Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 257, kokku 274 EsimeneEsimene ... 157207247255256257258259267 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 121 kuni 5 140, kokku 5473
  1. #5121

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Keskmine delfi kommentaar on kõvasti usaldusväärsem kui firzen.

    Poiss edastab suvalisi NVG poste milelst ta pealekuba valesti aru ka saanud.
    :D minu arust kõige värvikam tegelane foorumis ongi ment. Lisab igale teemale vürtsi oma trollimisega :D

  2. #5122

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ka suuremad RUSH sõbrad on leidnud PS või mujalt endale mängu, teenivad sealt juba ja kohe ei jookse FT tagasi kui kunagi avatakse. Kui ikka liiga kaua pood kinni ja ühtegi sõna ei tule FT endalt, siis "Tule taevas appi"

  3. #5123
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Minu arvates on see ka loll lootus, et FTP avanedes rahvas koheselt jookseb tagasi ja mängud käivad nagu vanasti. Seda teavad isegi investorid ja FTP isegi, et iga kinnioldud päev vähendab FTP väärtust. Mina isiklikult küll FTP-sse tagasi ei lähe.

  4. #5124

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Liigume ajas tagasi:

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ise mõelge palju siis Teie FTP dollar on väärt. Minu jaoks antud uudiste puhul on see väärt täpselt üks dollar. Kui mul oleks kogu roll FTP-s, stake/laentsi kuskilt ei saaks siis tõesti müüks 80-90 sendiga osa rollist maha, et muul saidil mängida ja nii raha teha, mis kokkuvõttes osutuks kasumlikumaks. Kuna mul seda vaja ei lähe ja viimased uudised on liigagi positiivsed siis las see raha seisab.
    Oletame , et minusugusel lollpeal oleks raha FTP ära ostmiseks. Iga uus deposiitor saaks automaatselt 40% RB, kuid vanad peaks oma BR´i kõigepealt tasa teenima, sest ega pokkerituba pole mingi Punane Rist. BR oli 10K$, 20K$ rake puhul saad samuti 40% RB + väljakande võimaluse selle 18K$ (BR+RB) peale. Juhul, kui 10+8 juhtumil kannad välja vähem, kui 9k$, saad automaatselt 60% RB.

    Tõsiselt, klounide (kinnimakstud prode) ajad on ammu möödas, nüüd loeb RB + feim. Feimi tuleks ka obv jagada muul moel, kui seda on senini tehtud. Ka 5% rake oleks ülihea kasumi teenimiseks ja praegune 10% enamustelt panustelt/võitudelt on röövimine.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 11.08.11 at 23:17

  5. #5125
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Liigume ajas tagasi:



    Oletame , et minusugusel lollpeal oleks raha FTP ära ostmiseks. Iga uus deposiitor saaks automaatselt 40% RB, kuid vanad peaks oma BR´i kõigepealt tasa teenima, sest ega pokkerituba pole mingi Punane Rist. BR oli 10K$, 20K$ rake puhul saad samuti 40% RB + väljakande võimaluse selle 18K$ (BR+RB) peale. Juhul, kui 10+8 juhtumil kannad välja vähem, kui 9k$, saad automaatselt 60% RB.

    Tõsiselt, klounide (kinnimakstud prode) ajad on ammu möödas, nüüd loeb RB + feim. Feimi tuleks ka obv jagada muul moel, kui seda on senini tehtud. Ka 5% rake oleks ülihea kasumi teenimiseks ja praegune 10% enamustelt panustelt/võitudelt on röövimine.
    Sorry dude aga ma olen viimased kuud mänginud pm 10-15% rakebackiga ning ei hädalda. Seega rakeback mind küll ei köidaks, eriti kui turul on paremad rakeback pakkumised. Tuba valin ikka softi ja mängude valiku järgi ning ma söön oma pea ära kui FTP lähipäevil avatakse ning selle traffic taastub aasta lõpuks.

    Minu arvates on hetkel FTP-d totaalne 'deadline' kätte jõudnud või hakkamas jõudma. See tähendab, et rahvas on kohanenud uute keskkondadena ja FTP "koduigatsus" on möödumas. Ainus, mis FTP tagasitulekul ta trafficut tõstab on see, et mängijatel on seal rollid ja FTP taastumisel peavad nad korrakski softi sisse logima, et cashout ära teha. Kellel seal rolli ei ole või ei ole olnud on sellest toast täiesti suva ning viimaste sündmuste varjus käivad nad sealt veelgi suurema tiiruga mööda.

    Ja miks see vana quote tuli? Nood uudised tollal olidki väga positiivsed (leiti investor) aga nüüd on taaskord aeg edasi liikunud, eelmine istung oli suht infovaene ja mitte midagi ütlev, uus istung on kuu aja pärast ja siiani 0 uudist. Tahaks loota, et tõesti FTP-l on investor olemas aga kas siis tõesti FTP-l ja ka tulevasel investoril ei ole huvi tehagi väikest reklaami/säilitada FTP kaubamärgi väärtus oma tulevasele ärile tulles välja pressiteatega kus ütlevad, et jaa asjad saavad korda aga bürkoraatia võtab aega ja seega võib minna veel kuuke enne kui oleme taas turul.

    Ma ei väida, et ta ei tule tagasi või et ta tuleb - ma tõesti ei tea ja ei oska enam mitte midagi arvata. Mulle siiani tundub see nii uskumatu, et suuruselt teine tuba (oli ikka väga suur) kadus päeva pealt turult, infot on täiesti minimaalselt ja mängijate sajad miljondi dollarid "külmutatud". Möödas on varsti kaks kuud ja ikkagi mitte midagi. Puudub täielikult arvamus aga mitte lootus.

  6. #5126
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kerge konspiratiivteooria: investorite taga on PS ja nad "ostavad" FTPd kuni selle väärtus on 0.

  7. #5127
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    husng arutavad vennad ftp ja starsi erinevuste (+/-) ja rakeback % üle. on ikka tildist unistjaid kül. http://forumserver.twoplustwo.com/18...s-ftp-1080585/

    ise olen starsiga juba harjunud

  8. #5128
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mina isiklikult ei usu et FTP üles tuleb, neil on raske leida ja teha leping potentsiaalsete investoritega, sest palju riske on õhus:
    * ca $150m usakatele välja maksta
    * ca $60m deposiite, millel ei ole katet
    * kui FTP üles tuleb tormab enamik regulare oma rolle välja kandma mis on $XXXm
    * USA valitsuse kohtucase ja sealsed nõuded $XXXm

    nii palju kui mina aru olen saanud, siis FTP püüab saavutada USAga kokkulepet, et nende nõudeid ei tuleks, siis oleks ka investorid julgemad investeerima, iseasi, kas annab sellist kokkulepet USAga teha.

  9. #5129
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Natuke teemast mööda, aga kas Starsi vastu on ka mingi USA valitsuse rahaline nõue ja kui on, mis sellest on saanud?

  10. #5130
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Natuke teemast mööda, aga kas Starsi vastu on ka mingi USA valitsuse rahaline nõue ja kui on, mis sellest on saanud?
    jah on, ei tea mis sellest saanud on. Äkki starsi topicus Tarvi tutvustab teemat?

  11. #5131
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Mina isiklikult ei usu et FTP üles tuleb, neil on raske leida ja teha leping potentsiaalsete investoritega, sest palju riske on õhus:
    * ca $150m usakatele välja maksta
    * ca $60m deposiite, millel ei ole katet
    * kui FTP üles tuleb tormab enamik regulare oma rolle välja kandma mis on $XXXm
    * USA valitsuse kohtucase ja sealsed nõuded $XXXm

    nii palju kui mina aru olen saanud, siis FTP püüab saavutada USAga kokkulepet, et nende nõudeid ei tuleks, siis oleks ka investorid julgemad investeerima, iseasi, kas annab sellist kokkulepet USAga teha.
    Minu jaoks kõige nutusem on see, et scammiti tuhandeid mängijaid ja absoluutselt mitte midagi ei toimu. Kas tõesti kui FTP ei tule kunagi üle siis kõik oleme rahadest ilma ning FTP pääseb nii lihtsalt?

  12. #5132
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Eks 15 september selgub jälle midagi või siis mitte midagi....ootame huviga, üks positiivne uudis vähemalt on, kõik play money peale mänginud mängijad saavad oma raha tagasi :D

  13. #5133

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Imo 15 september selgub see asi, et lükatase 15 detsembrini ..

  14. #5134

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Imo 15 september selgub see asi, et lükatase 15 detsembrini ..
    Ma arvan sama. Aga noh kui joppab, siis ehk lapselapsed saavad kunagi vanaisade rahad kätte siiski.

  15. #5135
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Full Tilt Poker vabandab oma klientide ees, kes pole poolteist kuud meie käest mingisugust infot saanud. See on tingitud Musta Reede järel tulnud ootamatutest ja keerulistest õiguslikest ning rahalistest probleemidest. Samuti on uute investorite poolt seatud range nõue konfidentsiaalsusele. Full Tilt Poker number üks prioriteet on ja jääb samaks: tagada üle maailma oma mängijatele nende raha!

    Loe veel: http://ee.pokernews.com/uudised/2011...wsile-4825.htm

    Tra kus on jälle üks mõttetu artikkel siia ilma sündinud ja mitte midagi lubavad lubadused.....asjaga tegeletakse.....lol

  16. #5136
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma olen ise suht palju igasuguste pooleldi pekki läinud ettevõtetega tegelenud, kes otsivad investorit. Piiratud infot vaadates tundub küll, et "pay everyone what they claim" on kõige halvem variant see asi üle võtta. Pigem teeks midagi a la:

    1) Laseks asja kotti täiega ja ostaks Rush Pokeri jm IT-arendused. Kulutaks selle paarsada milli parem marketingile ja arendusele. Väldiks võimalikke USA-põhiseid lawsuite. Ei tasu unustada, et USA-s võivad mängijad ka hiljem hageda kui asi ellu ärkab. Class action nt.
    2) Kui päris kotti ei saa lasta, siis ilmuks välja kui "White Knight" ja ostaks ikkagi varad uude kehasse. Pushiks välja info, et "Olen hea onu, annan FT-le tema träna eest raha vaid sel tingimusel, et kõik läheb otse mängijatele. IT-süsteemide ja Rushi hind on küll paraku vaid ca. $20m, mis on ka minu maksimaalne investeerimisvõime. Aga saage aru - ega mina ei ajanud asja kotti, mina olen hea onu".

    Bottom line: Uus investor vanasse kehasse koos kõigi võlgade üle võtmisega oleks kõige ebamõistlikum variant. Ma isiklikult ei usu, et seda ükski mõtlev investor kasutaks. Aga obv ei saa seda keegi välja ütelda täna. Isegi kui läbirääkimised toimuvad faasis, kus on reaalne kohustuste haircut 80%, üteldakse see välja alles lõpus.

    Ma müüks oma FTP dollarid otsekohe ära kui keegi üle 20-30% pakuks. Või noh, ma müüsingi kohe peale Black Friday'd ära.

  17. #5137
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Olympic voiks ft softi ära osta
    Viimati muudetud privador poolt : 24.08.11 at 19:25

  18. #5138

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mida sa tõmbad?

  19. #5139
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Uudiseid ka tuleb juba?

  20. #5140
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Uudiseid ka tuleb juba?
    Seitsmesed hakkavad tunni pärast @ tv3.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES