Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 274 EsimeneEsimene 12341252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 5473
  1. #21
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Ma küsin selle Iron Man kampaania kohta veel seda, et kas sellel osalemiseks pidi siiski eraldi registreerima ning kas tarvis oli tõesti iga päev punkte koguda (mängida), mitte ei piisa vahest pikemast sessioonist ja siis näiteks päev-paar vahele jätta?

  2. #22
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Päevi vahele jätta ei saa. Et ironi levelile saada, pead koguma 25 päeval ühe kuu jooksul 200 punkti.

  3. #23
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    ...mis tähendab ju siiski seda, et päevi saabki vahele jätta, kuna ei pea mängima igal päeval vaid 15, 20 või 25 päeval kogu kuu 30st või 31st (mingilegi levelile kvalifitseerumiseks) ja kui tahad võid seejuures mõne (olenevalt olukorrast ja ambitsioonist 5 kuni 16) päeva täieliku nullpäevana jätta. Seda tehes ei kaota sa mitte võimalust tasemetele kvalifitseeruda, vaid kõigest ühe väikse lisaboonuse - pääsme igakuisele $2K "one-a-day"-nimelisele freerollile. Sinna saavad need, kes tõesti iga päev vähemalt ühe punkti tegid. Seevastu vastavalt oma ironmani tasemele saad nagunii mingile freerollile (alates $10K pronksi tasemest).

    [img width=556 height=215]http://i.fulltiltpoker.com/images/newsPromos/ironMan/im_freeroll_chart2.jpg[/img]

    Näide (reaalsest elust):
    Lowroller Tisko on teinud sel kuul 23-l päeval 50 või rohkem full tilt punkti, 5-l päeval 1-49 punkti ja ühel jõulupühasel päeval, kui alkoholile keskendus, 0 punkti (s.t. ei mänginud üldse). Sellega kaotas ta võimaluse mängida "one-a-day" freerollil, kuid on juba lõdvalt kvalifitseerunud Bronze tasemele (ja vastavale freerollile, teatud arvule medalitele jne.). Mängida on võimalik veel 3-l päeval ja kui ta liiga vara ja liiga kõvasti aastavahetust vastu võtma ei kuku, vaid teeb vähemalt kahel päeval neist vähemalt 50 punkti, kvalifitseerub Silver tasemele.

  4. #24
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tänan, hakkas vaikselt koitma ka, kuid kinnitus on tore ja tähelepanek, et iga päev ei pea tõepoolest mängima. Ise freerollida ei viitsi, pigem võtan lisamedaleid.

  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Ma saan aru, et kuna FTP punktid võetakse rakebackist maha, siis pole mul Happy Hour ajal mängitud lisapunktidel mingit mõtet (va IronMani arvestuses). Aga see Ironman on ka mingi närused $100 kuus, aga see eeldab ikka kole distsiplineeritud nühkimist.


  6. #26
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Ma saan aru, et kuna FTP punktid võetakse rakebackist maha, siis pole mul Happy Hour ajal mängitud lisapunktidel mingit mõtet (va IronMani arvestuses). Aga see Ironman on ka mingi närused $100 kuus, aga see eeldab ikka kole distsiplineeritud nühkimist.

    Happy hour topeltpunkte ei arvestata ironmani arvestuses ja punkte ei võeta täielikult rakebackist maha. Vaata mu eelmist posti siin teemas.

  7. #27
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Ma saan aru, et kuna FTP punktid võetakse rakebackist maha, siis pole mul Happy Hour ajal mängitud lisapunktidel mingit mõtet (va IronMani arvestuses). Aga see Ironman on ka mingi närused $100 kuus, aga see eeldab ikka kole distsiplineeritud nühkimist.

    mulle just meeldib - motiveerib natukenegi iga päev mängima, muidu mängiks arvatavasti poole vähem. 200 puntki tulevad poole tunniga täis ning ma olen mitu korda just ironmani pärast teleka ees õllejoomise asemel tunnise sessi teinud õhtul.

  8. #28
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Mul selline probleem, et FT cashieri juures ei saa ma deposiitida ega withraw-da. Samuti ei pääse ligi FT poele kus saaks punkte kulutada. Kas põhjus võib olla starmani ühenduses või on asi miskis muus. Saatsin ka suppordile kirja ning nemad vastassid, et kõik on mu kontoga ok.

    kui keegi oskab aidata siis olen väga tänulik.

    Provoker

  9. #29

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Mul selline probleem, et FT cashieri juures ei saa ma deposiitida ega withraw-da. Samuti ei pääse ligi FT poele kus saaks punkte kulutada. Kas põhjus võib olla starmani ühenduses või on asi miskis muus. Saatsin ka suppordile kirja ning nemad vastassid, et kõik on mu kontoga ok.

    kui keegi oskab aidata siis olen väga tänulik.

    Provoker
    Kuidas raha su kontole algselt sai?

  10. #30
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kuidas raha su kontole algselt sai?
    No-deposit boonusega ühelt saidilt.

  11. #31
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    mulle just meeldib - motiveerib natukenegi iga päev mängima, muidu mängiks arvatavasti poole vähem. 200 puntki tulevad poole tunniga täis ning ma olen mitu korda just ironmani pärast teleka ees õllejoomise asemel tunnise sessi teinud õhtul.
    Aga sul siis rakeback olemas või pole?
    Kui rakeback, siis sellest Ironmanist pole kasu, võidetud bonus võetakse arvestuslikust rakebacki rakest maha IMO.
    Fulltilt support: When we calculate the net rake, all cash bonuses are deducted, as well as player added (money we have to add to tournaments (guarantees and freerolls)).

  12. #32
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Mul selline probleem, et FT cashieri juures ei saa ma deposiitida ega withraw-da. Samuti ei pääse ligi FT poele kus saaks punkte kulutada. Kas põhjus võib olla starmani ühenduses või on asi miskis muus. Saatsin ka suppordile kirja ning nemad vastassid, et kõik on mu kontoga ok.

    kui keegi oskab aidata siis olen väga tänulik.

    Provoker
    No seda oskab vastata ainult FT support. Mul küll Make Deposit nupu peale läheb deposiidi tegemise aknasse, sealt saad valida deposit option, kas siis Moneybookers, Uneti pangalink, krediitkaart jne. Õiged andmed ja raha tuleb.

    UNetil on isegi eestikeelne juhend toodud, keegi Tõõger Leõplõld teeb deposiiti.

  13. #33
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Ot, just to be clear-
    Kui ma ironmani punnide eest ostan endale jope, siis selle jope vaartus voetaxe mul rakebackist maha, aga kui ostan FTP punne selle eest, siis ei voeta ega???

  14. #34
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas akristjan
    Ot, just to be clear-
    Kui ma ironmani punnide eest ostan endale jope, siis selle jope vaartus voetaxe mul rakebackist maha, aga kui ostan FTP punne selle eest, siis ei voeta ega???
    Anyway kui punktide või medalite eest midagi ostad, siis selle väärtus peaks arvestuslikust rakest maha minema. Kõik rahalised bonused ja freerollid peaks maha minema.
    Näiteks teed Ironmani ära, saad nagu $100 dollarit, aga tegelikult saad veel selle võrra $27 vähem raket ehk alles jääb $73.

    Kui punne ostad, siis võibolla mitte, aga punktide eest ostud lähevad maha.
    Või olen ma valesti aru saanud. Initial deposit bonus võeti ka maha.

    Ühesõnaga, kõik FullTilti promod maksustatakse ära 27%ga. Siin eelpool oli mingi väike lõik, et siiski punktide eest ostu puhul tekib mingi 3% rakeback, aga mulle tundub, et asjad on vähemalt see 3% üle hinnatud seal FullTiltis võrreldes näiteks Pokerstarsiga.

    Pokerstars
    Harrington on Holdem I 2000FPP = $31.9 (62.7FTP / $1, aluseks $215 turnapilt =13500FPP)


    FullTilt
    Harrington on Holdem I 10000FTP = $60 (aluseks siin eelnev Tisko jutt, et võetakse 200FTP / $1 maha rakest, kui ostad FTPde eest turniirile sisse)


  15. #35
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    No ma alati teen nende FTPde eest mingi sateliiti et siis rake maha ei laheks... eeldan et kui teen mingi 3500 ftp sateliiti kuhugi tournale siis ei voeta maha ju kui voidan 24$ pileti? Kas need pokernewsi 500 freeroll kus sain 50$ siis voetaxe rakest maha??? siis kull enam neid ei viitsi teha imo.....

  16. #36
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas akristjan
    No ma alati teen nende FTPde eest mingi sateliiti et siis rake maha ei laheks... eeldan et kui teen mingi 3500 ftp sateliiti kuhugi tournale siis ei voeta maha ju kui voidan 24$ pileti? Kas need pokernewsi 500 freeroll kus sain 50$ siis voetaxe rakest maha??? siis kull enam neid ei viitsi teha imo.....
    Ma arvan, et see 3500FTP=$1.75 läheb maha arvestuslikust rakest (vt Leitsi vastus siin threadis).

    Seda, kas pokernewsi asju ka maha võetakse, peaks vist Maheaatomilt küsima, tema ju promob oma sõbralinki. Raske uskuda, sest mõnede suurte pakettide freerollide nö buyin on päris suur ja siis ei jääks rakest enam midagi järele.

    See FulltTiltrakeback sait on küll igavene mökk mökk, ütlevad sulle lõppsumma, mis sa tagasi saad, aga ei oska öelda, mis valemiga rakebacki arvestatakse. Full Tilti vastus on Leitsi poolt siin juba välja toodud.

  17. #37

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    See, et boonused lähevad RB maha, on online-pokkeris igal pool levinud ja kahjuks paratamatus; vaid mõned vähesed kohad (aastaid tagasi mõned Crypto saidid näiteks) ei lahutanud rakebackist boonuseid maha (ma ei teagi, kas praegu selliseid leidub?). Sama põhimõte kestab ka Full Tildis ning niisamuti lähevad reigist maha ostetud vidinad...millest on taas kahju. Info, mis 2+2 foorumites on üleval, vastab täielikult tõele ning seda võib usaldada.
    Igasugused affiliate-specific promod (freerollid jms.) ei tohiks minu andmetel rakebacki küll mingil määral mõjutada, sest nende väärtus on tinglik ning turniiride rahastajateks on kas affiliate ise või sisalduvad need lisahüved pokkeritoa ja affiliate vahelises reklaamlepingus. Kumbki variant lõpptarbijat e. mängijat ei puuduta.

  18. #38
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Harrington on Holdem I 10000FTP = $50(FYP :)) (aluseks siin eelnev Tisko jutt, et võetakse 200FTP / $1 maha rakest, kui ostad FTPde eest turniirile sisse)
    said vist natuke valesti aru - seal postituses ma ei puudutanud üldse seda teemat, et kuidas miski raket ja rakebacki mõjutab, vaid lihtsalt rääkisin, palju punktid rahaliselt väärt on kui sa neid kuidagi realiseerima hakkad. aga võib küll jõuda sellele järeldusele, et raamatuid osta punktide eest on väga kallis võrreldes turniiridele sisse ostmisega või näiteks teatud teiste kaupade tellimisega

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Kõik rahalised bonused ja freerollid peaks maha minema.
    Näiteks teed Ironmani ära, saad nagu $100 dollarit,
    oot mida sa selle all mõtled? ei otseselt cashi ega cash boonust ei saa ju (mid-year ja end-year boonused välja arvata)?

  19. #39

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    irw tainad

    1 punkt = $0.005 MGR-ist.

    enough said

  20. #40

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    jutu jätkuks küsiks et kaua see kaup seal FTP poest kohale tuleb?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES