Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 60, kokku 274 EsimeneEsimene ... 1050585960616270110160 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 200, kokku 5473
  1. #1181
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Suht lihtne viis $25 saada (peab ennast promosse subscribima).

    Running from Saturday, April 3rd to Sunday, April 11th, play at least two standard ring-game tables at the same time or any Rush Poker* table during Take 2 to receive double the Full Tilt Points.

    The more you play during Take 2, the more you’ll earn. Earn at least five bonus points on any five days during Take 2 to get $5 in cash. Do so on all nine days to get an additional $20, for a total of $25. Learn more about Take 2.
    Ma olen loll, seleta palun eesti keeles, kus ja mida ma tegema peaks

  2. #1182
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Ma olen loll, seleta palun eesti keeles, kus ja mida ma tegema peaks
    http://www.fulltiltpoker.com/take-2 <<---- äkki annab aimu

  3. #1183
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    hmmm "play at least two standard ring-game" kas see tähendab et tuleb mängida full ringi v käivad 6max tabled kah?...kellelgi kogemusi?

  4. #1184
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    2 lauda korraga pead mängima. vahet pole kas 6-max või fr
    Viimati muudetud nikitheone poolt : 28.03.10 at 20:14 Põhjus: näpukas

  5. #1185
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ei maksa unustada,et Take 2 aktiveerimiseks pead minema My Promotionsi lehele ja sealt promo aktiveerima.Ilma selleta ei tilgu midagi.

  6. #1186
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    küsiks veel et kui first depo teha kellegi teise pangakontolt kas siis saab ikka boonust? v oleks targem igaks juhuks moneybookersiga teha?

  7. #1187
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sa ei saa kellegi teise kontolt depot teha.

  8. #1188

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas ma olen ainuke, kes SEB pangalingist hetkel endale tilti raha kanda ei saa?

  9. #1189

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas melole Vaata postitust
    Kas ma olen ainuke, kes SEB pangalingist hetkel endale tilti raha kanda ei saa?
    Nüüd praegusel hetkel ei oska öelda, ise kandsin eelmine nädalavahetus viimati läbi SEB banklinki ja oli kohal nagu kord ja kohus. Milles see "ei saa" täpselt väljendub sul? Kas probleeme secure connectioni loomisega või mis?

  10. #1190
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mis vahe on FTP stores Electronics ja UK/EU electronicsul?
    Kas ma saan ainult EU/UK alt tellida? Või saan mõlemast tellida ja EU/UK all olevat stuffi saavad ainult eurooplased ja inglased tellida?

    Aitäh.

  11. #1191
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    no loogiline oleks.. et tavalisest Electronicust saavad ainult usakad tellida või usasse tellida..

    EU ja UK on siis siia tellimiseks..

  12. #1192
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    See take2 .. nagu aru sain saab selle boonuse ainult siis kui mängid kindlatel aegadel. Kas kusagil on kirjas ka, mis aegadel on take2 periood kõigil 9 päeval ? Ja kas ma võin selle perioodi jooksul mängida näiteks ainult 2 laual , mõlemas 10 kätt ja siis see 1 päev läheb take 2 arvesse?

  13. #1193
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ei ole kellaajaliselt mingit perioodi. Mängi vähemalt kahel laual (või rushi), teeni 5 punkti iga päev ja 25 taala on sinu. Lisaks ka veel topelt punkte antakse. Kui mängid rohkem kui 2 lauda korraga, siis duubeldatakse kahe kõige enam punkte kogunud laua punktid.

  14. #1194
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Ei ole kellaajaliselt mingit perioodi. Mängi vähemalt kahel laual (või rushi), teeni 5 punkti iga päev ja 25 taala on sinu. Lisaks ka veel topelt punkte antakse. Kui mängid rohkem kui 2 lauda korraga, siis duubeldatakse kahe kõige enam punkte kogunud laua punktid.
    Ok, selle 5punkti klausli suutsin märkamata jätta.ty!

  15. #1195

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Nonii, kolin ka tänase päeva jooksul oma fundsid ymber FTPsse ... saan aru et iron manid iga kuu ära teha siis juunis on boonus ja detsember ka eks? rb on 27%, medalid annavad vist midagi? Kas medaleid annab klotsiks ja vahetada ..

    Kuskilt veel mõni % rb tuleb ? Ahjaa ja punktidega mis peale hakata :D? et mitte >RBs kaotada, midagi erilist just sealt tellida pole imo

  16. #1196
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Nonii, kolin ka tänase päeva jooksul oma fundsid ymber FTPsse ... saan aru et iron manid iga kuu ära teha siis juunis on boonus ja detsember ka eks? rb on 27%, medalid annavad vist midagi? Kas medaleid annab klotsiks ja vahetada ..

    Kuskilt veel mõni % rb tuleb ? Ahjaa ja punktidega mis peale hakata :D? et mitte >RBs kaotada, midagi erilist just sealt tellida pole imo
    medalite eest saab boonuseid või nänni osta.. ironmani boonuse saab jah kaks korda aastas kätte..

    punktidega saab satikatel osaleda.. siis ei lähe rakebackist maha.. ma olen siiani mingit kraami suuremas osas siiski tellinud..

    boonused lähevad ka rakebackist maha.. kui medalite või punktide eest ostad neid..

  17. #1197
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Ahjaa ja punktidega mis peale hakata :D? et mitte >RBs kaotada, midagi erilist just sealt tellida pole imo
    Ma olen juba päris kenakese aja mõelnud, et kuidas fakki oleks normaalne punktid realiseerida. Paremaid plaane pole veel pähe kerkinud kui et SNG-de alt tier 1 - tier 2 - tier 3 (uuri ise SNG-de alt, mis see endast kujutab), või siis tõesti Sunday Majors-itele satikaid teha.

    Kui kellelgi on reaalsem süsteem, kuidas ta oma punnidest klotsi saab siis please share buisnesplan.

  18. #1198
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Minuteada läheb ikka maha RB st kui mängid fpp-de eest satikaid

  19. #1199

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mingeid kiireid variante kuidas FTP suppordiga suhelda? Tra panin maili validationi koodi 2x mööda fcking mailid saabusid nii kaua .. nyyd vaja suppordi abui saada et uuesti valideerida saaks .. mis moodi neid kõige kiiremini kätte saab, mailidele vastavad need vandid imo 3 p2eva :D

  20. #1200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kas ftp ka nii oskab nagu stars, et kui on moned lauad cascades viskab järgmised ka .. mul ei viska rsk .. uue laua viskab lambi kohta :/ proovin siin neid layoute aga ei tundu töötavat

    kas see on mingi ftp erip2ra, et hiir freezib mingiks millisekiks monele lauale, et kohe ei ligiu vaid kakub nats nagu?
    Viimati muudetud leits poolt : 31.03.10 at 19:06

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES