Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 211, kokku 274 EsimeneEsimene ... 111161201209210211212213221261 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 201 kuni 4 220, kokku 5473
  1. #4201
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Igati korralik reageering FTP poolt.Ootaks samasugust käitumist tulevikus ka HEM-i,PT ja muu analoogse softi kasutajate suhtes.Oleks juba aeg.

  2. #4202

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Kui suur bankroll oli, mis nad ära külmutasid?

    Ega jah. FTP poolt suht tavaline liin.
    Teevad, mis heaks arvavad, vastavad su kirjadele siis kui heaks arvavad jne.
    Kõik ära Starsi. :)
    No nii viisakat suhtumist, et hoiatatakse (küll viimast korda) ja tunni aja jooksul taasavatakse konto ei näe igal pool. Poleks imestanud, kui olekski kriips peal olnud. Aga ju siis on neid PE kasutajaid nii palju, et neid kõiki ära ajada ei taheta...

  3. #4203
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Igati korralik reageering FTP poolt.Ootaks samasugust käitumist tulevikus ka HEM-i,PT ja muu analoogse softi kasutajate suhtes.Oleks juba aeg.
    Siis jääks ikka alles väike grupp programmeerijaid kes kasutaksid neid samu vahendeid või teeksid midagi uut ja saaksid sellega eriti suure ja ebaõiglase eelise teiste ees.

  4. #4204

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Probleem siis selline. Mb tahaks cashout teha aga ei saa, kuna läheb nädal aega koodi saamisega, saadavad mu addressile aga ei jõua oodata. Tegin siis nii et deposin fulltilti ja tahtsin kohe cashout teha panka aga ütleb et unvailable.. Aga muidu ennem teinud cash oute ja pole mingeid probleeme olnud. Kas fulltilt ei luba niikiiresti teha või milles probleem? Aitähh!

  5. #4205
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas superkuul Vaata postitust
    Probleem siis selline. Mb tahaks cashout teha aga ei saa, kuna läheb nädal aega koodi saamisega, saadavad mu addressile aga ei jõua oodata. Tegin siis nii et deposin fulltilti ja tahtsin kohe cashout teha panka aga ütleb et unvailable.. Aga muidu ennem teinud cash oute ja pole mingeid probleeme olnud. Kas fulltilt ei luba niikiiresti teha või milles probleem? Aitähh!
    Moneybookersist depotud summa väärtuses peab tagasi sinna cashoutima.

  6. #4206
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    lisaks veel see väike mure, et FT's local bank transfer ei toimi eestile enam

  7. #4207

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    no selge :D siis pole midagi teha

  8. #4208

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kuidas ma endale selle fulltiltpokeri softi tõmmata saan, kui lehele minnes ütleb, et leht on blokeeritud?

  9. #4209
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Probleem selline, et tellisin kunagi ammu endale pokkeri kohvri FT'st. Mitu kuud ootasin ja lõpuks tuli postkasti Eesti Posti tollist kiri, et pean mingid maksud maksma ja muud värki.
    "Palume edastada meie e-posti aadressile alljärgnevad dokumendid:
    1. Kauba maksumust tõendav dokument(arve või interneti tellimuse kinnitus)
    2................................................. ........................."

    Kas kellegil on sama asja olnud vaja teha? Et mismoodi ma saan selle kohvri maksumuse tõestada?? Teen neile FTP shopist pilti : XXXXFTPs??? :D:D

    Ja palju üldse selle asja tollimaksud on?

  10. #4210
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mul küsiti näiteks 40 taalase mälupulga eest suht ulme summat ja nad väidetavalt saatsid selle tagasi. Küsiti siis midagi 400-500 eek vist. Kummaline, et kättesaamiseks peab nii palju letti laduma aga tagasi saavad küll saata, sick.

  11. #4211

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas pets222 Vaata postitust
    kuidas ma endale selle fulltiltpokeri softi tõmmata saan, kui lehele minnes ütleb, et leht on blokeeritud?
    Peaksid dns sätteid muutma..
    ( Click to show/hide )

  12. #4212
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Probleem selline, et tellisin kunagi ammu endale pokkeri kohvri FT'st. Mitu kuud ootasin ja lõpuks tuli postkasti Eesti Posti tollist kiri, et pean mingid maksud maksma ja muud värki.
    "Palume edastada meie e-posti aadressile alljärgnevad dokumendid:
    1. Kauba maksumust tõendav dokument(arve või interneti tellimuse kinnitus)
    2................................................. ........................."

    Kas kellegil on sama asja olnud vaja teha? Et mismoodi ma saan selle kohvri maksumuse tõestada?? Teen neile FTP shopist pilti : XXXXFTPs??? :D:D

    Ja palju üldse selle asja tollimaksud on?
    Ragel oli ka sama jama miski kohvriga. Tollimaks peaks olema käibemaks pmst, ehk 20% summast, mis ise maksid. Kui sa suudad neile selgeks teha, et mitte midagi ei maksnud, peaks läbi minema küll, vähemalt Rage sai pika pusimise peale, kui õigesti mäletan.

  13. #4213
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Ragel oli ka sama jama miski kohvriga. Tollimaks peaks olema käibemaks pmst, ehk 20% summast, mis ise maksid. Kui sa suudad neile selgeks teha, et mitte midagi ei maksnud, peaks läbi minema küll, vähemalt Rage sai pika pusimise peale, kui õigesti mäletan.
    jep.. otsige mu blogist vastav post üles, seal kirjas kuidas ja mis ma tegin... lõpuks ei maksnud midagi, aga mööda linna sain küll ringi tiirutada mitu tundi ja erinevate ametkondade uksi kulutatud.

  14. #4214

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Probleem selline, et tellisin kunagi ammu endale pokkeri kohvri FT'st. Mitu kuud ootasin ja lõpuks tuli postkasti Eesti Posti tollist kiri, et pean mingid maksud maksma ja muud värki.
    "Palume edastada meie e-posti aadressile alljärgnevad dokumendid:
    1. Kauba maksumust tõendav dokument(arve või interneti tellimuse kinnitus)
    2................................................. ........................."

    Kas kellegil on sama asja olnud vaja teha? Et mismoodi ma saan selle kohvri maksumuse tõestada?? Teen neile FTP shopist pilti : XXXXFTPs??? :D:D

    Ja palju üldse selle asja tollimaksud on?
    Mina kirjutasin supporti, et tehku mulle arve selle kohta 20$ peale - seletasin ära miks vaja jne. Siis saatsin selle arve EMTAle ja sain oma kohvri kätte.

  15. #4215

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    jep.. otsige mu blogist vastav post üles, seal kirjas kuidas ja mis ma tegin... lõpuks ei maksnud midagi, aga mööda linna sain küll ringi tiirutada mitu tundi ja erinevate ametkondade uksi kulutatud.
    ( Click to show/hide )

    .

  16. #4216
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ei näe kes vastastest sit out on. ainult hand historist näeb. settingutest ka ei leia muutmiseks kohta???

  17. #4217
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP lagib või mul pärast win 7 x64 update miskit nihu läinud?

  18. #4218
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    ei näe kes vastastest sit out on. ainult hand historist näeb. settingutest ka ei leia muutmiseks kohta???
    Kui ma nüüd väga mööda ei pane, siis mu meelest turnadel on kogu aeg niimoodi olnud.

  19. #4219

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kolmapäeval oli lahe turniir
    FullTiltRakeback.com invites you to play at the Final PokerNews Skills Challenge event later today. This time it is a $10+$1 6 Max Shootout $4,000 Added tournament. In order to locate this tournament, click the "Private" tab in the tournament lobby or click on Requests, then Find Tournament by ID #230456262

    Pidi olema siis 6-max shootout ja tuli ~230 inimest. 200 pandi ÜHEkaupa laudadesse, 30 pandi kahekaupa 15 lauda ja need pidid mängima HU võiduni. 200 inimest molutasid tunnikese.
    Siis pandi kõik 6-kaupa laudadesse ja edasi oli normaalne.

    Kirjutasin supporti. Vastus:

    Unfrotunately, as this is a private tournament, you will need to contact Poker News directly for more information on the structure they chose for this event.
    Full Tilt Poker Support

    No ma olen küll kindlel, et see oli FT bug - no ei saa ilmselt keegi tellida omale nii jabura struktuuriga turniiri ju???

  20. #4220
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    no bugid ei ole ka nii jaburad..sellesmõttes et nii täpselt otsustab, et 30 teevad headsupi. ja täpselt 200 ootavad
    see oli ikkagi kellegi tellitud

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES