Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 65, kokku 274 EsimeneEsimene ... 1555636465666775115165 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 281 kuni 1 300, kokku 5473
  1. #1281

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    keegi, kes kauem m2ngind ftps, rääkige mis punktidega teete. ärite 2+2s, tellite endale sitta? müüte 3,5$ 1000p ? rakebackist kaotame nii ehk naa?

  2. #1282
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    keegi, kes kauem m2ngind ftps, rääkige mis punktidega teete. ärite 2+2s, tellite endale sitta? müüte 3,5$ 1000p ? rakebackist kaotame nii ehk naa?
    ma olen kraami tellinud ja turnadest osa võtnud.. hetkel jälle mingi 25k+ punkte üle... aga kuniks eelmine kraam pole kohale tulnud uut ei telli.. ma krt vihkan turnasid.. ei suuda neid mängida.. muidu vast kulutaks pigem satikate peale...

  3. #1283
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    keegi, kes kauem m2ngind ftps, rääkige mis punktidega teete. ärite 2+2s, tellite endale sitta? müüte 3,5$ 1000p ? rakebackist kaotame nii ehk naa?
    Näiteks:

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    1800FTP 9man SNG -> $26 token -> 24+2 45man (cash payouts) või 24+2 9man -> $75 token -> $70+5 Super Turbo SNG.

    Lisaks igasugu satelliidid turniiridele. Turnalt saab unsubscribeda ning selle eest $T, mille eest saad SNGsid lasta.

    Samas iga kord, kui punktide eest midagi ostad, läheb MGR rakest see summa maha ja rakeback väheneb. Seega teoreetiliselt oleks ideaalne, kui punktid realiseerid siis, kui pärast seda enam kunagi FT toas ei mängi:)

    Punktid annavad sisuliselt ca 3% rakest, kuid 27% ehk ca 0.7% läheb maha rakebackist vms, täpselt ei mäleta.
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 12.04.10 at 13:51

  4. #1284

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Neid tokeneid ei saa rahaks vahetada (selle 5% FEE kaudu)? Vist oli nii. Ühesõnaga mingeid satikaid teha, loota et saad pileti kuskile, võtad T$ ja vahetad klotsiks? Ma mingi eriline SNG pro küll pole, seega mingi 75ste lastmine tundub minule suht mõttetu .. Ala kui ma migni 2k fpp eest teen satikaid ja hitin, kas selle eest on võimalik juba T$ vahetada $$?

  5. #1285

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kohe kui olen 1800 FTP-d täis saanud võtan 9man SNG kus 3 esimest saavad 26$ tokeni. 3-st 2 olen saanud tokeni. Pole viitsinud suurt turnat mängida selle eest, olen võtnud 90man SNG knockout. 4$ bountyt iga mängija pealt. Kui rahasse ei saa siis mõne ikka välja nopib.

  6. #1286
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Neid tokeneid ei saa rahaks vahetada (selle 5% FEE kaudu)? Vist oli nii. Ühesõnaga mingeid satikaid teha, loota et saad pileti kuskile, võtad T$ ja vahetad klotsiks?
    Jah.

  7. #1287
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    Kohe kui olen 1800 FTP-d täis saanud võtan 9man SNG kus 3 esimest saavad 26$ tokeni. 3-st 2 olen saanud tokeni. Pole viitsinud suurt turnat mängida selle eest, olen võtnud 90man SNG knockout. 4$ bountyt iga mängija pealt. Kui rahasse ei saa siis mõne ikka välja nopib.
    lol, bountyde pärast ei ole küll mõtet 90man SNG mängida. Põhiraha peaks tulema ikka top3 hittimisest, sest on average sa saad 1 bounty per mäng.

    Ja see on tõsi, et $75 9man superturbod ja $26 90man või 45man SNGd nõuavad suurt bankrolli, muidu ei ole neid mõtet mängida.

    Seega jah satelliidid on option. Ainuke asi, et hittimise tõenäosus on väike.

    Igaljuhul soovitan järgida rangelt bankroll managementi ka satelliitide mängimisel.
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 12.04.10 at 14:02

  8. #1288
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Igaljuhul soovitan järgida rangelt bankroll managementi ka satelliitide mängimisel.
    Pigem peaks muretsema skilli ja hourly rate pärast, sest mitte midagi ei juhtu kui ma oma FTP punktid bustosse tõmban.

  9. #1289
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FT-s ikka see local bank transfer toimib? Tahaks swedbanki arvele raha kanda. Tuleb ta mingi 24h-ga kohale?

  10. #1290
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    keegi seda 3000 punni satikat sunda brawlile ka teinud kus 50 piletit gtd?

  11. #1291
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas vass Vaata postitust
    FT-s ikka see local bank transfer toimib? Tahaks swedbanki arvele raha kanda. Tuleb ta mingi 24h-ga kohale?
    Nii kiirelt ei pruugi tulla, aga paar päeva maksimum on viimasel ajal raha kannete tempoks olnud.

  12. #1292
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas akristjan Vaata postitust
    keegi seda 3000 punni satikat sunda brawlile ka teinud kus 50 piletit gtd?
    olen teinud.. olen pileti võitnud.. sunday brawlil on sitax palju rahvast.. seal rahadesse jõuda on raske... vähemalt minu kui turna-foobi jaoks..

  13. #1293

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP-s on mul konto kunagi ammu tehtud,aga mitte läbi affiliate saidi. Kas nendega on lootust kuidagimoodi uuesti läbi affiliate liituda?

  14. #1294

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
    FTP-s on mul konto kunagi ammu tehtud,aga mitte läbi affiliate saidi. Kas nendega on lootust kuidagimoodi uuesti läbi affiliate liituda?
    Kui sul affi küljes ei ole, siis selle saab juurde pookida - lihtsalt võib aega võtta see asi.

  15. #1295
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Wtf...Rakebacki(pokernews1) on mulle täna lambist(?) 21.83$ FTP kontole kandnud.

    Peab kirja saatma neile.

  16. #1296

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ma sain 25 take 2 eest ..

  17. #1297

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Nii kiirelt ei pruugi tulla, aga paar päeva maksimum on viimasel ajal raha kannete tempoks olnud.
    Ma tegin ülemöödunud reede cash out tildist, (peale rakebacki) ja mõtlesin ,et sellega kõik. nädal aega hiljem tuli veel rakebacki, 30 $ mida ei saanud välja kanda :D. EI tea kas läheb rahakannete alla. Kui läheb siis mul tuli nädal aega :D

  18. #1298
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ma sain 25 take 2 eest ..
    selle sain ka

  19. #1299
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
    FTP-s on mul konto kunagi ammu tehtud,aga mitte läbi affiliate saidi. Kas nendega on lootust kuidagimoodi uuesti läbi affiliate liituda?
    Kui sa ei ole mitte kunagi pärisraha pelae mänginud ja/või deponeerinud siis saada PM mulle.

  20. #1300

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Wtf...Rakebacki(pokernews1) on mulle täna lambist(?) 21.83$ FTP kontole kandnud.

    Peab kirja saatma neile.
    See on igakuine rakeback, mida fulltiltrakeback sulle kannab iga kuu kindlal kuupäeval.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES