Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 61, kokku 274 EsimeneEsimene ... 1151596061626371111161 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 220, kokku 5473
  1. #1201
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Nonii, kolin ka tänase päeva jooksul oma fundsid ymber FTPsse ... saan aru et iron manid iga kuu ära teha siis juunis on boonus ja detsember ka eks? rb on 27%, medalid annavad vist midagi? Kas medaleid annab klotsiks ja vahetada ..

    Kuskilt veel mõni % rb tuleb ? Ahjaa ja punktidega mis peale hakata :D? et mitte >RBs kaotada, midagi erilist just sealt tellida pole imo
    Maybe lugeda eelmisi postitusi RB ja punktide jne kohta? Seal kõik puust ja punaseks ja mitu korda üle.

    Aga kui viitsid, siis pane kokku FAQ, et järgmine külastaja jälle samu küsimusi ei küsiks.
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 31.03.10 at 19:19

  2. #1202
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kas ftp ka nii oskab nagu stars, et kui on moned lauad cascades viskab järgmised ka .. mul ei viska rsk .. uue laua viskab lambi kohta :/ proovin siin neid layoute aga ei tundu töötavat

    kas see on mingi ftp erip2ra, et hiir freezib mingiks millisekiks monele lauale, et kohe ei ligiu vaid kakub nats nagu?
    Minu meelest ei viska ise cascades.
    Hiirega pole probleeme olnud.

  3. #1203
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kesmida arvab sellest kui kolida Starsist FTP-sse. Seda rakeback pärast. Rake olen kokku maksnud 70k käe peale 355 USD. Nendest 40k on NL5. Kui oleksin mänginud FTP-s need käed oleks saanud rake 96 $. Starsist olen saanud Stellar boonust 40 $. Kaotus -56.$

    Nüüd mängin NL10 ainult. Korra piilusin FTP NL10 laudevalikusse. Väga ok valik tundus. Starsi soft tundub tsips armsam, aga harjumise asi vast.
    Starsi ja FTP NL10 tasemel ka vahet on?

  4. #1204
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    inward just tuli starsist ftp ja ütles, et ftp lauad on palju softimad. võid talt järgi küsida täpsemalt, ta mängib samuti nl10

  5. #1205
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ah mis seal ikka, panen rahad ftp-sse ja hakkan ise katsetama homme. Kui ei meeldi midagi vahetan tagasi.

  6. #1206
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Ah mis seal ikka, panen rahad ftp-sse ja hakkan ise katsetama homme. Kui ei meeldi midagi vahetan tagasi.
    Sulle meeldib, soft on mõnus, rakeback jookseb, laudades ei istu ainult supernova grinderid ehk üldiselt on veel üks eestlane laudades juures.

  7. #1207

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kindlasti küsitud küsimus ja kuskil teemas olemas aga...
    Kui ma ostan ftp-de eest satelliidile sisse, kus auhinnaks on ftp-piletid, siis rakebackist midagi maha ei lähe? Ja vastupidi, kui ma ostan ennast otse kuhugi turnale sisse, kus auhinnaks on puhas papp, siis läheb rakebackist maha?

  8. #1208
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Kesmida arvab sellest kui kolida Starsist FTP-sse. Seda rakeback pärast. Rake olen kokku maksnud 70k käe peale 355 USD. Nendest 40k on NL5. Kui oleksin mänginud FTP-s need käed oleks saanud rake 96 $. Starsist olen saanud Stellar boonust 40 $. Kaotus -56.$

    Nüüd mängin NL10 ainult. Korra piilusin FTP NL10 laudevalikusse. Väga ok valik tundus. Starsi soft tundub tsips armsam, aga harjumise asi vast.
    Starsi ja FTP NL10 tasemel ka vahet on?
    FTP rake on suurem kui PS-s mikrolimiidis. Ja PS võtab rake 5 senti iga 1$ pealt ja FTP võtab ühe sendi iga 15 sendi pealt?

  9. #1209
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas mass Vaata postitust
    Kindlasti küsitud küsimus ja kuskil teemas olemas aga...
    Kui ma ostan ftp-de eest satelliidile sisse, kus auhinnaks on ftp-piletid, siis rakebackist midagi maha ei lähe? Ja vastupidi, kui ma ostan ennast otse kuhugi turnale sisse, kus auhinnaks on puhas papp, siis läheb rakebackist maha?
    FTP'de eest turnade satikatele sisse ostes EI LÄHE RAKEBACKIST MIDAGI MAHA!!!

  10. #1210
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Starsi ja FTP NL10 tasemel ka vahet on?
    Kolisin ka Starsist Full Tilti hiljuti.
    Esiteks: Rakebacki pärast
    Teiseks: Tõesti NL10 tase on minu meelest kehvem, kui Starsis, vb asi ka selles, et Starsis nendes heades laudades istub mingi 8 venda waiting listis, et sinna heasse lauda ei jõuagi, aga noh kurat ikka tõsised vaalad on seal FT'is. Mulle meeldib.
    Kolmandaks: Normaalsete stackidega vennad istuvad lauas, starsis pidevalt ürita saada nendesse 50bb laudadesse, mis olid parajalt nitised ka. Muidu istud mingi 5 vennaga lauas kellel 2$. FTis on min 3.80 ja enamus on siiski suht full stackid.

  11. #1211
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    FTP rake on suurem kui PS-s mikrolimiidis. Ja PS võtab rake 5 senti iga 1$ pealt ja FTP võtab ühe sendi iga 15 sendi pealt?
    Jah FTPs on rake NL2 -- NL10 6.66%, sealt edasi tavaline 5%.

    http://www.fulltiltpoker.com/rake.php

  12. #1212
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    FTP'de eest turnade satikatele sisse ostes EI LÄHE RAKEBACKIST MIDAGI MAHA!!!
    Läheb ikka


    ( Click to show/hide )


    See list ei ole täielik, sest lisadeduction on näiteks deposiidi ja withdrawali eest.

  13. #1213
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Jah FTPs on rake NL2 -- NL10 6.66%, sealt edasi tavaline 5%.

    http://www.fulltiltpoker.com/rake.php
    Kui rakeback maha arvutada on FTP NL2-10 rake 6.66%*(1-0.27)=4.86%. Sellise protsendi juures arvan, et PS on parem, sest nad ei võta raket alla 1$ poti pealt.

  14. #1214

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    FTP'de eest turnade satikatele sisse ostes EI LÄHE RAKEBACKIST MIDAGI MAHA!!!
    Kust selline info? Kui ma viimati satikaid tegin läks ikka korralik summa MGR'ist maha

  15. #1215
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Täna teinud ma 1k käsi täpselt FTP-s. Rake 12.5 taala. 27 % rakeback ehk 3.375. NL10
    Starsis tegin NL10 30K kätt ja sain 2 korda Steller boonust. Ehk iga 15 k käe kohta 10 $

    Ehk
    FTP-S 15K kätt 50 taala boonust rake [ umbes arvestades 1k käe tulemusi ]
    Starsis 15k käe kohta 10 taala Steller boonust.

    Võin ka vist mööda panna tegin grilli õlled sees.

  16. #1216
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Täna teinud ma 1k käsi täpselt FTP-s. Rake 12.5 taala. 27 % rakeback ehk 3.375. NL10
    Starsis tegin NL10 30K kätt ja sain 2 korda Steller boonust. Ehk iga 15 k käe kohta 10 $

    Ehk
    FTP-S 15K kätt 50 taala boonust rake [ umbes arvestades 1k käe tulemusi ]
    Starsis 15k käe kohta 10 taala Steller boonust.

    Võin ka vist mööda panna tegin grilli õlled sees.
    Esiteks on 1k käsi liiga vähe ja teiseks palju sa Starsis reiki maksid?

  17. #1217
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    70k käe peale 355 USD.
    Neist 40k nl2-5
    30k NL10

  18. #1218

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tere,

    Kas seoses uue hasartmänguseadusega on kellegil probleeme tekkinud full tildist või starsis väljamaksega otse panka (ehk siis local bank transfer)?
    Kas on raha laekunud kauem või siis mitte midagi.

    Ja küsimus veel selle kohta, et tahaks full tildist esimest korda väljakanda ja ta annab mulle ainult võimaluse kanda välja raha local bank transferi kaudu. Teiste võimaluste taga on ainult LEARN MORE.

    Kas peaks kanda full tilti sisse läbi Netelleri või siis Moneybookersi, et oleks pärast võimalik väljamakset teostada läbi Netelleri või MB?

    tänud.

  19. #1219

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas netipulk Vaata postitust
    Kas peaks kanda full tilti sisse läbi Netelleri või siis Moneybookersi, et oleks pärast võimalik väljamakset teostada läbi Netelleri või MB?

    tänud.
    Jah. Väljamakset ei saa enne MB teha, kui pole sealt sissemakset sooritanud, obv sama ka Netelleri puhul

  20. #1220
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ingu, kuidas nl5 tundus võrreldes Starsiga, ma kujutan ette, mis vaalad seal veel on :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES