Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 274 EsimeneEsimene 123451353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 5473
  1. #41

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    MGR on sinu genereeritud rake.

    Toon näite oma andmetega.

    Ma olen FTP-s maksnud 1600$ rake ja teeninud selle aja jooksul 12 000 punkti. Esimesel juhul, kui ma punkte ei kasuta, siis ma saan rakebackina 0.27*1600=432$.

    Teisel juhul, kui ma aga ostaks poest mingi eseme, mis maksaks 12K punkti, siis arvutatakse mu MGRist maha 12*5=60$ (sest 1000 punkti hindab FTP 5$-le). Siis ma saan rakebackina 0.27*1540=415.8$ ning lisaks selle 60$ väärtusega eseme.

    Seega teisel juhul, ma sain tagasi 475.8-432=43.8$ rohkem ehk ca 2.7% lisa rakebackile.

    Selles ma pole kindel, kas punkte turniiridel kasutades see väärtus ka MGRist maha arvutatakse, aga tõenäoliselt see nii on.
    Asi hakkas väga huvitama.

    Võtan aluseks mendi andmed.

    1600$=12000p, seega 1$=7,5p

    Ütleme ntks, et me soovime osta FTP poest Apple iPod Nano 16GB, mille jaoks on vaja 46000p, mis omakorda tähendab, et me peame maksma 6135$ rake majale.

    Nüüd kui me seda iPodi ei osta saame me rakebacki: 0,27*6135$=1656$

    Kui me iPodi ostame, siis kuna 1000p=5$, siis 46000p= 46*5=230$

    6135$-230$=5905$

    0,27*5905=1594$ rakebacki

    46000 punkti eest saame me nüüd 1594$ rakebacki + ipodi(eestis poest ostes maksab 3200.-) 3200/12.2=262$

    1594$+262$ = 1856$ rakebacki 46000p-lt.

    1856$/6135$= 30%
    Kokkuvõte:

    Kui eelnevalt saime me FTPs rakebacki 27%, siis koos toote ostuga saame 30%.Ei tundu paha. :)
    (ma loodan, et mu arvutused ja andmed on õiged.)


  2. #42
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Asi hakkas väga huvitama.

    Võtan aluseks mendi andmed.
    Sisuliselt tegid sama arvutuse mis ment ja said ka sama tulemuse:)

    Ainuke küsimuse koht on see, et osad asjad võivad olla üsna kallite hindadega seal poes (näiteks raamatud).
    Ipodi hinnaga ma kursis pole, aga seal on EU jaoks eraldi hinnad ja EU jaoks on hind 76000 FTP, mitte 46000 FTP, nagu sa kirjutasid.

    Ehk mulle tundub, et ainuke mõistlik viis on FTs kasutada omi punkte turniiride sisseostuks ehk siis saada see 2.7% rakebacki. Muidu maksad asjale veel peale ja sinu lisa rakeback on tunduvalt väiksem, kui 2.7%.

    Any other idea, mida seal osta kannataks?

  3. #43
    leits
    Guest

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    mul ka ca 26k punkti vedeleb, millega mdiagi teha pole. mis moodi ma neid turna sisseostuks saan kasutada?

  4. #44
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mul ka ca 26k punkti vedeleb, millega mdiagi teha pole. mis moodi ma neid turna sisseostuks saan kasutada?
    Mul ka kunagi plaan seal just mängida, kuna tahan koju ühtteist stuffi aga nagu aru saan, siis ei saadeta neid asju ikkagi eestisse. Ehk saab kuidagi skeemitada, USA sõbrale, sealt eestisse või midagi sellist.

  5. #45
    leits
    Guest

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    oleneb asjast, riided tuleva dkneatsi eesti

  6. #46
    leits
    Guest

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    hea variant on endale custom jersey osta :)

  7. #47
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    hea variant on endale custom jersey osta :)
    35 kilo vist oli mingi vinge nahktagi seal Ma tahan endale tegelt neid baaritoole, kella ja stuffi, et elamist sisustada ;D

  8. #48
    leits
    Guest

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    ma tellisin kella, aga pole kodus kuhugile panna .. pean vist maha ärima kellelegi.

  9. #49
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ma tellisin kella, aga pole kodus kuhugile panna .. pean vist maha ärima kellelegi.
    Hakkab tulema, lets make business ;D

  10. #50
    leits
    Guest

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    mitu eestimaist loovutada tahad?

  11. #51
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mitu eestimaist loovutada tahad?
    Ei kujuta ette, ütle hind ju peab sobima ;D

  12. #52
    leits
    Guest

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    110 000 €, saab uue M5 :)

  13. #53
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    110 000 €, saab uue M5 :)
    Sündinud ärimees ;D Küll me kaubale saame veel nii, et Sina uut M5 ei saa

  14. #54

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    aint riideid saab siis eestisse?
    chip seti ka ei saa?

  15. #55

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    300 chipiga saab, a 500-ga mitte.

  16. #56
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Esiteks: nimetaks antud teema ümber "FullTilt - probleemid ja küsimused"

    Teiseks, sain ka teada, et Mid year bonust ei saagi kohe kätte, vaid tuleb veel omakorda lahti mängida (kordajaga 20xbonus)
    Kas vanasti oli ka nii?
    st siis et kui oled full IronMan ja saad $600 Mid year Bonust, tuleb poolaastale järgneval kuul grindida 12000 FTP, mis on $1714 raket SNG laudades.

    -----------------
    Mid Year Bonus

    You must earn 3,500 points in July to release your mid Year-End Bonus of $175.

    Play in July to release your Mid Year Bonus. Your bonus will be paid out in full when you earn all of your points or at the end of July as a pro-rated amount if you don't earn all of your required points.

  17. #57
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Muutsin teema pealkirja ära, sest hetkel meil foorumis tõesti ei eksisteeri ühtegi tutvustust FT kohta, seega võib sellise sisuga teema olla täitsa asjakohane.

  18. #58
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Eelmisele lisaks veel:

    Kui on soov teha Year-End bonus $600 ehk $100 iga IronMani kuu eest, siis ei piisa sellest, et ostad vahepeal IronMan Store'st "Continuing Month". "Continuing Month" säilitab IronMani staatuse, aga bonust selle ostetud kuu eest aasta lõpus ei saa, samuti ei saa medaleid. IronDays aga aitab, kui mõned päevad jäid puudu, siis IronDays kasutamine ei võta ära õigust Year-End bonusele (neid päevi saab osta max 4tk kuu jooksul).


    FullTilt support kirjutab:
    ---------------
    The Iron Man Year-End Bonus amount is based on the number of months you qualified for the Iron Man Challenge between July 2008 and December 2008, and the Iron Man Challenge levels you achieve for each of those months:

    * Bronze: $25 per month.
    * Silver: $50 per month.
    * Gold: $75 per month.
    * Iron: $100 per month.

    For example, if you "opted in" and qualified for Silver level in October and November, and Iron level in December, you'd be eligible to earn a $200 Year-End Bonus.

    To qualify for the Iron Man Year-End bonus you must "opt in" to the Iron Man Challenge and achieve Bronze, Silver, Gold, or Iron level for December.

    Don't worry if you haven't yet qualified for the Iron Man Challenge this year. You can still earn a bonus by opting in and achieving Bronze, Silver, Gold, or Iron level in December.

    If you qualify for the Iron Man Year-End Bonus, you'll have all of January to earn your bonus at a rate of $0.05 per Full Tilt Point. Your bonus money will accrue in your Bonus Account and will be automatically credited into your Full Tilt Poker account once you've earned it in full.

    If you don't earn your full bonus by January 31, 2009, your Full Tilt Poker account will be credited with the bonus amount you have earned.

    For more information on our Iron Man Year End Bonus, please visit our website: http://www.fulltiltpoker.com/year-end-bonus

    Also, purchasing a continuing month will only preserve your Iron Man status, and not advance it. Which means you will not receive Iron Man medals or a bonus for the continuing month. Unfortunately, this also means that you will not qualify for the Year End bonus if you purchase a continuing month for December 2009. Please note that if you wanted to buy August as a continuing month you would have to purchase it in September.

    --

    If you'd like more information on the Iron Man Year-End Bonus, please visit our website at: http://www.fulltiltpoker.com/year-end-bonus. The correct year will be updated shortly.

    A player's status is reset when they don't qualify for an Iron Man level in any month. At the end of the month if you don't qualify, you can keep your consecutive months status by purchasing a Continuing Month at the beginning of the next month for 150 medals.

    Please note, you can purchase a Continuing Month for up to two months in a row, but buying one won't advance your Iron Man status or maintain the previous individual month's level. Also please note that purchasing the month of June or December will not qualify you for the Mid-Year or Year-End bonuses, you will have to earn at least a Bronze level.

    As the purchased continued month does not maintain your level as stated above, you would receive no medals or bonuses for these months.

    Purchasing and Iron Day, but no more than 4 is possible in a given month, is a way to help you reach Bronze level, or help you advance you to the next level. That new level you reach will count towards your bonus and medals.

    As our Iron Man Challenge is very popular, we have no immediate plans on changing the program.

  19. #59

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Hmm.. polnud seda teemat varem lugenud aga seoses selle punktide ja rakebacki teemaga. Huvitav kas siis kui olen seal mänginud mingi aja ja saanud rakebacki ning siis mingi aeg quitin antud toast. Peale seda tellin omale sealt miski televusseri või mis iganes elektroonikat, seal edaspidi enam mängida ei plaani.. ehk affiliate sait enam tulevikus minu pealt mingit revenue-d ei saa, siis läheb see affiliate kahjumi alla?

  20. #60

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    oot mismõttes? affiliate otsest kahjumit ju ei tohiks ikka saada ??? kahjum ainult siis nii palju, kui et nüüd ei tooda sa neile rakebacki. mis sa mõtled, et suhkrutrahv lüvväs sälgä vä? :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES