Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 228, kokku 274 EsimeneEsimene ... 128178218226227228229230238 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 541 kuni 4 560, kokku 5473
  1. #4541
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kuidas ma endale seda visa saaksin ?. lähen küsin lihtsalt küsin swedist või ühispangast?.

  2. #4542

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Kuidas ma endale seda visa saaksin ?. lähen küsin lihtsalt küsin swedist või ühispangast?.
    Jah.

  3. #4543
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Kuidas ma endale seda visa saaksin ?. lähen küsin lihtsalt küsin swedist või ühispangast?.
    kaarditüübi nimi on muidu hing.

  4. #4544
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    On juba küsitud aga keegi ei vastanud talle, vähemalt ma ei leidnud.

    Kas VIRTUAALSE visa credit kaardiga on ka võimalik depoda ja pärast cashoutida?
    Proovisin depoda, aga mul ei lasknud. Äkki panin ise midagi valesti.

  5. #4545
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kunagi proovsin ka, ei saanud.

  6. #4546
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ok, teine küsimus veel. Proovisin tellida seda pildikaarti, aga seal on vaja ikkagi töökoha andmeid, aga kuna ma ei käi tööl, mis moodi ma selle ikkagist tellida saan. Kui ma neid andmeid ei pane, siis ta ei lase tellida.Mingeid lambi andmeid ei taha ka panna.
    Nagu ma aru saan, siis enamus ei käi tööl, aga kasutavad seda kaarti probleemideta.

  7. #4547
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Vot seda ei tea, endal oli sebis konto enne olemas ja ei olnud mingeid probleeme tellimisel. http://seb.ee/kaardid/deebetkaardid ja vali pildikaart. vbl sattusid krediitkaardi otsa kuidagi.

  8. #4548
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
    Vot seda ei tea, endal oli sebis konto enne olemas ja ei olnud mingeid probleeme tellimisel. http://seb.ee/kaardid/deebetkaardid ja vali pildikaart. vbl sattusid krediitkaardi otsa kuidagi.
    Aa, ma panin enne krediitkaardi. Mul see isic olemas, mõtlesin, et kui sealt ka deebetkaardi panen, saan pm sama hunjaa, ainult ühel on üliõpilasteema.
    Eks ma siis tellin selle deebetpildikaardi.

    /ty ka.
    Viimati muudetud 5gww poolt : 17.05.11 at 19:01

  9. #4549
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Deebetpildikaarti on jah vaja. Tegin selle jaoks spets SEBis konto. Kokku 45 minti kohapeal kontoris huiamist. Swed ei väljasta ühtegi krediitkaardi funktsiooniga asja, kui töökohta ehk püsivat ametlikku sissetulekut pole.

  10. #4550

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    Deebetpildikaarti on jah vaja. Tegin selle jaoks spets SEBis konto. Kokku 45 minti kohapeal kontoris huiamist. Swed ei väljasta ühtegi krediitkaardi funktsiooniga asja, kui töökohta ehk püsivat ametlikku sissetulekut pole.
    Lausvale.

  11. #4551
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas HEM loeb Matrix SNG-sid õigesti sisse? Ma vaatan, et iga turna eest tuleb 6 sissekannet. Ma saan aru, et 4 tuleb 4 laua eest (nagu oleks individuaalsed SNG-d) ja üks tuleb Matrix prizepooli eest, aga mille eest see viimane tuleb? Mulle tundub justkui HEM näitaks, et võitsin rohkem kui tegelikult. Samas vb panen segast, palun täpsustage keegi, kes paremini teab.

  12. #4552

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Pika vingumise ning küsimise peale miks ma ei saa oma cashouti canceldada, siis lõpuks pandi lihtsalt failed ja anti raha tagasi kontole...

    Seega ärge netellerit jumala pärast hetkel kasutage, kui te just kuu-kaks ei taha oodata

    Well done lopuks FTP .. cashoutimiseks VISA ja only VISA .. mingis kirjas mainisid veel, et netelleriga voivad veel probleemid jätkuda pikemalt ..
    Mina olen peale musta reedet juba kaks korda Netelleriga raha kätte saanud. Tõsi, summad on väiksed olnud.

  13. #4553
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Lausvale.
    Argumenteerimises oled sa tugev:P Päriselt läks ka 45 minti. Sulatõsi.

  14. #4554
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kindel pole aga ehk ta mõtles ''lausvale'' all seda:
    Swed ei väljasta ühtegi krediitkaardi funktsiooniga asja, kui töökohta ehk püsivat ametlikku sissetulekut pole.
    Viimati muudetud Romka poolt : 18.05.11 at 15:05

  15. #4555

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Swedist saab taotleda Tudengikaarti, mis on sama tüüpi nagu pildikaart Sebis. Lisaks on võimalik saada veel 3000 krooni krediiti juurde. Loomulikult on kitsenduseks tudeng olemine aga lause, et Swed midagi ei väljasta ongi lausvale.

  16. #4556
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Huvitav, et nüüd on krediitkaart withdrawimismeetodina populaarsemaks muutunud (right?). Sisuliselt ju tegemist mugava bank transferiga.

  17. #4557
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    EMTA vb hakkab tulevikus kiusama kui tildist krediitkaardile raha lasta?

  18. #4558
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Huvitav, et nüüd on krediitkaart withdrawimismeetodina populaarsemaks muutunud (right?). Sisuliselt ju tegemist mugava bank transferiga.
    Andestage mu ignorantsus, aga kuidas krediitkaardile kantud raha sealt kätte saab. Kas krediidilimiidist üle jääv summa kantakse kohe arveldusarvele?

  19. #4559
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tudeng saab muidugi tudengikaarti. Ma rääkisin aga suurest pildist. Õrna hingega nagu ma olen, tundsin end solvatuna.

  20. #4560
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Kas HEM loeb Matrix SNG-sid õigesti sisse? Ma vaatan, et iga turna eest tuleb 6 sissekannet. Ma saan aru, et 4 tuleb 4 laua eest (nagu oleks individuaalsed SNG-d) ja üks tuleb Matrix prizepooli eest, aga mille eest see viimane tuleb? Mulle tundub justkui HEM näitaks, et võitsin rohkem kui tegelikult. Samas vb panen segast, palun täpsustage keegi, kes paremini teab.
    Et veenduda, et ma eile hallukat ei ajanud, mängisin täna veel 1 Matrix SNG ja tulemused samad. 25+1$ SuperTurbo 6-max ja HEM salvestas järgnevad tulemused:
    ( Click to show/hide )

    Tulemusteks peaks olema hoopis see, et mängiti neli 5$ SNG-d, kus puudus rake ja üks 5+1$ SNG, mis kajastaks Matrix prizepooli ja kogu turna eest võetavat rake. Nagu pildil näha, siis HEM on suutnud ise tekitada mingisuguse kuuenda 5$ SNG kõige viimaseks, millesse ta ühtlasi salvestab kõik turna jooksul mängitud käed, arvutab võidetud summa ja EV ning ajaks paneb keskmise aja, mis kulus nelja SNG lõpetamiseks. See kõik muudab aga arvutused valeks, sest HEM salvestab, et mängiti 31$ eest SNG-sid, võideti 49,5$ ja saadi kasumit 18,5$ eest. Reaalsus on aga see, et mängiti SNG-sid 26$ eest, võideti 30$ ja saadi kasumit 4$.

    Kas keegi teab mingit muud lahendust sellele kui et manuaalselt iga Matrix turna puhul pärast HEM-ist üks SNG lihtsalt ära kustutada?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES