Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 274 EsimeneEsimene ... 3240414243445292142 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 5473
  1. #821
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Proovsin kah rushi olid vanast ajast paarkend doltsi FT. Peab mainima et suht lahe oli 1 lauaga mütata.

  2. #822

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    rush poker on imo suurepärane neile kes ei viitsi pikkasid sessioone teha, nüüd saab käte arvu kätte sitaks kiiremini. ma võtsin kõik need 11 lauda lahti, no ütleme nii et see oli päris keeruline :D

  3. #823

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kuidas rush pokeris rake'ga on?

  4. #824
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Unabomber
    kuidas rush pokeris rake'ga on?
    no miks ta peaks tavalisest lauast erinema?

  5. #825
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    aga mis muidu 2+2/stars/world sellest rushist arvab?

  6. #826
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    aga mis muidu 2+2/stars/world sellest rushist arvab?
    http://forumserver.twoplustwo.com/29...-poker-689666/

    selle teema lõpp on ka suures osas Rushile pühendatud
    http://forumserver.twoplustwo.com/39...-thread-672191

    http://forumserver.twoplustwo.com/78...thread-689327/


  7. #827
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    aga mis muidu 2+2/stars/world sellest rushist arvab?
    Keskmine meie foorumi kasutajad teadmised >>>>>>> keskmine 2p2 foorumi kasutajate teadmised pokkerist.

    Ütleme nii, et kui rush pokker kogub populaarsust siis suurimaks kaotajaks on mängijad, kes table selectisid, bumhuntisid ja mingil määral ka mängijad, kes 24 tablesid. Suurimaks võitjaks jäävad mängijad, kes mängisid vähestes laudades ja fishid, kes armastasid gambleda.

    Samuti kaotama hakkavad mängijad, kes suckivad postflopis, sest isegi fishi vastu 200BB deep AA ei pruugi olla enam nuts.

  8. #828
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Samuti kaotama hakkavad mängijad, kes suckivad postflopis, sest isegi fishi vastu 200BB deep AA ei pruugi olla enam nuts.
    viitsid põhjendada? rushis pidid vastased just tightimad olema ehk AA still good

  9. #829

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Rushi ainuke miinus on see, et Sa i saa niti lagist väga hästi eraldada, kuna andmed ei jõua piisavalt kiiresti kohale, samas kui keegi isegi mängib ainult QQ+, siis isegi sel juhul satub QQ vastamisi KK/AA ja KK/AA ja AK kõigi paaridega või KK/AA. Seega isegi nit ei saa ainult oodata AA ja siis sellega all-in minna, kuna 3-bettimine sööb ta lihtsalt ära kõikide teiste kätega.
    Rushi kõige suurem pluss on see, et mängijad vahetavad väga kiiresti ja kui olla enamvähem tight, siis stacki duubeldamine või kolmekordistamine ei ole ülejõu käiv ülesanne. Hitid korra enda seti ära või lähed AA vs JJ+ all-in pf. Edasi on juba enda teha, kui tugevalt Sa ennast 300bb+ mängus tunned. Kuid rushi ka hea omadus on see, et saad alati välja minna ja 100bb alustada.
    Lisaks veel meeletu arv kogus käsi, mida jõuad mängida. Ma mängin 21 lcd monitoril ning 4 suurt lauda mahuvad ilusti ära ja tunnis peaks ka kuskil 800-1000 kätt tulema, oleneb kui vähe käsi sa otsustad mängida, kas kaitsed blinde, 3-betid lightilt jne.
    Seega kord kui oled rushi mänginud, ei näe mingit põhjust miks peaks nl 100, isegi ilmselt nl 200 tagasi minema regulari laudade juurde. Kus kujuneb regularidega hull metagame ja lõpetated shovides Sb AJ, kuna BU ju alati 4-betib Sinu 3-beti peae.
    Lisaks on rushis min buy-in 40bb, et shortstackid seal enam tüli ei tee.
    Väga tubli töö Full Tilt (Y)

    Ahjaa, kui eile avati lauad, siis ma lõpetasin ühes lauas 600bb (ehk 300$ stackiga, seda regular lauas on võimatu saavutada 2 tunniga)

  10. #830
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kui kõk seal nii nitid on, hakka rohkem varastama.
    aga tõeline pluss on see, et saab meeletu arv käsi mängida, niiet ironman ei tohiks enam väga probleem olla.

  11. #831
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    kui kõk seal nii nitid on, hakka rohkem varastama.
    aga tõeline pluss on see, et saab meeletu arv käsi mängida, niiet ironman ei tohiks enam väga probleem olla.
    See ironman eesmärgina on sama hea kui FPP-d.

  12. #832
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Keskmine meie foorumi kasutajad teadmised >>>>>>> keskmine 2p2 foorumi kasutajate teadmised pokkerist.

    Ütleme nii, et kui rush pokker kogub populaarsust siis suurimaks kaotajaks on mängijad, kes table selectisid, bumhuntisid ja mingil määral ka mängijad, kes 24 tablesid. Suurimaks võitjaks jäävad mängijad, kes mängisid vähestes laudades ja fishid, kes armastasid gambleda.
    Heal regularil peaks olema paljud teised head regid teada, seega color tagid peaksid andma eelise.

    Aga ootame HU rush tableid, siis saab Diadema mängu tulla ;D

  13. #833
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20
    Rushi ainuke miinus on see, et Sa i saa niti lagist väga hästi eraldada, kuna andmed ei jõua piisavalt kiiresti kohale, samas kui keegi isegi mängib ainult QQ+, siis isegi sel juhul satub QQ vastamisi KK/AA ja KK/AA ja AK kõigi paaridega või KK/AA. Seega isegi nit ei saa ainult oodata AA ja siis sellega all-in minna, kuna 3-bettimine sööb ta lihtsalt ära kõikide teiste kätega.
    Rushi kõige suurem pluss on see, et mängijad vahetavad väga kiiresti ja kui olla enamvähem tight, siis stacki duubeldamine või kolmekordistamine ei ole ülejõu käiv ülesanne. Hitid korra enda seti ära või lähed AA vs JJ+ all-in pf. Edasi on juba enda teha, kui tugevalt Sa ennast 300bb+ mängus tunned. Kuid rushi ka hea omadus on see, et saad alati välja minna ja 100bb alustada.
    Lisaks veel meeletu arv kogus käsi, mida jõuad mängida. Ma mängin 21 lcd monitoril ning 4 suurt lauda mahuvad ilusti ära ja tunnis peaks ka kuskil 800-1000 kätt tulema, oleneb kui vähe käsi sa otsustad mängida, kas kaitsed blinde, 3-betid lightilt jne.
    Seega kord kui oled rushi mänginud, ei näe mingit põhjust miks peaks nl 100, isegi ilmselt nl 200 tagasi minema regulari laudade juurde. Kus kujuneb regularidega hull metagame ja lõpetated shovides Sb AJ, kuna BU ju alati 4-betib Sinu 3-beti peae.
    Lisaks on rushis min buy-in 40bb, et shortstackid seal enam tüli ei tee.
    Väga tubli töö Full Tilt (Y)

    Ahjaa, kui eile avati lauad, siis ma lõpetasin ühes lauas 600bb (ehk 300$ stackiga, seda regular lauas on võimatu saavutada 2 tunniga)
    Põhimõtteliselt sa väidad, et sul on readideta mängides edge suurem?

    Shortstackid ei tee enam tavalistes laudades ka tüli enam btw kui sul selle update kõige tähtsam osa kahe silma vahele jäi.

  14. #834
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    See ironman eesmärgina on sama hea kui FPP-d.
    lol, ei. see on lisaväärtus.

  15. #835

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma ei tea. St ma pole kindel, et ma suudaksin vastast ära kasutada, kui ma temaga koguaeg ühes lauas mängin ja ta on enamvähem 22/18/3 statiga ja 3-betib suht hea sagedusega. Rushis ma saan teha otsuseid väga palju instiktist lähtuvalt. Ehk kui oleme deep ja ma olen positsioonis, miks mitte 3-bettida KJs ja siis ka callida 4-bet ip ? :D kui arvad, et vastane võib seal 4-bet bluffida ning sul on hea käsi.
    Kuna ma teen otsuseid u sekundi jooksul, siis mulle lihtsalt rush meeldib ja ma ei pea omama väga suure reade vastaste kohta, et neid seal võita.
    Näide: http://www.pokerhand.org/?5102865
    Mis kasu oleks mul eelnevates readidest, kui me oleme mõlemad deep, mis muudab mängu algset iseloomu ja seda kuidas ta otsustab enda käsi mängida. Lihtsalt tuleb üritada nii hästi kui suudad vastase panna käte peale, mis antud juhul oli kas busted flushdraw või AJ. Kuna mul endal A high flushdraw, siis tean, et tal midagi näit AK/AQ pole ja kuna busted flushdraw hulga tõenäolisem käte kombinatsioonide osas, siis river on call isegi unknown vastu.

    PS! Ja shortstäkid ei olnud tõesti minu postituse ajendiks, lihtsalt on hea, et neid rushis pole,kuna väga vilets oleks mängida 300bb deep aj pead koguaeg vaatama, kas keegi tahab minna 20bb all-in või mitte

  16. #836
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mujal ka enam pole, regular laudade min bi tõsteti 35bb peale

  17. #837
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    viitsid põhjendada? rushis pidid vastased just tightimad olema ehk AA still good
    Mida deepim on stäkk, seda vähem mängivad ülepaarid ja top-paarid ning seda rohkem väärtust on tõmbekätel - suited connectorid, gapperid, väiksed taskupaarid jne. Fish ei armasta eriti foldida ja kui tema avab 100BB MP-lt näiteks 98s-iga ja sa 3betid AA-ga siis enamus ajast on see kasumlik ükskõik, mida fish ka ei tee (sa ootad calli). Kui on stäkid 200BB siis fish ikka ei foldi aga nüüd on ta implied oddsid juba tunduvalt paremad, et call võib isegi toota kasumit eriti siis kui sa pead fishi fishiks, kes alati ülemängib oma top-paare vms. ja maksad ta enamus ajast välja. Kui fish floppab isegi top paari siis isegi tema ei ole nõus sul stäkki välja maksma või veel hullem võib mõista, et see käsi võib talle maksma minna 200BB ja loobub koheselt.

    Ühesõnaga mida deepimad on stäkid, seda rohkem peab mängima postflopis ja seda rohkem peab mängima käsi, millel on suure käe potentsiaal, seda tänu implied oddsidele. Mida väiksemad on stäkid, seda rohkem väärtuslikumaks muutuvad suured paarid ja suured kaardid.

  18. #838
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ma tahaks rushi kohta seda ka öelda, et ärge mingeid järeldusi a la "ma crushin seda mängu" ja "hakkan rushi-proks" tegema, see mäng on kuradi soft lihtsalt sellel põhjusel, et see on uus asi, kuhu on fishid kogunenud ja enamus regid on kas liiga tightid või liiga loosed(oojee openraisin ATC suudan mina igatahes läbi näha - mängijad korduvad üsna tihti).

    Oleneb fishidest, aga ma eeldan, et mõne kuu pärast on seal winrated nullile lähemal kui "tavalises" pokkeris, mis tähendab super-high variance'it.

  19. #839

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ilmselgelt on see ülimalt populaarne praegu. Ei tea, kas pokerstarsi vennad nats muretsevad ka sellise uuenduse pärast konkureeriva saidi poolt?

  20. #840

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    See rush poker on sitax coooool :O täiesti metsas, kui starsi selline asi varsti ei teki, siis liigutan rolli sealt ära.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 25 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 25 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES