Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 239, kokku 274 EsimeneEsimene ... 139189229237238239240241249 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 761 kuni 4 780, kokku 5473
  1. #4761

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Sõna "Tasuta" kasutatakse liiga kergekäeliselt IMO.
    wtf sa seletad? on ju tasuta kui nad jooksevad sul m2ngides ..

  2. #4762
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sellisel juhul võiks ju kogu rakebacki ja kõik boonused ka mõtlematult laiaks lüüa, "tasuta" saadud mängides ju. Ehk siis, need kelle winrate ja tavateenistus on nii suur, et igasugused lisaboonused ei huvita absoluutselt, võivad loomulikult kulutada neid nii nagu heaks arvavad. Aga inimesed, keda eelnimetatud lisahüved ka huvitavad, tahavad neid realiseerida kõige ratsionaalsemalt. Kõige kasumlikum on osta punktide eest turniiripileteid (isegi väga odavad turnapiletid on parema ostu kursiga kui kõige kallimad rahalised boonused). Kes ei mängu FTP-s mitte kunagi mitte ühtegi turniiri, aga on black card member, siis valik number kaks on rahalised boonused (mida suurem, seda parema ostu kursiga loomulikult). Kes ei mängu kunagi ühtegi turniiri ja kes pole black card member või keda rahalised boonused täiesti ükskõikseks jätavad, aga tahavad ikkagi midagi oma FTP punktidega peale hakata, need võiks siis tellida miskit nänni.

    Tuletan veelkord meelde, et see teks on ainult neile, kellele pakub huvi, kuidas oma FTP punkte mõtekalt kasutada. Kellel on sellest lisahüvest täiesti suva, lihtsalt ignoreerige seda postitust.

    Rohkem ei viitsi, over and out.

  3. #4763
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Odavam on osta punktide eest boonus, see raha cashoutida ja osta IPod Eestis elektroonikapoest. FTP punktid on nagu misiganes muu valuuta, sest neil on kindel kurss dollari suhtes (vastavalt ostetud boonusele või turniiripiletile). Ainult ühel erandjuhul on mõtekas osta punktide eest asju - kui mängija plaanib teha päevapealt FTP-ga lõpparve ja seal enam mitte edasi grindida, sest siis ta ei saaks boonust vabastada. Ja praegustes oludes ei tule isegi ajalist võitu sisse, sest vaadates viimasel ajal FTP tellitud asjade transpordi kiirust, siis boonuse vabastamine, raha cashoutimine ja poest asja ostmine osutub tõenäoliselt isegi kiiremaks kui lihtsalt FTP poest tellimuse kättesaamise ootamine.
    No vot see juba teine piisk aga kui ma ei saa boonuseid osta siis on tehnika ikka tunduvalt odavam. Siin mõningad kuud tagasi vaieldi, et läheb kallimaks jne. Kui ma sain $300 eest omale 5k eekise kodukino (vist oli isegi kallim) ja tollal ei olnud ka mitte mingeid boonuseid (v.a. medalite eest) siis ma tahaks näha meest, kes mulle sama hinnaga kodukino müüb $300 eest. Kohale tuli 8 nädalaga aga olin luckbox.

  4. #4764
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kogun auto jaoks puntke ja kui käes, siis rb hit ei kõiguta enam. olgu see rake siis elu lõpuni tiltis miinuses :P

  5. #4765

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Keegi oskab öelda, milles probleem võib olla, kui VISAga depot tehes tuleb kiri: Your deposit request has been declined ja Your bank has rejected our request for Payment. Kõik andmed on pangas ja tildis samad ja summad ka korras

  6. #4766
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    200 euri on päeva maksimum, kui sul student

  7. #4767

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
    Keegi oskab öelda, milles probleem võib olla, kui VISAga depot tehes tuleb kiri: Your deposit request has been declined ja Your bank has rejected our request for Payment. Kõik andmed on pangas ja tildis samad ja summad ka korras
    vb ei sobi su kaart, ma proovisin ntx npnk tavalise debeediga(visa) ja andis sama lause, seb pildikaardiga töötas...

  8. #4768

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mul ongi pildikaart ja päevalimiidid ega muud limiidid ei ole ka täis

  9. #4769
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
    Keegi oskab öelda, milles probleem võib olla, kui VISAga depot tehes tuleb kiri: Your deposit request has been declined ja Your bank has rejected our request for Payment. Kõik andmed on pangas ja tildis samad ja summad ka korras
    Kellegi teise kontole pole deponud sama kaardiga? Saada supporti meil, vaatavad üle su konto ja vastavad, miks ei saa.

  10. #4770

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mul tuli xxxx.xx kohale seb-i, (y), acceptisid 24-48h nagu lubatud ja 2,5 päeva l'ks kokku

  11. #4771

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Kellegi teise kontole pole deponud sama kaardiga? Saada supporti meil, vaatavad üle su konto ja vastavad, miks ei saa.
    Ei ole teiste kontodele deponud, pmst just sain sebist kaardi kätte. Küsisin suppordist ka ja öeldi, et kontrolli andmed üle jne aga kõik on korras. Ei teagi kas peaks minema panka küsima miks ei saa VISAga makseid teha vms?

  12. #4772

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
    Ei ole teiste kontodele deponud, pmst just sain sebist kaardi kätte. Küsisin suppordist ka ja öeldi, et kontrolli andmed üle jne aga kõik on korras. Ei teagi kas peaks minema panka küsima miks ei saa VISAga makseid teha vms?
    Pigem kontrolli veelkord kõik yle. Kui teistel kõigil toimib, peab sul ka toimima

  13. #4773
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma igaksjuhuks küsin, et ega sa kaarti postiteel ei saanud? Seljuhul vajab kaart enne kasutamist aktiveerimist.

  14. #4774

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Ma igaksjuhuks küsin, et ega sa kaarti postiteel ei saanud? Seljuhul vajab kaart enne kasutamist aktiveerimist.
    Kontoris käisin järgi

  15. #4775
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
    Kontoris käisin järgi
    Ju oled ikkagi ise midagi valesti pannud siis. Nädal või nii tagasi käisin ka uuel kaardil järel, kohe kui koju jõudsin, käis insta depo ja cashout, toimis nagu peab. Vaata kõik numbrid ja expiry date jms veel üle.

  16. #4776
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Täpitähed äkki kuskil segavad?

  17. #4777
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Värskelt eile saadud SEBi Visa pildikaardi cashout approveti täna ja nüüd ootan millal rahad ka arvele jõuavad.

    p.s. perenimes on mul Ü täht.

  18. #4778

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    tegin esmaspäeval ka ühe cashoudi VISAga, kolmapäeva lõunaks oli käes.

  19. #4779
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sai ca 1.5 kuud tagasi FTP store'st tellitud nänni ja nüüd kui pärisin supportist, et kaugel asjad on vm, siis vastati, et "will be shipped within 2 weeks, due to recent events." Standard FTP - urgas, mis urgas.

  20. #4780

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    keegi oskab öelda mis kellast need happy hourid kestavad eesti aja järgi?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES