Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 252, kokku 274 EsimeneEsimene ... 152202242250251252253254262 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 021 kuni 5 040, kokku 5473
  1. #5021
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    oli,kuna me ei teadnud mis moodi ftp oma raha asjadega ringi läib..
    +1. Vähemalt mina isiklikult arvasin, et FTP 'köögipool' on palju puhtam.

  2. #5022
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Huvitav mitu eestlast tänu FTP-le pankrotti läheb

  3. #5023
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Huvitav mitu eestlast tänu FTP-le pankrotti läheb
    ma arvan, et igal mõistlikul mängijal on siiski BR ja eluks vajalik raha eraldi. Peab tõele au andma, et 90% minu BRist oligi FTP's ja seal hetkel kinni, aga sellegipoolest see mind pankrotti ei aja.. veidi ebvamugav on, et pean jälle mingi NL10-NL25 hakkama BRi ehitama, samas tuleb kasuks distsipliinile ja standardolukordade lihvimisele.. NL100-200 olingi liiga spewiks muutunud :-)

  4. #5024

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ma arvan, et igal mõistlikul mängijal on siiski BR ja eluks vajalik raha eraldi. Peab tõele au andma, et 90% minu BRist oligi FTP's ja seal hetkel kinni, aga sellegipoolest see mind pankrotti ei aja.. veidi ebvamugav on, et pean jälle mingi NL10-NL25 hakkama BRi ehitama, samas tuleb kasuks distsipliinile ja standardolukordade lihvimisele.. NL100-200 olingi liiga spewiks muutunud :-)
    lol FTP will be back soon

  5. #5025

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas snap Vaata postitust
    lol FTP will be back soon
    Why so seriousssssah??

  6. #5026
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ma arvan, et igal mõistlikul mängijal on siiski BR ja eluks vajalik raha eraldi. Peab tõele au andma, et 90% minu BRist oligi FTP's ja seal hetkel kinni, aga sellegipoolest see mind pankrotti ei aja.. veidi ebvamugav on, et pean jälle mingi NL10-NL25 hakkama BRi ehitama, samas tuleb kasuks distsipliinile ja standardolukordade lihvimisele.. NL100-200 olingi liiga spewiks muutunud :-)
    pm mul sama seis et 90% bankrollist jäi sinna, varem kasutasin PokerStarsi kõrvalsaidina ja tuleb tõde tunnistada et pisikesest bankrollist üles minna on tükk tegu ja limiidis alla nl 50 lihtsalt ei suuda kolida, lähen liiga agroks ja selleks et boonused natukenegi ligilähedale saaks FTP omadele peaks ikka supernovaks mängima ja selleks kulub miski 3 kuud vähemalt iga päev tõsist tööd ja pikki tunde nl 50-s. Peab selle Olympiku ka ära proovima et boonus lahti mängida, ehk aitab see natuke rolli koguda

  7. #5027

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    what? Platinium blank on juba 24% .. mis sul seal ftps siis oli .. neid 40 ei usu ma elusees blackaardina (vb kui said 3x multplieriga eh 1,5k p2eva keskmine) .. igast hitid ja deductionid teevad selle rb olematuks imo

  8. #5028
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Why so seriousssssah??
    lõpeta trollimine?

    või on sul veel mõni kuu aja vanune uudis, mida tahad meiega jagada?

  9. #5029
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    what? Platinium blank on juba 24% .. mis sul seal ftps siis oli .. neid 40 ei usu ma elusees blackaardina (vb kui said 3x multplieriga eh 1,5k p2eva keskmine) .. igast hitid ja deductionid teevad selle rb olematuks imo
    Igapäevaselt siis tegin 2000+ ironpunkti(keskmine) ja tänu sellele olid kogu aeg 3xftp-d, lisaks happy hour-i ajal veel vist 4xftp vms, päevaselt sain juurde 20 ironmedalit, sest mängisin 2000+ punkti, kuna olin juba 24 kuu iron man siis oli minu ironlevel väärt 400 ironmedalit iga kuu + siis veel need ironmedalid mille teenisin igapäevaselt, ironmedalid vahetasin iga kuu alguses ftp-deks, sinna juurde liitsin need ftp-d mille olin eelmine kuu mängides teeninud, Blackcardi poest sain sel moeal iga kuu vähemalt 1000 taala boonust osta ja liitsin sinna juurde veel rakebacki 27% mis omakorda oli u 1000 taala igakuiselt - MGR hit, midyear boonus oli tulemas kohe 600 taala, lisaks veel iron man freerollid. Noh ma ei usu et platinum blank sellele ligilähedale saab, aga proovin järele, muidugi pean aus olema, alates USA kriisist olin FTP-s svongis milleagipärast....

  10. #5030
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    haiged grinderid on eestis koos. hull vaev ikka hakkama pandud

  11. #5031
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    lõpeta trollimine?

    või on sul veel mõni kuu aja vanune uudis, mida tahad meiega jagada?
    Vaata Firzeni postituste ajalugu läbi ja ma ei nimetaks seda trollimiseks. Nende tiimilt olen ma alates Black Fridayst saanud kõige täpsemat, konkreetsemat ja kiiremat informatsiooni, mis ei baseeru "kuulujuttudel" ning kõik nende teated on täkesse läinud. Alguses AP/UB, siis FTP halb finantsiline seis, paar nädalat tagasi "upub kiiremini kui titanic", mille peale foorum irvitas. Nüüd Titanic põhjas ja nimetad seda trollimiseks?

    Ma usaldan inimesi, kellel on otsekontaktid ja ärisuhted pokkeritubadega.

    EDIT: Aa ja igat infot ma ei viitsi ennem avalikustada, kui ametlikud uudised väljas, sest muidu saab poolelt foorumit sõimata, et mis kuulujutud jne. Totakas on rääkida, et "kuskilt kuulsin" või "sõber ütles". Lihtsam on enda teada jätta.

  12. #5032
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    oli,kuna me ei teadnud mis moodi ftp oma raha asjadega ringi läib..
    Arvad, et ainult FTP? Pista pea affiliate businessise ja näed rohkem pokkeritubade köögipoolt.

  13. #5033

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    60 Table 45 man sng-si, kui sellest jääb väheks võta 40 lauda 90 mane juurde.
    90 man kestab 3,5 TUNDI! ja võidufond on äkased $410!
    180 man turbo ligi 2 tundi
    45 man turbo 1,5h

    oi kui kole.
    Multitable ilmselt hädavajalik. Rushis sai 4 lauda vahel tehtud, parem oli 1-2 siiski. Siin peab ümber harjuma.... Mingi autofold oleks abiks, aga PS ilmselt ei talu seda.

    Kuidas mängitakse 20+ lauda korraga? Cascade mode? Klõpsid nagu Rushis? Ebamugav on see, et igas lauas on eri faas ja blindid ju, erinevalt Rushist.

  14. #5034
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Vaata Firzeni postituste ajalugu läbi ja ma ei nimetaks seda trollimiseks. Nende tiimilt olen ma alates Black Fridayst saanud kõige täpsemat, konkreetsemat ja kiiremat informatsiooni, mis ei baseeru "kuulujuttudel" ning kõik nende teated on täkesse läinud. Alguses AP/UB, siis FTP halb finantsiline seis, paar nädalat tagasi "upub kiiremini kui titanic", mille peale foorum irvitas. Nüüd Titanic põhjas ja nimetad seda trollimiseks?

    Ma usaldan inimesi, kellel on otsekontaktid ja ärisuhted pokkeritubadega.

    EDIT: Aa ja igat infot ma ei viitsi ennem avalikustada, kui ametlikud uudised väljas, sest muidu saab poolelt foorumit sõimata, et mis kuulujutud jne. Totakas on rääkida, et "kuskilt kuulsin" või "sõber ütles". Lihtsam on enda teada jätta.
    IIRC Titanic uppus paar tunniga, FTP'l on kulunud märksa kauem aega. kui tal oli mingit täpsemat infot FTP kohta, siis oleks seda pidanud ka avaldama.

    kurat, eriti kehtib see affiliate kohta. kui afiiliate esindaja pasundab "titanic upub", siis peab oma arvamust põhjendama, mitte tagantjärgi parastama. või siis üldse vait olema.

    btw:

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Nagu ma siin ütlesin juba, et FTP upub kiiremini, kui Titanic. Naljakas on ka veel see, et FTP-l olid kõik rahad otsas, kuna pangakontod külmutatud ja nad andsid uutele mängijatele krediiti lootes, et nad rakevad ja FTP teenib raha tagasi. Kes teab, kes ei tea, aga FTP-d kotiti rõvedalt sellega. Süsteem toimis siis nii, et inimesed saatsid bank transferiga raha FTP cashierist vms ning kohe oli raha FTP kontol olemas põhimõtteliselt (tegu oli krediidiga), aga pangakontolt polnud veel summa maha läinud! Inimesed tegid näiteks 40k depo, võtsid pangakontolt koheselt raha välja ja voila - FTP-s oli 40k tasuta magusaid Ameerika Dollareid millega gämbeldada võis.

    Palju õnne FTP!

    Üldiselt neil on nii kannis kõik, valesti juhitud firma jne. Ei saa üldse aru, kuidas võib hoida jooksvate kulude rahasid samadel kontodel mängijate deposiitidega? Peale selle miks kasutada neid samu rahasid omakasu eesmärgil? Ala "ostan suure maja".

    PS: Selle "pangatrikiga" kaotasid nad 3-4 päevaga 60 miljonit $$$.
    see info on üldse vale? tsitaadist loeb välja, nagu oleks peale black fridayd tehtud deposiite 60M taala eest. see ei vasta ju tõele.

    ma olen kahe käega selle poolt, kui keegi teadjam inimene oma infot avaldab. vastu hakkab see, kui pritsitakse mingit umbmäärast paanikat tekitavat teksti ja müüakse seda ilma igasuguse põhjenduseta tõe pähe. pärast trollitakse, kuigi inimestel (KES ON LIITUNUD LÄBI NENDE ENDA AFIILIATE FTP'sse!!) on suured summad saidil kinni. perse, seda teadsime kõik, et seis on sitt. kui affiliatel oli mingit täiendavat infot siis oleks võinud oma mängijatele seda jagada, mitte kirjutada foorumisse "titanic upub!!!!üksüksüks".

    end rant.

  15. #5035

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    http://ee.pokernews.com/uudised/2011...-maha-4554.htm
    Annab jällegi päris suurt lootust, et asi laabub või mis?

  16. #5036

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    No **** ausalt .. ärge toppige migni 10. korda neid uudiseid siia .. lugege eelmist või yleelmist lehekylge ..

  17. #5037

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mõni inimene käib tööl kusjuures ja esmapilgul ei paistnud seda olevat siin ja tõesti ei ole viitsimist lugeda 4 lehekülge.
    närvihaige!

  18. #5038
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


  19. #5039

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    väga hea, loodame parimat

  20. #5040
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    või fulltilt kinnitab alderneyle tolle olemasolu...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES