Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 274 EsimeneEsimene ... 1624252627283676126 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 5473
  1. #501

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist
    mängin hetkel lahti 50 dollarilist boonust (freepokercashbankroll) ja tahaks ka kuidagi rakebacki külge saada. kas on mingisugust võimalust. referral code aga juba kasutatud.
    Kui see free cash affiliate rakeback'i ei paku (mida ta väga tõenäoliselt ei tee), oled sellest kindlasti ilma ja midagi hiljem teha ei ole. Selliseid saite võib teatud juhtudel kasutada mingites suva pokkeritubades, kus ei saa rakebacki ja on viletsad promod, aga FT-s küll mingil juhul ei soovita. Vilets deposiitboonus, rakebacki ei saa ja selleks et sulle antud vabastada, tuleb looma moodi reiki maksta, et affiliatele algne investeering tagasi teenida.

  2. #502

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas liifer
    ma saan aru, et rakeback'i saab alates NL50?!
    Rakebacki saab sõltuvalt makstud reigist ja pole vahet, millisel tasemel see teenitakse.

  3. #503
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Rakebacki saab sõltuvalt makstud reigist ja pole vahet, millisel tasemel see teenitakse.
    jap.. mul õde mängin NL5'te sai tema ka iga nädala reedel ka sentidena rakebacki.

  4. #504

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas see rakeback on siis mingi automaatne asi või tuleb kuskil midagi "check"-ida või regada. Ma olen NL2 ja NL5 mänginud ja nädalaga olen ca 35 taala rake't maksnud.

  5. #505
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas liifer
    Kas see rakeback on siis mingi automaatne asi või tuleb kuskil midagi "check"-ida või regada. Ma olen NL2 ja NL5 mänginud ja nädalaga olen ca 35 taala rake't maksnud.
    full tilti accounti tehes.. pidid boonuskoodi või affiliate lingi kaud registreerima.. juhul kui sa seda ei teinud.. siis saada FTP supporti meil, nad panevad sulle oma valitud affiliate külge.. kes siis raket sulle maksma hakkab..

  6. #506
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    jap.. mul õde mängin NL5'te sai tema ka iga nädala reedel ka sentidena rakebacki.
    OT: Kuidas õde biidib?

  7. #507

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    full tilti accounti tehes.. pidid boonuskoodi või affiliate lingi kaud registreerima.. juhul kui sa seda ei teinud.. siis saada FTP supporti meil, nad panevad sulle oma valitud affiliate külge.. kes siis raket sulle maksma hakkab..
    Põhimõtteliselt ma boonusena kasutasin HoldemManageri koodi, et saada HEM soft tasuta. Täitsin seal normi ära 100 punni ja sain oma HEM koodi kätte. Kas nüüd nad muudavad siis selle koodi ära ja saan rakeback'i või võin suu sellest puhtaks pühkida?

  8. #508
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas liifer
    Põhimõtteliselt ma boonusena kasutasin HoldemManageri koodi, et saada HEM soft tasuta. Täitsin seal normi ära 100 punni ja sain oma HEM koodi kätte. Kas nüüd nad muudavad siis selle koodi ära ja saan rakeback'i või võin suu sellest puhtaks pühkida?
    <ohkab>.. no see on ikka veidi rumalus... kasutada maailma suurimaid saite 75 taalase proge saamiseks.. enivei... ma arvan et sa oled screwed... võid supporti kirjutada, las nad vaatavad mis seis sul on.. ja ütlevad kas on võimalik midgai teha... üldiselt kui läbi mingi affiliate (antud hetkel HEM) oled liitunud, siis hiljem seda affiliate koodi ei saa muuta.

  9. #509
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FT ise ei tee midagi suunab sind nende aff. juurde...mina sealt abi igaljuhul ei saanud

  10. #510
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    siis on küll kehvasti..

    kui boonus lahti mängitud, kas siis on lubatud uus kasutaja teha, kui lasen full tildis oma konto kinni panna? maru kahju oleks rakebackist ilma jääda. madalat limiiti mängin küll, aga iga kuu saaks ikka oma 50-75 dollarit.

  11. #511
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist
    siis on küll kehvasti..

    kui boonus lahti mängitud, kas siis on lubatud uus kasutaja teha, kui lasen full tildis oma konto kinni panna? maru kahju oleks rakebackist ilma jääda. madalat limiiti mängin küll, aga iga kuu saaks ikka oma 50-75 dollarit.
    nuvat.. regamisel tasuks reeglid läbi lugeda.. kaks põhiasja... sul tohib olla ainult üks konto.. kõik järgmised kustutatakse.. ja affiliate koodi muuta ei saa.. seega FTP on sinu jaoks nüüd maha kantud..

    supporti võid ikkagi igaksjuhuks meili saata ja küsida mis su võimalused on rakebacki saamiseks.

  12. #512
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ah - vana konto kellegi iks nimele, tee endale uus meil, uus konto ja asi laks.
    äkki joppab

  13. #513
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    ah - vana konto kellegi iks nimele, tee endale uus meil, uus konto ja asi laks.
    äkki joppab
    pole mõtet siia huupi puusalt tulistama ronida.. ausaltöeldes ajab lausa tigedaks selline lausidootsus ja soovitus.. ime oma nägu mees..

  14. #514
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mis sellel viga siis on?

  15. #515
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    mis sellel viga siis on?
    Mitme konto pidamine on rangelt keelatud ja võivad suured jamad kunagi tulla (külmutatakse konto jne) Seega kõik sellised x soovitused on väga riskantsed.

  16. #516
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    a see ei ole mitme konto pidamine. või nt teed uue oma venna nimele. noh, reaalselt sul on mitu kontot, aga üks on su venna nimel nt. ebamoraalne, aga elu ongi karm.

  17. #517
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    aitäh vastuste eest.

    a kas eksisteerivat kontot ei anna ära kustutada?? mõtlesin just, et hakkaks full tildis nüüd mängima, aga näe, võta näpust - rakebacki ei ole. kusjuures ma arvasin, et see 27% rakeback on automaatselt kõigil kohe olemas.. hiljem aga avastasin, et selle jaoks peaks ka mingi boonuskoodi panema. muidu ilmselt ei oleks hakanudki selle 50 dollariga jamama.

  18. #518
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ei saa kustutada.. aga ikkagi.. kurda supporti, et sul ei ole rakebacki ja küsi neilt, kas ja millised võimalused sul on rakebacki saamiseks..

  19. #519
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    teen boonuse lahti ära ja siis küsin. eks raporteerin siis siin.

  20. #520

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ega need asjad ikka päris nii lihtsalt ei käi. Arvestage, et nii affiliate kui pokkerituba on eelkõige orienteerunud kasumi teenimisele ning igasugused "tasuta algkapitalid" või programmid on lihtsalt levinud peibutis uute mängijate värbamiseks. Kui oled midagi ikka tasuta saanud, siis tulebki ka orjata niikaua, kuni see on kirssidega välja makstud. Affiliate tahab oma papi + riskimarginaali tagasi saada ning raha tahab ka teenida ka pokkerituba, kes peab affiliatele maksma ning nees summad ei pruugi sõltuvalt affiliatest üldsegi mitte väiksed olla. Siis võidakse jah diil erandolukordades üle vaadata kui eelnevalt on korralikult mängitud (reik vähemalt $2000-3000 kuus) ning ainult juhul, kui pokkerisait ei maksa affiliatele rakebacki, vaid CPA-d või reklaamiraha (ehk mängija edasine tegevus affiliate sissetulekuid ei mõjuta). Vastasel juhul soovib mängija toonud affiliate tahab "lüpsilehma" pealt edasi teenida ega ole huvitatud diili katkestamisest ning pokkeritoal pole õigust seda teha. Teie ei tea, mis diil on pokkeritoal ja affiliatel. Seega tasuks lihtsalt vältida selliseid otsuseid korralikes pokkeritubades, kus on väärt boonused ja/või rakeback.

    Kolmandatele inimestele kontode tegemine on otsene pettus ja seda ma ei hakka üldse kommenteerima.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES