Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 235, kokku 274 EsimeneEsimene ... 135185225233234235236237245 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 681 kuni 4 700, kokku 5473
  1. #4681
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Üritasin raha moneybookersisse kanda, aga Full Tilt näitab sellist sõnumit:

    We cannot process your transaction at this time. Please try again later.

    Kas võib tegu olla sellega, et täna tuli rakeback arvele e üks tehing päevas või midagi? Oskab keegi pakkuda, milles probleem?

  2. #4682
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kus sa viimased poolteist kuud olnud oled? Loe selle teema mõned viimased lehel läbi, siis saad teada mis ja miks.

  3. #4683
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    keegi kunagi full tilt storest tellides telefoninumbri on valesti pannud? veebruaris tellisin gpsi ja mingi paar nädalat tagasi märkasin alles et tellimuse infos oli 1 number vale. Tilt pole mingi 4-le kirjale vastanud. Nad saadavad kulleriga ju eks? Siis vist väga suurt lootust pole et kätte üldse saan jah
    Täna sain kätte. (2 nädalat kuskil teele panemisest) Taipasin peale nelja tavalise klienditoe vastamata meili saata Black card supporti kiri (DHLi helistasin ka, seal vaatas historist järgi et mulle pole midagi tulnud). Vastasid viie mindiga ja vabandasid ja pärisid poe osakonnast järgi, 2 päeva pärast saatsid kirja ja vabandasid jälle ja ütlesid et on uue numbriga teele pandud. Ei teagi kas nad polnudki enne teele pannud või oli tagasi saadetud, mis on kahtlane sest nad oleks ju minuga võinud ühendust võtta ja täna tuli pakk tavalise postiga.

    Päris hea et kui tildis oled tavakasutaja siis võid Ledereri rasvaseid kotte lakkuda aga kui Black Card oled pühitakse su perse ka puhtaks.

  4. #4684

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas keegi ei tahaks minu "peenaraha" aidata välja kanda Full Tiltist. Sõber kandis kunagi 5 dollarit, sellest on natuke üle 100 tekkinud, aga asi seegi. Ühesõnaga ma pole ise ühtegi senti sinna pannud, ega saa raha välja kanda. Küll oleks võimalik seal buddy transferiga kellelegi see kanda ja tema võtaks selle välja. Risk täitsa olemas, aga äkki keegi võtab kuudla....

  5. #4685
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    scam alert

  6. #4686
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Incc Vaata postitust
    Kas keegi ei tahaks minu "peenaraha" aidata välja kanda Full Tiltist. Sõber kandis kunagi 5 dollarit, sellest on natuke üle 100 tekkinud, aga asi seegi. Ühesõnaga ma pole ise ühtegi senti sinna pannud, ega saa raha välja kanda. Küll oleks võimalik seal buddy transferiga kellelegi see kanda ja tema võtaks selle välja. Risk täitsa olemas, aga äkki keegi võtab kuudla....
    Rahade kanded on foorumis keelatud. Õppige palun reeglid selgeks - 24 tundi aega õppimiseks peaks olema piisav.

  7. #4687

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    KRT ma ootan 2 nädalat oma seb kaarti aga nüüd näen npnk tavalisel (mitte student) kaardil ka numbrei dtaga, tagausin depositis 16nr kaardi nr sisse, panin kaardi tagant 3 viimast numbrit, anmed klapivad aga cannot process, ei peagi töötama see kaart?
    edit* krt ma olen ikka põmmpea, ootan et nad kaardi järgi kutsuks mailiga, aga tgelt pean ju ise lihtsalt panka minema kaardi järgi lol :D nüüd siis ootamas kaks kaarti juba weee
    Viimati muudetud suitsutihane poolt : 03.06.11 at 20:55

  8. #4688
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas keegi teab kus saab vaatada , kas FTP poest tellitud asja on juba teele pandud? Otsisin aga ei leidnud kuskilt.

  9. #4689
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Kas keegi teab kus saab vaatada , kas FTP poest tellitud asja on juba teele pandud? Otsisin aga ei leidnud kuskilt.
    Ei näe seda kuskilt.

  10. #4690

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    just tuli cash out netelleri 48 tunniga.
    mis ime moodi need tiel 48h'ga tulevad aru ma ei saa ..mitte ******* pole viimasest cashoudist muutunud netelleri .. ennem lõppeb vist aasta ära ui nad raha annavad

  11. #4691
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    keegi teab või on lugenud kuskilt foorumitest või ametlikelt lehekülgedelt, kaua moneybookersi tehingud ei tööta?

  12. #4692

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
    keegi teab või on lugenud kuskilt foorumitest või ametlikelt lehekülgedelt, kaua moneybookersi tehingud ei tööta?
    ftpl pole mitte yhtegi ametliku konkreetset vastust .. iisi .. keegi ei tea

  13. #4693
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ftpl pole mitte yhtegi ametliku konkreetset vastust .. iisi .. keegi ei tea
    Ainus ametlik vastus, mida nad absoluutselt igas teadaandes ütlevad on: "Me ei ole pankrotis". Unustanud vist sõna "veel".

  14. #4694

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Viimane info, mis ma kuulsin on see, et FTP upub kiiremini, kui Titanic ja Phil Ivey kaebab Tiltware (FTP emafirma) kohtusse.

  15. #4695

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Viimane info, mis ma kuulsin on see, et FTP upub kiiremini, kui Titanic ja Phil Ivey kaebab Tiltware (FTP emafirma) kohtusse.
    ja kust sa seda "kuulsid"

  16. #4696

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ja kust sa seda "kuulsid"
    Linnukeselt puu otsas.

  17. #4697
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
    keegi teab või on lugenud kuskilt foorumitest või ametlikelt lehekülgedelt, kaua moneybookersi tehingud ei tööta?
    cashouti mõtled? depoda saab küll.

  18. #4698
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


  19. #4699
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Äkki seletad selle lahti?

  20. #4700
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    1. kliki lingi peale.
    2. loe läbi.

    Ivey: Olen sügavalt pettunud ning tunnen piinlikkust selle üle, et Full Tilti mängijatele pole tagastatud raha, mis neile võlgu ollakse. Sel põhjusel ei saa paljud mängijad osaleda turniiridel ning on kannatanud majanduslikku kahju.

    Ma ei mängi WSOP-l, kuna leian, et pole aus osaleda siis, kui teised seda teha ei saa. Teen kõik, mida suudan, et leida sellele probleemile lahendus nii kiiresti kui võimalik.



    To Tylos: nu said pihta ?.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 05.06.11 at 18:31

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES