Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 274 EsimeneEsimene ... 2432333435364484134 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 5473
  1. #661

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kus ma seda year-end boonust näen üldse?

  2. #662

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Marek K.
    kus ma seda year-end boonust näen üldse?
    cashier- my promotions - ironman challange/Iron Man Status - Track your bonus status here

  3. #663
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


  4. #664

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas vinney
    Mina kasutan seda jah. RB kantakse välja kord kuus või kui 50$ koos võid kanda ka varem. Viimased 3 kuud on seal olnud rakeraced, ei ole kursis kas see aasta ka jätkub. Iganädalased hea overlayga turniirid on ka olnud. Pealegi on seal ka sõbraprogramm, mis pakub 5% sõbra rakest.

  5. #665
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas jott
    Mina kasutan seda jah. RB kantakse välja kord kuus või kui 50$ koos võid kanda ka varem. Viimased 3 kuud on seal olnud rakeraced, ei ole kursis kas see aasta ka jätkub. Iganädalased hea overlayga turniirid on ka olnud. Pealegi on seal ka sõbraprogramm, mis pakub 5% sõbra rakest.
    rb tuleb ftp kontole või sinna saidi kontole?

  6. #666

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas taavi
    cashier- my promotions - ironman challange/Iron Man Status - Track your bonus status here
    ma eitea, ei leia seda.. muidu n2itas, et oleksin pidanud saama $300 seda boonust, kuna 3kuud ironman olnud, aga detsembris ntx ei mänginud seal üldse.. ja nüüd ei leia kuskilt miskit boonust? imelik

  7. #667

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    imo oli nii et dets. pidi vähemalt bronze olema, et boonust saada, aga kindel pole

  8. #668

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tänu uuele sedusele, kuidas te FT'i suhtes käitute? Kannate raha välja või
    jääte ootele, et mis toimub?


  9. #669
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kõigil on juba ammu välja kantud. sul ei olegi veel või???????

  10. #670

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    kõigil on juba ammu välja kantud. sul ei olegi veel või???????
    ja kullakangid on vanniall tuumapommikindlas seifis

  11. #671
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    tegin alles täna konto

  12. #672

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ja kullakangid on vanniall tuumapommikindlas seifis
    Ehk siis saan aru, et olete ootel lihtsalt :) ?

  13. #673

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas hansoleero
    Tänu uuele sedusele, kuidas te FT'i suhtes käitute? Kannate raha välja või
    jääte ootele, et mis toimub?
    Sina ei pea teadma, et selline seadus olemaski on. Kuniks mängida ja arveldada saab, laske aga julgelt edasi. Lisaks on ülimalt ebareaalne, et Full Tildi kaliibriga pokkerituba hakkaks ka kõige mustema stsenaariumi korral Eesti mängijate rahasid konfiskeerima.

  14. #674

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas vinney
    rb tuleb ftp kontole või sinna saidi kontole?
    Koguneb saidi kontol ja sealt kantakse sult FTP kontole

    Tsitaat Algselt postitas Marek K.
    ma eitea, ei leia seda.. muidu n2itas, et oleksin pidanud saama $300 seda boonust, kuna 3kuud ironman olnud, aga detsembris ntx ei mänginud seal üldse.. ja nüüd ei leia kuskilt miskit boonust? imelik
    Et ironman boonust saada peab poolaasta viimasel kuul, praegu siis detsembris, kvailfitseeruma vähemalt bronze tasemel. Kui detsembris ei mänginud, siis jääb boonust saamata

  15. #675
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas Full tiltis on nii ,et rakebacki suurus oleneb sinu saavutatud tasemest või on see 27% nii 1000 käe mehele kuus kui ka 100 000 käe mehele kuus ?

  16. #676

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Sina ei pea teadma, et selline seadus olemaski on. Kuniks mängida ja arveldada saab, laske aga julgelt edasi. Lisaks on ülimalt ebareaalne, et Full Tildi kaliibriga pokkerituba hakkaks ka kõige mustema stsenaariumi korral Eesti mängijate rahasid konfiskeerima.
    Kõlaks üsna loogiliselt ka minu jaoks. Kõige hullem ilmselt mis juhtuda saab on
    see, et FullTilt teatab, et vot sorry guys aga nüüd on teil ala 1 kuu, et oma papp välja kanda.

    Aga kuna mingeid hoiatus messe pole tulnud siis eks 4 kuu jooksul ole näha kuidas toimuma hakkab.

    Teoreetiliselt võiks olla ka võimalik mingi välismaa VPN'i külge ennast pookida (mida mina muidugi
    ei teeks sest see oleks illegaalne), lisada MB acc ja sealt kuhu raha edasi liigub on juba igaühe enda asi.



  17. #677

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    Kas Full tiltis on nii ,et rakebacki suurus oleneb sinu saavutatud tasemest või on see 27% nii 1000 käe mehele kuus kui ka 100 000 käe mehele kuus ?
    27% ikka kõigile, kui rohkem mängid võid lisa teenida igasuguste boonustega

  18. #678

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Eee.. Kuidas seda max laudade arvu tõsta saaks? mul hetkel 8 lauda max, kui proovin rohkematesse maha istuda, ütleb et kontakteeru suppordiga. saatsin kirja ja tuli sama loll vastus, et kahjuks ei saa mu palvet hetkel täita, kontakteeruga 60 päeva pärast... any ideas ?

  19. #679
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    Kas Full tiltis on nii ,et rakebacki suurus oleneb sinu saavutatud tasemest või on see 27% nii 1000 käe mehele kuus kui ka 100 000 käe mehele kuus ?
    Ametlik rakeback on sama. Siiski osad rakebacki pakkujad pakuvad mingeid freerolle, added turnasid ja rakeracesid, refer-a-friend jne.

    Tavalisele mängijale 27% + ca 3% FTP punktidest, seega ca 30%.
    Kui teed Ironmani ära (kuu jooksul 25 päeval * 200FTP punkti, st min $750 raket kuus distsiplineeritult), samuti mid-year ja year-end bonused, siis tuleb veidi üle 40% rb. Medalid annavad kah veel juurde.
    Kui algdeposiit $600 bonust grindid, siis tuli vist midagi 57% vms.

  20. #680
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    jätkan küsimustega :P Millisel hetkel see dopo boonus käima läheb? Ma kannaks otse pangast,aga 3k max.. et kui ma teen 3x 3k sissekande, kas siis kehtib ikka 600 $ lahtimängimine? Ei tahaks,et kehtima jääb mu esimene 3k sissekanne ja nühin mingi 280$ boonust .

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES