtf, palju sa mängid siis umbes kuus? Kõik on mingid hydrogrinderid, yritan ka yle 50h see kuu

  12. #4132
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    70-100K käsi kuus. Tunde sessioonide alt ei julge vaadata. Rushis on kuradi hea ennast sitouti jätta ja tegeleda vahepea mingi muu asjaga - aknad lähevad kinni alles poole kuni paari tunni pärast - ei olegi valemile pihta saanud. Aga blindi arvestatakse ikka selle järgi kui palju sa blindi oled postitanud.
    Viimati muudetud rrrr poolt : 01.04.11 at 15:52

  13. #4133
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kui Black Cardi omanik olla siis kõige mõtekam Ironmani medalite ja piletite eest endale FTP punne hankida ja siis Black Card shopist boonuseid osta?

  14. #4134

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ma tellin panda karusid koju oamle ntx

  15. #4135

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    to rrr:
    iron-mani puhul võid arvestada ka 100$ mid-year bonust per kuu juurde. Tundus et sa seda ei vaadanud

    EDIT: See ongi see 73$?

  16. #4136

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mul üks mure FTP kontoga, see on lukus, kuna tahtsin cashoutida terve bankrolli välja ja nüüd FTP security kahtlustab midagi sest olen välismaal ja küsisid miks ma teises riigis pokkerit mängin. Kirjutasin neile vastuse ja saatsin identimise jaoks dokumendid aga nad ei vasta ligi nädal aega sellele emailile. Kas on mingit kindlat emaili kuhu peaks kirja saatma, et vastused veidikenegi kiiremini tuleks?

    Terv
    Kristian

  17. #4137
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    2+2 foorumis on Full Tilti suppordi esindaja (FTPSean oli vist nimi). Mind aitas analoogses olukorras, kus polnud vastaspoole kontakti. Selgus, et mu kiri polnud kohale jõudnud.

    Seal foorumis on muidugi see värk, et privaatsõnumeid saab saata ainult siis kui oled foorumis juba osalenud. Ma ei tea, toimub see registreerimise aja või postitamiste arvu järgi, aga mingi hetk läheb PM võimalus lahti. Mul oli vist postitusi alla 10, kuid konto juba mõnda aega lahti.

    Aga oota see sümboolne nädal ära ikka.

  18. #4138
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Küsimus aga Iron Mani kampaania kohta. Kas need päevased lisamedalid, mida saab teenida 1000 või 2000 punkti tegemisel päeva jooksul, tulevad ainult siis su kontole kui oled kuu lõpus mingile kampaania astmele kvalifitseerunud?

    Et kui näiteks kuus lased 1 nädala nagu loom, aga ülejäänud ajast ei viitsi, siis need üksikudki medalid, mis võisid ühe või teise päeva kohta 1000+ punkti eest tulla, jäävad siiski saamata?

  19. #4139

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    2+2 foorumis on Full Tilti suppordi esindaja (FTPSean oli vist nimi). Mind aitas analoogses olukorras, kus polnud vastaspoole kontakti. Selgus, et mu kiri polnud kohale jõudnud.

    Seal foorumis on muidugi see värk, et privaatsõnumeid saab saata ainult siis kui oled foorumis juba osalenud. Ma ei tea, toimub see registreerimise aja või postitamiste arvu järgi, aga mingi hetk läheb PM võimalus lahti. Mul oli vist postitusi alla 10, kuid konto juba mõnda aega lahti.

    Aga oota see sümboolne nädal ära ikka.
    Tänud asjaliku info eest

  20. #4140

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES