Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 274 EsimeneEsimene ... 1725262728293777127 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 5473
  1. #521
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kahju. :(



    keegi oskab öelda, kuidas nelja fulltilt lauda nagu "tile" versioonis panna? proovisin ise neid õigetekes suurusteks teha, aga need kuidagi nii propotsioonist väljas, et no mitte kuidagi ei saa nelja võrdset lauda(kaks üleval, kaks allpool) nii, et terve screen oleks kaetud.

    mingit "tile-cascade" versiooni ka ei leidnud optionsite alt nagu PokerStarsis on. oskab keegi aidata?

  2. #522

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    suvalisel avatud laual võtad ülevalt paremast nurgast optionsi kõrvalt layout & tile tables.

  3. #523
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Marek K.
    suvalisel avatud laual võtad ülevalt paremast nurgast optionsi kõrvalt layout & tile tables.


    aitäh.

    kurat, ma olen ikka kilplane.

  4. #524

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kirjutasin full tilt supporti ja tyybid saatsin phm pikalt ala võtke oma aff'iga yhendust. samas aff ytleb, et boonuskood tuleb regamisel panna ja ongi kyna katki...

    tuleb endale tõnu tilba asemel nyyd mati talvik võtta perekonnaseisuametis....


  5. #525

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Ega need asjad ikka päris nii lihtsalt ei käi. Arvestage, et nii affiliate kui pokkerituba on eelkõige orienteerunud kasumi teenimisele ning igasugused "tasuta algkapitalid" või programmid on lihtsalt levinud peibutis uute mängijate värbamiseks. Kui oled midagi ikka tasuta saanud, siis tulebki ka orjata niikaua, kuni see on kirssidega välja makstud. Affiliate tahab oma papi + riskimarginaali tagasi saada ning raha tahab ka teenida ka pokkerituba, kes peab affiliatele maksma ning nees summad ei pruugi sõltuvalt affiliatest üldsegi mitte väiksed olla. Siis võidakse jah diil erandolukordades üle vaadata kui eelnevalt on korralikult mängitud (reik vähemalt $2000-3000 kuus) ning ainult juhul, kui pokkerisait ei maksa affiliatele rakebacki, vaid CPA-d või reklaamiraha (ehk mängija edasine tegevus affiliate sissetulekuid ei mõjuta). Vastasel juhul soovib mängija toonud affiliate tahab "lüpsilehma" pealt edasi teenida ega ole huvitatud diili katkestamisest ning pokkeritoal pole õigust seda teha. Teie ei tea, mis diil on pokkeritoal ja affiliatel. Seega tasuks lihtsalt vältida selliseid otsuseid korralikes pokkeritubades, kus on väärt boonused ja/või rakeback.

    Kolmandatele inimestele kontode tegemine on otsene pettus ja seda ma ei hakka üldse kommenteerima.
    Kas affiliatega, kes saab rakebacki aga ise mängijatele edasi ei maksa, on üldse mõtet rääkida, et nad hakkaksid ise rakebacki maksma? Muidu ähvardaks ära minna? On selliseid juhuseid teada?

  6. #526

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Poodides on müügil:

    Full Tilt Poker Security Key
    FTP store: 5000 points
    Iron man shop: 100 Medals


    Add an extra layer of security to your account with Full Tilt Poker’s Security Key.

    The Full Tilt Poker Security Key is a piece of hardware or mobile phone application that generates a new six-digit code every 30 seconds. Once you’ve purchased and authorized your security key, this unique code will be required every time you log in to your account.

    Combined with your Player ID and Password, Full Tilt Poker’s Security Key provides another means of verifying your identity and blocking unauthorized access to your account.



    Security Key: Mobile Phone Application
    FTP store: 3000 points
    Iron man shop: 60 Medals


    Add an extra layer of security to your account with Full Tilt Poker’s Security Key.

    The Full Tilt Poker Security Key is a piece of hardware or mobile phone application that generates a new six-digit code every 30 seconds. Once you’ve purchased and authorized your security key, this unique code will be required every time you log in to your account.

    Combined with your Player ID and Password, Full Tilt Poker’s Security Key provides another means of verifying your identity and blocking unauthorized access to your account.


    Endale tellisin praegu security key. Kui kätte saan annan teada kuidas töötab. Kes juba tellinud või kasutab ühte neist võiks samuti omapoolse kommentaari kirjutada
    Paroolid on ohustatud keyloggerite poolt ja 'pin' programmide poolt, mis iga su mouse clicki peale teevad screenist pildi.

  7. #527

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    anna teada kui ruttu kätte saad selle junni, et kas tuleb käbe nagu starsist (paari päevaga) või on tavapärane ftp waiting time.

  8. #528

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma ei tahaks väga uskuda et ta alla kuu aja tuleb. Ei tea mis see mobile app on ja kas ta töötabki. Selle pidi 5h-ga tööle saama

  9. #529

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kas keegi oskab öelda, miks mu hem ei näita ftp graphi?
    käed tõmbab vist sisse, vähemalt mängijate statsid uuenevad...
    hemi versioon on mul 1.09 beta 37

  10. #530
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    kas keegi oskab öelda, miks mu hem ei näita ftp graphi?
    käed tõmbab vist sisse, vähemalt mängijate statsid uuenevad...
    hemi versioon on mul 1.09 beta 37
    FTP kell on EST(eastern) ajavööndis, ehk meie ajast 7 tundi maas, äkki mingi teema sellega.

    Või oled äkki graphil misclickinud ja kuskile sisse zoominud, parem klõps graphil ja "set scale to default" vms.
    Muudmoodi ei oska aidata, äkki pole aliasega ühendatud?

  11. #531
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Selle security key-ga on vist see jama, et seda on võimalik maili teel deaktiveerida. Samas tuleb igasuguseid formaalsusi läbida (arved, salasõnad), mis peaks omajagu aega võtma kui e-maili konto häkitud saab.

  12. #532

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    set scale ja ikka ei tööta.

    aliased ja folderid ilusti olemas...isegi kui valin search useri alt hotcocaEST, siis ei tuhkagi.
    tra see ajab mega tilti....pidevalt kui pole mingit tuba mingi mitu kuud kasutanud või võtad uue toa...hakkavad jamad selle impordiga...õeeeh

  13. #533

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Selle security key-ga on vist see jama, et seda on võimalik maili teel deaktiveerida. Samas tuleb igasuguseid formaalsusi läbida (arved, salasõnad), mis peaks omajagu aega võtma kui e-maili konto häkitud saab.
    E-maili provider peab ka siis oma pin-kalkulaatori tegema :D

  14. #534
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas jott
    E-maili provider peab ka siis oma pin-kalkulaatori tegema :D
    bokkerite jaoks tuleks teha eraldi e-maili aadress, mida kuskil mujal ei kasuta. siis on seda ka suht võimatu häkkida.

    ootan oma pin-kalkulaatorit juba kuu aega umbes (tellisin kohe esimesel päeval ära).

  15. #535
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    bokkerite jaoks tuleks teha eraldi e-maili aadress, mida kuskil mujal ei kasuta. siis on seda ka suht võimatu häkkida.

    ootan oma pin-kalkulaatorit juba kuu aega umbes (tellisin kohe esimesel päeval ära).
    Mul on eraldi e-maili adred, aga siiski:
    *e-maili on oluliselt lihtsam häkkida kui pin-calculatorit
    *eraldi e-maili aadressi bokkerite jaoks loen ma harvem, mis tähendab, et ma ei panegi tähele kui mu e-mail häkitud on.

    Imo oleks FT võinud samasuguse süsteemi teha nagu starsil ja asi korras.

  16. #536

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ma tellisin zippo ja täna peaks olema täpselt kuu aega möödas, aga vat zipput veel pole...

  17. #537
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma tellisin zippo ~8 nädalat tagasi ja siiamaani pole.

  18. #538
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Mul on eraldi e-maili adred, aga siiski:
    *e-maili on oluliselt lihtsam häkkida kui pin-calculatorit
    *eraldi e-maili aadressi bokkerite jaoks loen ma harvem, mis tähendab, et ma ei panegi tähele kui mu e-mail häkitud on.

    Imo oleks FT võinud samasuguse süsteemi teha nagu starsil ja asi korras.
    aga ongi ju samasugune süsteem nagu starsis või ei ole? praegu saab kasutada sisselogimisel lisaks passwordile pin koodi ning lisaks ka security tokenit kui see ükskord kohale jõuab.

  19. #539
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$
    Ma tellisin zippo ~8 nädalat tagasi ja siiamaani pole.
    standard, jõuludeks tuleb asjad juulikuus ära tellida.

  20. #540
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    aga ongi ju samasugune süsteem nagu starsis või ei ole? praegu saab kasutada sisselogimisel lisaks passwordile pin koodi ning lisaks ka security tokenit kui see ükskord kohale jõuab.
    Ma praegu purjus, aga point on selles, et starsis ei saa meili teel deaktiveerida security tokenit. FTP-s on see võimalik.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES