Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 219, kokku 274 EsimeneEsimene ... 119169209217218219220221229269 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 361 kuni 4 380, kokku 5473
  1. #4361
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    50$ boonust... wadda vukk.. email teele.. need mo money to stay :)

  2. #4362

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mul pole endiselt ftp-st rakebacki üle tulnud ja kui küsisin neilt miks, siis vastati, et
    Full Tilt Poker does facilitate the rakeback payments on behalf of some affiliates.
    Please note that the rakeback agreement is still between players and their affiliates and therefore we do not have access to any information regarding your personal rakeback account.
    Please contact your affiliate directly for more information.
    We're sorry we were unable to assist you.

    Any ideas kelle poole siis peaksin ma pöörduma selle küsimusega? Ranka hakkab mulle nüüd raha kandma .p ?

  3. #4363

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Estpatrick pidi kandma

  4. #4364
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    500 cashboonust Tildi poolt, peab meeldima, rahasid veel bookersisse kanda ei saa aga jätkame

  5. #4365
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas tobi Vaata postitust
    Mul pole endiselt ftp-st rakebacki üle tulnud ja kui küsisin neilt miks, siis vastati, et
    Full Tilt Poker does facilitate the rakeback payments on behalf of some affiliates.
    Please note that the rakeback agreement is still between players and their affiliates and therefore we do not have access to any information regarding your personal rakeback account.
    Please contact your affiliate directly for more information.
    We're sorry we were unable to assist you.

    Any ideas kelle poole siis peaksin ma pöörduma selle küsimusega? Ranka hakkab mulle nüüd raha kandma .p ?
    Sain just kahelt mängijalt ka kaebuse, et neile ei ole RB üle tulnud. On veel kellegil saamata ja on üleüldse keegi RB-d kätte saanud?

    Ja päris naljakas, et FTP nii ütleb. Alates eelmisest aastast ei maksa FTP enam RB-d ühelegi affiliatele vaid OTSE MÄNGIJATELE ja alates sellest ajast on neil pidevalt probleemid oma kohustuste täitmisega. Väga marru ajab ja ikka vägah aige, kuidas lükkavad oma probleemid/tegemata tööd affiliatede kaela, ometi ei saa affiliated mitte midagi teha.

    Eelmise jamaga Tim (rakebackengine looja ja eestis resideeruv austraalane, kelle teenust [rakeback portaal] ka meie kasutame) kandis kõik kulud oma taskust (kandis käsitsi rakebacki saamata jäänud mängijatele), sest FTP ei suutnudki leida oma süsteemis viga ja seetõttu venitas osadele mängijatele RB maksmisega mitu kuud.

    Ja see kiri, mis nad siin kirjutavad on ju standard, mis on aastast mine *****. Võiksid siis vähemalt niipaljugi tööd teha, et kirja sisu uuendada. Suur jobu kari :P

    EDIT: ja nüüd mängijad saadavad meile kirja ning meie saadame uuesti FTP-sse siis FTP vastab 3 nädala pärast, meie vastane mängijatele ja hakkabki selline mõttetu uimamine ning huiamine käima. ainus affiliate, millel ei ole kunagi probleeme on "rakebackbros", sest ülla-ülla see kuulub ise FTP-le. Päris kõva marketing ikka neile, et nii "röövida" ära mängijad.

    Muideks FTP olevat teinud ka sellist trikki,e t vahest kirjutab mängijatele kirja (no muuses vastab näiteks suvalisele probleemime) ja kirja all on umbes nii: "Oh XXXX, su affiliate see ja see. Kui tahad võid tulla paremasse affiliate, rakebackbros.com" ning tuimalt teevad ümber-liitumise oma firma alla. Täislitsid.

  6. #4366
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Hmm...ma pole kyll FTP rakebackiga liitnud läbi Tim'i vms, aga FTP otse mulle rakebacki kyll ei kanna ja pole kunagi kandnud. Ses mõttes, et minule kannab rakebacki keegi Spinnvill ja on seda alati teinud. Boonused mis tulevad otse FTP'lt on history all alati nähtavad as "cash". Seega ma eeldan, et RB ei tule otse FTP'st. On ikka kõigil affiliatel samad reeglid?

  7. #4367
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Raketherakega on mul alati üle tulnud viimase 1,5a jooksul. Summad ainult kuidagi väikesed.

    EDIT: Mulle kannab kasutaja raketherake.
    Viimati muudetud Pahvak poolt : 24.04.11 at 11:12

  8. #4368
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Raketherakega on mul alati üle tulnud viimase 1,5a jooksul. Summad ainult kuidagi väikesed.
    mul on ka selline tunne, et koguaeg saab üle RB-ga ja ju see nii on. Kasparil isegi arvutasime, et tuleb tuimalt valesti ( vähem obv :D )

  9. #4369
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mul fulltiltrakeback.com ja kui võrrelda HEM-i näidatud raket seal lehel näidatavaga, siis numbrid on enamvähem samad. Mingi üks protsendike ehk siia-sinna.

  10. #4370
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Lahe sait tundub.

  11. #4371

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Selle reede rakeback maksete probleemid tulenevad sellest, et kõik USA mängijad blokiti ära ja kuna toad peavad maksma mega trahve, siis näiteks FTP teeb VÕIBOLLA nii, et USA mängijate puhul teeb roll-backi ja kaotab kõik tulu nende pealt ära (loe: tõmbab kõigi teiste kontod miinusesse). See ei ole kuigi reaalne, aga kuna hetkel nad tõesti kaotasid kõik USA mängijad pildilt ära ja eemaldasid igalt poolt, siis kadusid ka teatud numbrid ära ja nüüd nad parandavad seda probleemi, et saada statistika paika. Nädalavahetusel ei liiguta muidugi FTP-s keegi lillegi v.a. tavapärane customer support, mis on antud juhul täiesti kasutu.

    Põhimõtteliselt kõik probleemid, mis tekivad Full Tiltile kantakse alati affiliatele edasi. Raketherake saab samuti ülimalt valusa löögi nüüd (ei hakka täpseid numbreid nimetama) tänu USA mängijate kaotamisele. Iseasi on see, kas nad plekivad selle kinni oma taskust nagu kõigil kombeks on, kuna FTP lihtsalt kotib nii hullult, või kannavad mängijatele edasi.

  12. #4372
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    sellist juttu kindlas kõneviisis rääkides tuleks allikat ka mainida.

  13. #4373
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Hmm...ma pole kyll FTP rakebackiga liitnud läbi Tim'i vms, aga FTP otse mulle rakebacki kyll ei kanna ja pole kunagi kandnud. Ses mõttes, et minule kannab rakebacki keegi Spinnvill ja on seda alati teinud. Boonused mis tulevad otse FTP'lt on history all alati nähtavad as "cash". Seega ma eeldan, et RB ei tule otse FTP'st. On ikka kõigil affiliatel samad reeglid?
    Kuhu see RB sulle kantakse? Kas FTP kontole või siis kuskile saidi kontole? Ma arvan, et sa ajad praegu sassi. Kantakse RB otse su FTP kontole ja kandja nimeks on "spinwin" või whatever affiliate sul on. Samamoodi läbi meie liitunud peaksid tulema, et "PokkeriProd" või "RakebackEngine" nimelt tuleb RB FTP kontoel aga tegelikkuses kannab seda FTP, lihtsalt on affiliate nime kandjaks kirjutanud.

  14. #4374
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    sellist juttu kindlas kõneviisis rääkides tuleks allikat ka mainida.
    Firzen töötab RBE (Timi tiim) supportis, seega ma ei näe üleülede miskit probleemi.

  15. #4375

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    sellist juttu kindlas kõneviisis rääkides tuleks allikat ka mainida.
    Pole vajadust mingeid konkreetseid allikaid mainida, sest antud isiklik arvamus on kokku klopsitud oma kogemuste põhjal ning ehk ka mõne allika põhjal.

  16. #4376

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kuna hetkel kõigil korralikud boonused ja aega vähe siis otsisin happy hour schedule. cashier/my promotions/happy hour.

    ( Click to show/hide )



    E/ kell 23.01 ET ja "late night" happy hour algas just. mis värk sellega on, et 2h varem?
    Viimati muudetud con poolt : 26.04.11 at 05:05

  17. #4377
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    No mis moodi ta siis 2h varem algas kui sa muutsid postitust 6.05?

    23ET +7h on meie aja järgi 0600. Ärge mängige ööd läbi ma ütlen, grindite pehmeks oma ajud :D

    Aa ja juhuks kui sa ei teadnud...happy hour ajal kogutud punktid ei lähe kahekordselt boonuse arvestusse. Saad lihtsalt rohkem punkte poes kulutamiseks. Boonuse jaoks kogud ikka nö baaspunkte. Jäi lihtsalt mulje, et sa yritad happy hour aegu ära kasutada, et kiiremini boonus lahti saada.
    Viimati muudetud Tarmonator poolt : 26.04.11 at 07:02

  18. #4378
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kuidas rb'iga turniiride overlay kinni maksmine käib. Maksavad ainult need kes võidavad või kõik registreerunud?

  19. #4379
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Con, boonuste vabastamisel pole happy houri lisapunktidest mingit kasu, mine parem magama :D
    Mortal, overlay ja lisatud raha puhul saavad laksu kõik mängijad võrdselt.

  20. #4380
    Jube Noob Kasutaja karookas avatar
    Liitus
    May 2010
    Asukoht
    türi-helsingi
    Postitusi
    126

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    kuna hetkel kõigil korralikud boonused ja aega vähe siis otsisin happy hour schedule. cashier/my promotions/happy hour.

    ( Click to show/hide )



    E/ kell 23.01 ET ja "late night" happy hour algas just. mis värk sellega on, et 2h varem?
    Jõudsid ette.

    Plaanisin sama teha seosed boonuse vabastamisega, HO graafik panna

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES