Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 262, kokku 274 EsimeneEsimene ... 162212252260261262263264272 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 221 kuni 5 240, kokku 5473
  1. #5221
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ainuke asi, mida ma FTPs teeks, oleks 95% rollist cashout ja 5% laseks HU edasi.

    Nüüd võtan lõpuks enda one time välja.

  2. #5222
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mulle meeldis ka FTP rohkem kui Stars, aga täna tundub mulle palju olulisem see, kas ja (pigem?) millal saadakse USA-s paika online pokkeri juriidiline raamistik, et USA mängijad uuesti turule tagasi saada. Kui FTP tuleb ja olemasolevaid mängijaid saitide vahel jagama hakkab, on tore, aga samas ei midagi erilist (tõsi, erinevalt paljudest teistest, ei jäänud mul sinna ka raha kinni).

    Minu arust on küsimus, milline on USA seadusandja motivatsioon - kas leida viis operaatorite optimaalseks maksustamiseks või on asja taga Vegase, Atlantic City jms lobitöö ning kaitstakse oma brick&mortar kasiinosid. Samamoodi näiteks on kehtestatud Brasiilia konkurentsivõimelisele etanoolile sisseveotollid, kuna ka kohapeal toodetakse seda (maisist) ja maisikasvatusest sõltuvate osariikide majanduslikke huve püütakse seeläbi kaitsta.

    Kui on küsimus ennekõike tax-is, võiks olla optimistlik ja tõenäoliselt leitakse lõpuks lahendus, mis sobib nii IRS-ile kui operaatoritele.

  3. #5223
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kaldun arvama, et kui oleks tegu maksuküsimusega, siis oleks ammu juba need maksuküsimused lahendatud ja trall ja pillerkaar läheks edasi. Jääb üle teine variant.

  4. #5224

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kaldun arvama, et kui oleks tegu maksuküsimusega, siis oleks ammu juba need maksuküsimused lahendatud ja trall ja pillerkaar läheks edasi. Jääb üle teine variant.
    Ilmselt te ei tea, et seal juba käib föderaalse seaduse kokkupanek ning juba praegu mõned osariigid on omapäi hakanud online pokkerit legaliseerima. Siit vast leiate infi: http://www.pokernewsdaily.com/articles/legislation/

  5. #5225
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Üks huvitav uudis. Kuna teemat pole veel lukku pandud, ju siis keegi tähtsam nina arvab, et võib tõsi olla.

    http://forumserver.twoplustwo.com/29...s-ftp-1197424/

  6. #5226
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Oleks see alles Muchos poker.

  7. #5227

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Et PS üritab eos konkurentsi välistada? Ma ei usu seda ja kui see olekski, siis kuidas suudaks FTP kliente meelitada, kui RB ja muu jääb samaks kui Starsis, paljud teeksid cashout ja tiksuksid vanas kohas edasi. Surnud ja ebausutav uudis.

  8. #5228
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Et PS üritab eos konkurentsi välistada? Ma ei usu seda ja kui see olekski, siis kuidas suudaks FTP kliente meelitada, kui RB ja muu jääb samaks kui Starsis, paljud teeksid cashout ja tiksuksid vanas kohas edasi. Surnud ja ebausutav uudis.
    Nii ja naa.

    FTP tagasitulek on iseseisvana on ju PokerStarsile kahjulik. Teiseks FTP lojaalsusprogramm oli eurovõrkude sarnane - said direct RB-d iga nädal + soft oli väga hea. Isiklikult mulle meeldis. Kui FTP tuleb tagasi ollakse kaua skeptilised tema suhtes ja mina isiklikult vajutaksin kiirelt cashout nuppu ja ootaks mõned kuud või hoiaks väga vähe raha peal. Kui ost toimuks PokerStarsi poolt ei vajutaks ma cashout nuppu vaid jätakski sinna selle rolli seisma - hea mängida vahelduse mõttes.

    Ostuga ühelt poolt PokerStars vähendab pokkeritoa kui PokerStars.com tulusust, teiselt poolt suurendab kogutulu kahe pokkeritoa arvelt. Samas eemaldab konkurentsi ja mis minu arvates kõige tähtsam: tekib kaks suurt ja usaldusväärset liidrit, mis erinevad üksteisest üpriski palju ja katavad ära enamus mängijate eelistused.

    Affiliatena peale Black Fridayd olen euro võrkudega tegelenud suhteliselt palju ja ütlen ausalt, et see on pannud mind asju ümberhindama. Hetkel ma suunan absoluutselt kõik mängijad kui vähegi võimalik PokerStarsi ja noobid, kes vajavad otsest rakebacki kuskile suurte usaldusväärsesse rakeback parasiitskinni.

    Kui FTP peaks tulema tagasi ja olema usaldusväärne siis suunan nad kindlalt starsis või tilti, mis siis, et nende pealt saan revenüüd 5-10x vähem aga ma ei suuna mängijaid sinna, mis ei ole usaldusväärsed või pasad võrgud, kus ma ise never raha ei hoiaks.

    EDIT: See oli spekulatsioon, mis saaks kui stars ftp ostab. see, kas ma usun seda või mitte - ma ei tea ega ei huvitagi. liiga palju jama ftp ümber olnud.

  9. #5229
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas keegi oleks nõus võtma 1-10 oddsid kui ma betin, et see uudis tõele vastab? Minu kasuks siis ofc.

    Edit: Pakun 1:5 oddse. Kohe arvutist eemale, collect fast!
    Viimati muudetud tolmuahv poolt : 24.04.12 at 16:46

  10. #5230
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kas keegi oleks nõus võtma 1-10 oddsid kui ma betin, et see uudis tõele vastab? Minu kasuks siis ofc.

    Edit: Pakun 1:5 oddse. Kohe arvutist eemale, collect fast!
    Ma puust lollpea ja bettimises suckin. Too ilus näide:

    Kui sa betid $100 ja uudis vastab tõele siis sa võidad X dollarit. Kui ei vasta tõele siis sa kaotad Y dollarit.

    EDIT: ma olen nõus panustama $100. Kui uudis vastab tõele maksad sina $1000. Kui ei siis saad $100. Kihlvedu lõppeb kui tuleb kinnitust, et see oli ainult kuulujutt ja sina võidad. mina võidan isegi beti siis kui see ei ole kuulujutt aga PokerStars lihtsalt ei osta või talle ei müüda.

  11. #5231
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    viimaste kuulujuttude taustal kind of makes sense (jutud olid, et tapie on kõvasti rohkem raha kokkusaanud, kui alguses lootis jne)

  12. #5232
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ranka, ma soovin panustada sellele, et kuulujutt vastab tõele. Minu $100 kui ei vasta, sinu $1000 kui vastab. Kui sa tahad sama poolt võtta, siis me ei saa kokkuleppele :)

  13. #5233
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    imo ongi PS lihtsalt label selleks ,et FTP oleks 100% usaldusväärne . Tapie ei tahaks vast maksta kõva raha selleks ,et 3 aastat miinuses vireleda ja usalduväärsust koguda :D

  14. #5234
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ranka, ma soovin panustada sellele, et kuulujutt vastab tõele. Minu $100 kui ei vasta, sinu $1000 kui vastab. Kui sa tahad sama poolt võtta, siis me ei saa kokkuleppele :)
    Ma soovin sama asja peale ;(

  15. #5235
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Hmm, Ranka, aga PS ju saab rakebacki palju madalamaks kruttida, kui 2 suurimat tuba nende käes on koos fishidega. Varem valitses konkurents nende kahe gigandi vahel, et üks pidi ikka vahepeal boonustega rege endale meelitama jne.

  16. #5236
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP ei olnud rakebackiga ligilähedane PokerStarsile AGA FTP-s hakkas 27% RB-d tilkuma juba $1 makstud reigist, PokerStarsis pead rakebacki üles ehitama. Erinevate VIP skeemidega toad, millel mõlemal on omad plussid ja miinused.

  17. #5237
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


  18. #5238

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    nüüd tuleb oodata, et pokerstars teeks avaliku statemendi. väga palju õnnelikke inimesi

  19. #5239
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    pokerfuse maas, vist overload aga google reader näitab mulle järgmisi lauseid:

    PokerStars Reaches Agreement to Buy Full Tilt, Settles with DOJ


    from Pokerfuse Latest Articles by news@pokerfuse.com (Chris Philips)


    Poker Room News: In an surprise move, industry-leader PokerStars has reached an agreement with the US DOJ to purchase long-time rival Full Tilt Poker and settle its outstanding legal matters.

    PokerStars has reached a settlement with the US Department of Justice, pokerfuse can reveal. Part of the deal involves the purchase of Full Tilt Poker and full repayment of all players.
    The specifics of the deal are not yet known, and no statement has yet come from any parties involved.
    Read the full article on pokerfuse →





  20. #5240

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    http://quadjacks.com/poker-radio/

    hetkel arutatakse seda teemat

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES