Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 274 EsimeneEsimene ... 41495051525361101151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 5473
  1. #1001

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Uuri, mis affiliatega liitunud oled. Äkki on juba rakeback konto olemas.
    Juba saatsin meili vasu jah. Aga eelmise kirjas oli et see aff ei paku rakebacki. Jumal teab mis urgas see võib olla. Btw kas minu viga või foorum lasebki iga sõna alla punase joone mul? Nagu spellcheck oleks peal.

  2. #1002
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kindlalt sinu viga.

  3. #1003

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FT ei avalda mulle mu affiliatet seoses mingi privacy teemaga. Mingu sitale rsk. Proovin homme uue tüübiga ka mingit teemat ajada.Aga tundub et lootust pole.

  4. #1004
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas sa oled rahalaudu või turniire FT-s üldse mänginud või ainult freerolle tagunud? Kui mitte, siis tee lihtsalt uus konto ja pole mingit probleemi.

  5. #1005

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kas sa oled rahalaudu või turniire FT-s üldse mänginud või ainult freerolle tagunud? Kui mitte, siis tee lihtsalt uus konto ja pole mingit probleemi.
    Depo kunagi tehtud. Selles konks ongi.

  6. #1006

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mingi jama on FTP kliendiga, kogu text on kadunud :(

  7. #1007

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
    mingi jama on FTP kliendiga, kogu text on kadunud :(
    Kasutad HEMi? Kui kasutad, siis HEM importib valest kaustast...
    http://faq.holdemmanager.com/questio...Import+Folders

  8. #1008

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Närvidele käib, kui laudu sulgedes loobib seda lobby ette koguaeg. Ega sellele rohtu ei tea ???

  9. #1009
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Teab küll. Options-bring lobby to front eest linnuke maha

  10. #1010

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ole meheks

  11. #1011
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas keegi teab midagi tulevastest muudatustest? Rakeback nations mainis mulle mailis järgnevat:

    Starting March 1st, Full Tilt Poker is changing the terms of their agreement with all rakeback affiliates. While the finer details are not yet clear, it is evident that perks such as Rake Races, Rake Rewards points, and the 2010 Rake Challenge might not be available for players that join Full Tilt after March 1st.

  12. #1012
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kuulsin ka uudist, et alates 1. märts hakkab FTP affiliatesid nu**ima. Mängijatele, kes biidivad mängu PT/BB-ga tõenäoliselt ei juhtu midagi, küll aga boonustest ja rake-racedest sõltuvatel mängijatelt võib singiviil võileival tsipakene õhemaks minna.

  13. #1013
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ahjaa.. need kes FTP's mängivad.. võiksid vahelduse mõttes ka piiluda sellist saiti:

    http://academy.fulltiltpoker.com/myacademy

    logid sinna sisse.. seal on igasugu teooriat ja videosid.. enamasti inimesed neid ei viitsi vaadata.. aga seal on Challenge seeriad.. a la miski position challenge.. kus taskid on sellised, et foldi UTG pealt KQ vms käsi 3x, tõsta BTNi pealt KJ käsi.. steali 5x jne.. üldiselt on taskid suht simpled ja peaksid tavalise mängimise juures täituma..
    challengete täitmise eest saab academy punkte, mille eest on võimalik FTP punkte või nodi ja raamatuid või boonuseid osta.. challengetel imho ajalist piirangut peal ei ole, nii et tiksub vaikselt taustal, aegajalt checkad kaugel taskide täitmisega oled, korraga saab aktiivne olla üks challenge...

    positiivne külg on veel see, et mõne challenge taski kohta on mul ??? tekkinud, siis olen vastava challenge õppevideo läbi vaadanud ja mitmeid mõtteid juurde saanud kuidas mingeid kohti mängida..

    igatahes minus on see FTP osa küll huvi tekitanud..

  14. #1014
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Olen ka seal akadeemias juba pikemat aega ringi tuianud, hetkel maadlen ülesandega, kuidas tõsta MP-lt 2.5 big blindini, kui BB on 0.25...

  15. #1015
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas neid punkte saab ainult challengeid tehes? Selle suhtes, et hinnad on seal poes niivõrk kõrged võrreldes taskide täitmise eest saadavate punktidega, et ma küll ei näe eriti, et midagi asjalikku isegi palju taske täitses osta saaks. Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud?

  16. #1016

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Kas neid punkte saab ainult challengeid tehes? Selle suhtes, et hinnad on seal poes niivõrk kõrged võrreldes taskide täitmise eest saadavate punktidega, et ma küll ei näe eriti, et midagi asjalikku isegi palju taske täitses osta saaks. Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud?
    Igat ülesannet saad korrata 10x ja nii need punktid tulevad. 10k punkte on suht kiirelt tulnud

    Ise tegin Fergusoni challenge 10x läbi mingi 3 päevaga. PF raise positsioonide kaupa.

  17. #1017
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ise tegin Fergusoni challenge 10x läbi mingi 3 päevaga. PF raise positsioonide kaupa.
    kusjuures mulle see fergussoni challenge ei meeldi.. fcking gay teema AA'ga UTG pealt minraise teha.. ja loota, et kõik foldivad sellele..

  18. #1018
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kusjuures mulle see fergussoni challenge ei meeldi.. fcking gay teema AA'ga UTG pealt minraise teha.. ja loota, et kõik foldivad sellele..
    pead nõustuma, suht pederillo challenge. Alguses mõtlesin ka, et noh, panen ta niisama taustaks siis käima, aga sessi lõpus tundsin, et see oli seganud mu mängu, kuna alateadlikult teadsin, et ohoo, kui siin nüüd nii teen siis saan pointse jälle...

  19. #1019

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Hi teerajaja,

    As you are a valued player on our site, we are pleased to offer you a special Full Tilt bonus of $100.


    Sai veel keegi sama boonuse või pakutakse neid ka päris personaalselt ? Raha pole enam FTPs ja vist väga ei kipu ka deposiiti sinna tegema hetkel.

  20. #1020
    Bännitud Kasutaja speedi avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    T;M
    Postitusi
    295

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kõik kes depo sinna kunagi teinud said alates 50$ boonuse.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES